Karadut Lokumu Nelere iyi gelir?

Karadut Lokumu Nedir? Nelere iyi gelir? Balıkesir’in Havran ilçesinde bir firma, yorgunluk ve halsizlik ile yaşlanmayı önleyen vitamin deposu karadudun lokumunu yaptı.Edremit-Havran kara yolu üzerinde 25 yıldır faaliyet gösteren Üstün Gıda, karadudun reçeli, suyu, eksratı ve pekmezinden...

Karadut Lokumu Nelere iyi gelir?
KADINHABERLERİ.COMBalıkesir’in Havran ilçesinde bir firma, yorgunluk ve halsizlik ile yaşlanmayı önleyen vitamin deposu karadudun lokumunu yaptı.
Edremit-Havran kara yolu üzerinde 25 yıldır faaliyet gösteren Üstün Gıda, karadudun reçeli, suyu, eksratı ve pekmezinden sonra yeni ürünü karadut lokumunu da görücüye çıkardı. İşletmenin satış yöneticisi Fatma Akyurt, "Zeytin ve zeytin yağından salçaya kadar bir çok farklı gıda imalatı ve satışı yapıyoruz. Karadut lokumunu ilk kez denedik. Kendi ev yapımımız doğal lokumun yanında karadut şekerini de üretmeye başladık. Bildiğim kadarıyla Ege bölgesinde bizim dışımızda karadut lokumu ve şekeri imal eden firma yok. İlk olmanın gururunu yaşıyoruz. Aroması ve tadı ile iddialıyız. Şeker hastalarını da unutmadık. Kendileri için de özel lokum ürettik. Şu ana kadar satışlardan gayet memnunuz. Gelen talebe göre ihracat yapabiliriz” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2019, 04:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ebrar
Ebrar - 2 yıl Önce

Koc

SIRADAKİ HABER