Akoder'den Ayşe Arman'a ve Hürriyet'e Kınama

Akoder'den Ayşe Arman'a ve Hürriyet'e Kınama... İşte başta Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni'ne ve Aile Bakanlığına Çağrı

Akoder'den Ayşe Arman'a ve Hürriyet'e Kınama
 KADINHABERLERİ.COM-Aileyi Koruma ve Destekleme Derneği olarak Ayşe Arman'ın "Temiz Aile Çocuğu" isimli kitabın tanıtımı çerçevesinde yaptığı röportajı ve devamındaki yazısını kamuoyunun haber alma özgürlüğünden çok gizli 

Şöyle ki metnin hem açık mesajı hem de alt metni geleneksel aile kavramını küçümseyici, demode bir yapı gibi sunuyor. Ve Ayşe Arman, toplumumuzu iki yüzlü olmakla suçluyor.

 

Bu yazı eğer sadece yetişkinlerin okuyabileceği kişisel bir mecrada yayınlasa bireysel ifade özgürlüğü kapsamında kabul edilebilir. Ancak bu propaganda ana akım medyanın en çok okunan her yaş grubuna hitap eden bir sütununda yayınlanıyor.

Bunu okuyan ve henüz cinsel kimliği yeni oluşan çocuklara kışkırtıcı mesajlar veriyor. 

 

Akoder olarak başta Hürriyet gazetesi yönetimini ve kamuya açık bütün içerik üreticileri çocuklara karşı sorumlu davranmaya davet ediyoruz.

 

Toplumu aile-evlilik gibi konularda yanılsamalara yönlendirmek ve eşcinsel evliliklere kapı aralayan yayınlar ancak çözümsüz ve çatışmalı gençler oluşmasına sebep olur.

Bir sivil toplum kuruluşu olarak aile ile ilgili yanıltıcı kafa karıştırıcı ve yıkıcı yayınların karşısında olduğumuzu, yayıncıları ve devleti sorumlu davranmaya davet ettiğimizi beyan ediyoruz.

 

Düşüncelerinizi Hürriyet Gazetesi okur temsilcisi sayın Faruk Bildirici beyefendiye iletebilirsiniz.


//akoder.net/haber-escinsel-evliligi-evrensel-gercek-degildir-2311.html

 

twitter.com/farukbildirici
tel: 0850 224 0 111

 

 

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2019, 18:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER