01 Haziran 2016 Çarşamba

Yalovo'da Yılın İlk Okul Sütünü, Kadın Vali Dağıttı

Yalova Valisi Esengül Civelek, okul sütü dağıtım programının startını Rahmi Tokay İlkokulunda verdi. Yılını ilk sütünü dağıtan Vali Civelek, miniklerle birlikte hep bir ağızdan, "Okul sütü, akıl küpü" sloganını tekrarladı.Okul...

10 Şubat 2014 Pazartesi 14:16
Yalovo'da Yılın İlk Okul Sütünü, Kadın Vali Dağıttı
Yalova Valisi Esengül Civelek, okul sütü dağıtım programının startını Rahmi Tokay İlkokulunda verdi. Yılını ilk sütünü dağıtan Vali Civelek, miniklerle birlikte hep bir ağızdan, "Okul sütü, akıl küpü" sloganını tekrarladı.

Okul sütü dağıtımları tüm ülkeyle aynı anda Yalova'da da başladı. Dağıtımların startı ise Yalova Valisi Esengül Civelek'in katıldığı törenle Rahmi Tokay İlkokulu'nda verildi. Miniklere yılın ilk sütünü dağıtan Civelek, "Bugün ilimiz genelinde 77 okulda 12 bin 471 öğrencimize süt dağıtacağız. Çocukların sağlıklı gelişiminde sütün önemine inanıyoruz. Buna bağlı olarak da okullarımızda dağıtımı gerçekleştirilen bu sütler ile çocuklarımıza süt içme alışkanlığı kazandırmayı amaçlıyoruz" dedi.

Miniklere sütlerini veren Vali Esengül Civelek ve beraberindekiler onlarla birlikte, "Okul sütü, akıl küpü" sloganını söylemeyi de ihmal etmedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
KARİKATÜR
ARŞİV