Kanatsız Kuşlar'da Zeynep ile Onur'un güç imtihanı

Zeynep ile Onur içine düştükleri zor durumdan bu kez kurtarabilecekler mi? ATV'nin sevilen dizisi Kanatsız Kuşlar'da bu akşam neler yaşanacak?

Kanatsız Kuşlar'da Zeynep ile Onur'un güç imtihanı
KADINHABERLERİ.COM- Zeynep ile Onur içine düştükleri zor durumdan bu kez kurtarabilecekler mi? Kanatsız kuşlardı onlar… Umut kırıntıları ile beslenen…
atv’nin, ilk bölümden itibaren izlenme rekorları kırarak zirveye yerleşen dizisi Kanatsız Kuşlar’ın 22. bölümü 16 Kasım Perşembe akşamı saat 20.00’de atv ekranlarına geliyor. Dizinin 22. Bölümü de yine heyecan ve dram yüklü sahneleriyle beğeni toplayacak ve Kanatsız Kuşlar zirvedeki yerini koruyacak.

Hayata tutunabilmek için amansızca mücadele eden dört kardeş ile  çocukları için her türlü fedakarlığa katlanan genç ve güzel bir annenin iç içe geçen öyküsü… balçova arçelik servisi İyilikten kötülüğün, kötülükten ise umudun doğabileceğini anlatan Kanatsız Kuşlar, bir yudum mutluluk için çırpınan dramatik yaşamların hikayesini ekranlara yansıtıyor.

Yapımcılığını Ata Türkoğlu-Koliba Film, yönetmenliğini Kemal Uzun’un üstlendiği, senaryosunu Hakan Haksun’un kaleme aldığı Kanatsız Kuşlar’da başlıca rolleri Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen paylaşıyor. Dizinin müzikleri ise Kalan Müzik tarafından yapılıyor.
 
Dizinin 16 Kasım Perşembe akşamı saat 20.00’de yayınlanacak 22. Bölüm özeti ise şöyle:
 
“Zeynep, Ahmet’ten kaçarken, onu öldürdüğünü düşünmektedir. Onur ise bir türlü haber alamadığı Zeynep’i gerekirse sokak sokak arayarak bulmaya kararlıdır. Ancak içine düştükleri zor durumdan bu kez kurtarabilecekler midir?
Muzaffer, Nefise’nin evine sığınan oğlunu almaya gider. Mert, Nefise ile Muzaffer’in arasının yeniden düzelmesini istemektedir. Bu durumun gerçekleşmesi ihtimali bile Emre’yi tekrar harekete geçirir. Hiç akla gelmeyecek bir sebeple, Muzaffer’le eve dönmek durumunda kalan Nefise, Tuba’yı çıldırtmaktadır.
Ahmet, o günden sonra kayıplara karışmıştır. Ondan haber alamayan babası, oğlunun kayıp cesedi de bulunamayınca cinnet geçirir ve Zeynep’i suçlayarak herkesin gözü önünde beklenmedik bir hamlede bulunur.”

 
KANATSIZ KUŞLAR/ ATV
 
YAPIMCI             :        Koliba Film/Ata Türkoğlu
YÖNETMEN       :        Kemal Uzun
SENARYO           :        Hakan Haksun
OYUNCULAR      :        Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur, Seda Türkmen, Gizem Güneş, Emir Özden, Karel Güntekin, Yusuf Baymaz.
MÜZİK                :        Kalan Müzik
YAYIN TARİHİ     :        16 Kasım Perşembe 20.00
KANATSIZ KUŞLAR 22. BÖLÜM (16 KASIM PERŞEMBE 20.00) atv

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2018, 19:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER