22 Nisan 2019 Pazartesi

Poyraz Karayel 81.Bölümde Düğün ve Cenaze

Final Tüyoları Poyraz Karayel 81.Bölüm 2.Fragmanında Düğün ve Cenaze. Poyraz Karayel dizisi ekranlarda uzun zamandır yayınlanan diziler arasındaydı. Poyraz öldü derken yeni sezonda ölmemesiyle sevinen Poyraz Karayel hayranları final kararıyla hüsrana uğradı. Ekran fenomeni olan dizide finalde neler yaşanabilir? Poyraz Karayel 81.Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. Diziye dair ve yeni bölüme dair , yaşanacaklara dair tüyolar neler? Ayrıntılar Türkiye'nin en dinamik kadın portalı kadın haberlerinde

23 Şubat 2017 Perşembe 14:36
Poyraz Karayel 81.Bölümde Düğün ve Cenaze
Final Tüyoları Poyraz Karayel 81.Bölüm 2.Fragmanında Düğün ve Cenaze. Poyraz Karayel dizisi ekranlarda uzun zamandır yayınlanan diziler arasındaydı. Poyraz öldü derken yeni sezonda ölmemesiyle sevinen Poyraz Karayel hayranları final kararıyla hüsrana uğradı. Ekran fenomeni olan dizide finalde neler yaşanabilir?  Poyraz Karayel 81.Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. Diziye dair ve yeni bölüme dair , yaşanacaklara dair tüyolar neler? Ayrıntılar Türkiye'nin en dinamik kadın portalı kadın haberlerinde
Sefer'in gelip kurtarıcı rolü üstlenmesi beklenen tüyolar arasında.  Yavuz'un masasınn altında olan dinleme cihazının unutulmuş olması  sonradan üzerine oynanmaması akıllarda soru işaretlerine neden oldu. Acaba erken final kararı mı alındı sorusu seyirciyi düşündürdü. Zülfonun babasının çalıştığı girişimin elinde olan tır şirketinin de birden senaryodan çıkması dikkatlerden kaçmadı. Poyraz ve Ayşegül arasınd atakılan yüzükler dizide mutlu son mu olacak dedirtti. Peki cenaze kime ait? Sorular yanıtını çarşamba akşamı bulacak. Poyraz Karayel için sosyal medya üzerinden kampanya başlatıldı. Kanal D 'nin iletişim telefon numaraları paylaşılırken bir yandan poyraz karayel bitmesin etiketiyle paylaşımlar yapılmakta. Diriliş Ertuğrul dizisiyle aynı gün yayınlanan ve eski yayın günü ısrarla değiştirilmeyen Poyraz Karayel , reyting mücadelesini kaybetti. Limon yapımın final yapacağını açıklamasıyla seyirci hüsrana uğradı.


Poyraz Karayel 72.Bölüm Fragman Tüyoları. Çınar'ın sağlığına kavuşması ve Ayşegül'den boşanmak istememesi diziye damgasını vururken, Çınar Poyraz'ın izine ulaşmak üzere. 
Yayınlandığı akşam birbirinden iddialı dizilerle mücadele eden Poyraz Karayel dizisinin en büyük rakibi zirveyi kismeye kaptırmayan Diriliş Ertuğrul dizisi. Sevilen dizi Ayşegül ve Poyraz'ın kavuşmasının ardından yeni eklenen oyuncularıyla beraber yayın hayatına devam ediyor. Peki Poyraz Karayel 72.Bölümde Çınar boşanmayı kabul edecek mi? Ayşegül'ün içinde olduğu zor durumu fırsat bilen Nevra, elindeki kozu kullanır.
Dizinin yakın takipçileri sosyal medyadan dizide gerçekleşen üniversite sahnelerine anlam verememekte. Melis, Songül ve Fatih arasında yaşananlar "ergen muhabbeti" olarak sosyal medyada bulunan takipçiler tarafındna tepki çekerken, Poyraz Karayel 72.Bölüme dair tüyolar şöyle:Çınar bilindiği üzere hastaneden çıkar ve evlilik hayatını sürdürmeye kararlıdır. Ayşegül'ü öldürmeyi amaçlayanlar bunu başaramayınca Çınar'ı öldürecekler ve diziden Çınar karakteri çıkacak şeklinde bir iddia mevcut. Bir diğer iddia ise Çınar'ın gerçekte Poyraz'ın kim olduğunu öğrenmeden diziden çıkmayacağı. Tüm bu soruların yanıtını çarşamba akşamı yayınlanacak olan son bölümde göreceğiz.Peki yeni fragman yayınlandı mı?
Dizinin neredeyse yeni bölüm yayın günü yaklaştı ancak Poyraz Karayel 70.Bölüm Fragmanı yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizde bulabilirsiniz.
Çınar ve Poyraz Karşı Karşıya
Sonunda beklenen oldu ve Ayşegül yanlış bir evliliğe imza attığının farkına vardı. Çınar'ın öteki yüzünü henüz görmeyen Ayşegül Poyraz Karayel 68.Bölümde ne yapacak? Poyraz'ın yaşadığı tüm işkencelerden haberdar olan Ayşegül artık hayatına sevdiği adamla devam etmek istemektedir. Film seyreder gibi seyredeceğimiz Poyraz Kareyel 68.bölümde Ayşegül ve Poyraz kavuşacak mı? Peki Poyraz Karayel'in 68.bölümünde neler yaşanacak? Sevilen dizide sular durulmuyor. 
Çınar kime emir verdi?
Çınar'ın eski polis olduğunu öğrenen Çınar, onun bir açığını yakalamak için talimat verir. Ancak Çınar'ın ortağı olan kişi Poyraz'ın da iş ortağıdır. İşler karışsa da yıllardır birbirlerini kaybetmelerinin acısıyla kahrolan Poyraz ve Ayşegül sonunda hayatlarına dair önemli kararlar alırlar. Geçtiğimiz gün Altın kelebek ödül töreninde iki ödül birden alan Poyraz ve Karayel dizisi oyuncuları bir anda sosyal medya fenomeni oldular. Türkan Şoray'ın elinden ödülünü alan dizide ki Ayşegül gerçek adıyla Burçin Terzioğlu törende oldukça şıktı.
Poyraz ve Ayşegül Kozlarını Paylaştı
Hayatlarına kaldıkları yerden devam edemeyen iki aşık sonunda gururlarını yenerler ve sonunda konuşurlar. Bundan sonra işler daha da zor olacaktır. Çünkü Ayşegül Çınar'a çok güvenir. Ancak Çınar'ın kimseye göstermediği öteki yüzünü sadece Poyraz görür.Senaryoda değişiklik olacak mı?
Poyraz Karayel dizisinin hayranları iki aşığın kavuşmasını beklerken sosyal medyadan da istekler bu yönde.Diriliş Ertuğrul ile aynı güne denk gelen ve reytingleri düşen Poyraz Karayel dizisi 67.bölümde bu durumu toparlayacak mı? Ayşegül ve Poyraz mahmeme önündeler. Kurgu olarak kurulan bu mahkemede iki aşık jüri önünde hislerini paylaşacaklar. 
Ayşegül iki yılın acısını hesap sorar
Poyraz'ın öldüğü düşüncesiyle ömrünün iki yılın kahrolarak geçiren Ayşegül, Poyraz Karayel 67.bölümde geçmişin hesabını sorar. Ben bu adamı çok sevmiştim diyen Ayşegül, Poyraz'dan vazgecek mi?
Poyraz, sevdiği kadının başkasıyla evlenmesini hazmedemez
Türkiye'nin en zengin ailelerinden birisiyle evlenen Ayşegül'ü affetmemeye çalışan Poyraz, onsuz geçirdiği iki yıl boyunca ne tür işkenceler gördüğünü ve nasıl hayatta kaldığını anlatır. Ayşegül'ün Çınar'la evlenmesine tahammül edemeyen Poyraz hesap sorar.
Final İddiası Şok Etti Poyraz Karayel 67.Bölüm Fragmanı
İzlenme oranlarına bakıldığında geçtiğimiz haftalardareytingler yerlerdeydi.  Poyraz Karayel'in yayınladığı gün yer alan dizilerin kendi aralarında rekabet etmesi Poyraz Karayel'e yaramadı. Poyraz Karayel'in son bölümü sonrasında iddia edilen izlenme oranlarına göre sekizinci olması akıllara final mi yapacak sorusunu getirdi. Bunun yanı sıra sosyal medyada bunlar kavga etmeye başladıysa barışacaklardır yorumu en dikkat çekici gerçekçi iddia arasında. 


Herkes, Ayşegül gerçek aşkı Poyraz'ı unuttumu derken, bir de Ayşegül neden üç bölümdür Poyraz'a ne yaptığını sormadı sorusu akıllara geldi. Ayşegül'ün tripleri seyircinin iki sevgilinin kavuşma ihtimalinin kalmadığını düşünmesine neden olurken, Çınar henüz öteki yüzünü göstermedi.Bunun yanı sıra dizinin şarkılala , bakışmalarla geçmesi seyircinin tepkisine neden oldu. 
Poyraz Karayel final mi yapacak?
Dizinin yayın gününde No 309 ve Diriliş Ertuğrul dizisinin olması Poyraz Karayel dizisinin reytinglerinde ciddi bir düşüş yaşanmasına neden oldu. Sevilen dizinin yeni sezonda beklenen reytingi karşılamaması akıllara final mi yapacak sorusunu getirdi. Seyirci sosyal medya üzerinden dizinin gününü değiştirmesi talebinde bulunurken yeni sezona başlayıp bir kaç bölüm sonra veda eden Kördüğüm, Asla Vazgeçmem gibi dizilerle aynı akıbete mi uğrayacak bunu önümüzdeki günlerde göreceğiz.bu dizi Poyraz'sız olmazdı
Herkes acaba oyuncu değişikliğine mi gidildi derken başrol oyuncusu Poyraz'ın diziden ayrılmadığı anlaşıldı. Poyraz çıkıverdi. Düğünün tamamlanmasının ardından görülen Poyraz, acaba rüya mı derken gerçek olduğu yayınlanan yeni bölümle belli oldu. O ölmedi. Ayşegül'ün hesap sormasına şahit olduk. Peki gerçekten neredeydi Poyraz? Sinan'ı alıp kaçmayı ve Ayşegül'ün değişen dünyasında kalmamayı düşünen Poyraz, bu sefer de patlayan bombaların arasında kalır. İsa yaşayacak mı yoksa ölecek mi? Ülkemizde yaşanan hain teröre vurguda bulunan Poyraz Karayel'in 65.bölümü 27 ekimn akşamı Kanal D'de olacak. Yayınlanması heyecanla beklenen bölümde gözyaşları hakim olacağa benziyor.
Çınar kim?
Gerçek yüzünühenüz göstermeyen Çınar'ın aslında geçmişten getirdiği intikam planlarının olduğu ortaya çıkacağa benziyor. Ayşegül'e iyi tarafını gösteren Çınar ne zaman gerçek karakterine dönecek bunu önümüzdeki bölümlerde göreceğiz.

Geçen Bölümde neler yaşandı?
Herkes Ayşegül düğünün sonrasında Poyraz'ı gördüm derken acaba hayal mi gördü yoksa gerçek miydi sorusunu  düşünürken, aynı soruyu halen Ayşegül'de düşünmekteydi. Şu kapıdan Poyraz çıksa gelse derken aşkı olan Poyraz'ın ölmediğini kabullenmek zor oldu. Yıkımla geçen iki yılın hesabını müthiş bir oyunculukla sergileyen Ayşegül, Poyraz'a haklı olarak yaşadığı acıların hesabını sorar. Ayşegül'ün gerçekleri kabullenmesi kolay olmayacaktır. Poyraz Karayel 64.bölüm yeni sezonda herkes bambaşka bir dizi seyredeceğe benziyor. Ekranlarda birbiri ardına yayınlanmaya başlayan yeni diziler ve bir de veda eden diziler varken Poyraz Karayel reytinglerde yine zirveye oynayacağa benziyor.
Peki bundan sonra ne olacak? Çarşamba akşamı yayınlanacak olan Poyraz Karayel 64.bölümde ölmediği anlaşılan Poyraz, öldü sanılan o iki yıl içerisinde ne yaşadığını  anlatacak. Seyircinin anlam veremediği bombalar ve savaş sahneleri ile Poyraz'ın nasıl bir ilgisi var?
Çınar aslında masum değil
Çınar karakteri Ayşegül'e en zor anında destek olan ve onun hayata tutunmasını sağlayan masum bir karakter gibi gözükse de Poyraz Karayel 64.bölümden sonra gerçek yüzünü göstereceğe benziyor. Çınar ve Ayşegül'ün babasının iyi anlaşmasının altında başka bir şey mi yatmakta? Poyraz ve Ayşegül aşkında bundan sonra neler olacak?  Seyirci bu sorunun yanıtını merak etmekte. Kendisine farklı bir yol çizen Ayşegül, artık Çınar'ın eşidir. İlker Aksum, Funda Eryiğit ve Ayla Algan gibi oyuncularla kadrosunda değişikliğe giden dizi Poyraz Karayel yeni sezonda da heyecan dolu . Siz de bize Poyraz Kareyel nasıl bir dizi adlı haberimiz hakkında ki fikirlerinizi söylemek isterseniz yazımızın altında bulunan yorum kısmına düşünce, eleştiri ve dileklerinizi yazabilirsiniz. Yorumunuz editörümüzün onayının ardından yayınlanacaktır.
Poyraz Karayel 81.Bölüm Fragmanı aşağıdaki bağlantıdadır.
Poyraz Karayel 81.Bölüm Fragmanı

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

  halkalı escort

  istanbul escort

  türk porno

  HAVA DURUMU
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  EN ÇOK YORUMLANANLAR
  ARŞİV