21 Şubat 2017 Salı

2017 Sevgililer Günü hediye önerileri

Yeni umutlar ve heyecanlarla yeni bir yıla girerken sevdiklerine yeni bir armağan almak, yılbaşı sofralarına ışıltı katmak isteyenler için benzersiz seçenekler sunan ARMAGGAN, Nişantaşı Showroom mağazasında gerçekleşen Luxury Bazaar özel etkinliği ile Aralık ayı boyunca konuklarını ışıltılı bir yılbaşı konsepti ile ağırlıyor.

10 Şubat 2017 Cuma 10:14
2017 Sevgililer Günü hediye önerileri
Foto galeriye git

 Yeni yıl ışıltısı, Aralık ayı boyunca ARMAGGAN Luxury Bazaar’da. Yeni umutlar ve heyecanlarla yeni bir yıla girerken sevdiklerine yeni bir armağan almak, yılbaşı sofralarına ışıltı katmak isteyenler için benzersiz seçenekler sunan ARMAGGAN, Nişantaşı Showroom mağazasında gerçekleşen Luxury Bazaar özel etkinliği ile Aralık ayı boyunca konuklarını ışıltılı bir yılbaşı konsepti ile ağırlıyor.

Yılbaşı heyecanı, yeni yıl hediyelerine şık ve sofistike ARMAGGAN dokunuşları ile başladı. ARMAGGAN, “Sevdiklerinizle ışıltılı yeni bir yıl, sevdikleriniz için yeni bir armağan” dileğiyle “Luxury Bazaar” alışveriş konseptini ARMAGGAN Nişantaşı Showroom mağazasında kapılarını açtı.

Nesilden nesile aktarılabilecek özgün tasarımlarıyla hediye kültürüne farklı bir anlam katan ARMAGGAN, Luxury Bazaar ile mücevher, obje, deri ve tekstil kategorilerde benzersiz yılbaşı hediye seçenekleri sunuyor.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
KARİKATÜR
ARŞİV