19 Mayıs 2019 Pazar

Hayat Şarkısı 45.Bölümde Kerim Cevher Yaşıyor mu?

Hayat Şarkısı 45.Bölümde Kerim Cevher Ölecek mi? Heyecanın dorukta olduğu dizide seyirci araca konulan bombanın patlayıp patlamayacağını merak etmekte. Bayram Cevher ailesini Cem'den korumayı başaramadı. Ancak Filiz'in, Kerim'i önceden haberdar ettiği tahmin ediliyor. Patlayan araçta Kerim yok iddiaları söylenmekte. Her yeni bölümüyle adım adım finale doğru giden Hayat Şarkısı 45.bölümde Cem'in intikamı konuşulacak. Önümüzdeki salı akşamı yayınlanacak yeni bölümün ardından ne olacak? Hayat Şarkısı 45.bölümün ayrıntıları Türkiye'nin en dinamik kadın portalı kadın haberlerinde

04 Mart 2017 Cumartesi 11:55
Hayat Şarkısı 45.Bölümde Kerim Cevher Yaşıyor mu?

Hayat Şarkısı 45.Bölümde Kerim Cevher Ölecek mi? Heyecanın dorukta olduğu dizide seyirci araca konulan bombanın patlayıp patlamayacağını merak etmekte. Bayram Cevher ailesini Cem'den korumayı başaramadı. Ancak Filiz'in, Kerim'i önceden haberdar ettiği tahmin ediliyor. Patlayan araçta Kerim yok iddiaları söylenmekte. Her yeni bölümüyle adım adım finale doğru giden Hayat Şarkısı 45.bölümde Cem'in intikamı konuşulacak. Önümüzdeki salı akşamı yayınlanacak yeni bölümün ardından ne olacak? Hayat Şarkısı 45.bölümün ayrıntıları Türkiye'nin en dinamik kadın portalı kadın haberlerinde
Hayat Şarkısı Final mi Yapıyor sorusu sosyal medyada en çok konuşulan konulardan birisi oldu.  Cem'in ölmemesi ve intikam almak için geri dönmesi Hülya ve Kerim 'in hayranlarını şoka uğrattı. Kanal D'nin sevilen dizisi Hayat Şarkısı hayranlarında şok etkisi yapan Cem'in planları, en son bomba yüklü araca Kerim'in binmesiyle zirveye ulaştı. Peki bundan sonra ne olacak? Bir gerilim dizisine dönen Hayat Şarkısında heyecan aralıksız devam ederken, Kerim'in ve oğlu Mehmet'in kurtulduğu iddiaları mevcut Henüz dizinin 2.fragmanı yayınlanmadı. Mahir, Filiz'in başına gelenlerden tedirgin. Ve şüphelerinde haklı çıkar. Kerim ölür mü ölürse dizi biter mi Hülya neden ağlıyor? Neden dizi takipçileri final yaklaşıyor diye düşünmekte derken tüm bu sorular yanıtını 7 mart akşamı yayınlanacak olan Hayat Şarkısı 45.bölümde bulacak. Alacaklı mafyadan kaçan ve parasız kalan Cem'in nasıl bu kadar güçlendiği akıllarda soru işaretine neden olurken, aksiyonun zirvede olduğu dizide Cem nasıl yaşayor sorusuda yanıt aradı. Tüm bu soruların yanıtı Bayran Cevher'de buluşmakta. Hayat Şarkısı 45.bölüm hakkında tahmin edilen Filiz'in güvendiği adamının ona ihanet ederek Cem'i tedavi ettirmesi, para vererek geri dönmesini sağlamasıydı.  Cem, amacına ulaşacak mı? Filiz'in ölen ablasının verdiği ev tapuları Cem'in güçlenerek geri dönmesini sağladı.

Sevilen aile dizisi Hayat Şarkısı , gerilim dolu bir diziye dönüşürken, gelecek bölümde Kerim ve Mehmet'in ölmeyeceği, Cem'in bunu şantaj için kullanacağı, Filiz'in elindeki mal varlığını şantaj karşılığı alıp Cevher holdingi çökertmeye uğraşacağı yönünde.Cem kendisinin hayatını karartan herkesten tek tek intikam almaya başlar. Hülya'ya yaptıklarından dolayı onu kasığından vuran Hüseyin'e aynı şekilde davranır. Hüseyin Zeynep'le beraber yeni bir yuva kurma hayalindeyken, Melek akıl hastanesinde Cem'den gelen telefonlarda daha da çığrından çıkar. Mahir ise Cem'e en çok zarar veren isimlerden birisi. Dizi hayranları Mahir karakterini çok sevdi. Sosyal medyada en çok konuşulan konulardan birisi Cem Hortladı ama Mahir ölmesin şeklinde. Hayat Şarkısı 43.Bölüm 2.Fragmanı henüz yayınlanmazken Hülya hayatının tehlikede olduğunu anlar. Kerim bir türlü olaylar sonrasında kendini toparlayamazken tüm bu olanların tek sebebi olan Cem'i Bayram Cevher mi yakalayacak? Cem geri dönmüş yani ölmüşken ölmemiş şeklinde tepkilere de rastladığımız yeni bölümün ardından Cem yakalanacak mı ? Bunun yanıtını salı akşamı yayınlanacak olan Hayat Şarkısının son bölümünde göreceğiz. Hülya'nın tecavüze uğradığını öğrenen Kerim, pişman olup geri dönerken her şeyin düzeleceğini beklerken işlerin daha da karışmasına neden olur. Artık Hülya boşanmaya kararlıdır. Ancak diziye gizemli bir kişi katılır. Cem olduğu ihtimali imkansız olan ancak akıllara Cem mi yoksa başkası mı dedirten gizemli kişi Hülya'dan ne istiyor? Gerilim dolu sahnelerin yaşanacağı Hayat Şarkısı 42.bölümde en korkunç sahne Hüseyin'in vurulması.
Hüseyin, Cem'den intikam almak için Cem'i kasığından vurmuştu. Bu yeni bölümde aynısı Hüseyin'in başına gelirken dizi seyircisi yeni bölümde neler yaşanacağını oldukça merak etmekte.
Hayat Şarkısı 42. Bölüm 2.Fragmanında Korkunç Son mu var? Doğum yapan Hülya Kerim'i affetmemekte kararlıyken vurulan Hüseyin yaşayacak mı?  Kerim ve Hülya arasında barışma olacağını ümit eden seyirci yaşananlar sonrasında boşanma olacağını görmekte. Bir dargın bir barışık yılan hikayesine dönen Hülya ve Kerim evliliği artık biteceğe benziyor. Bayram Cevher yeni torununa ne verecek? Gizemli kişi gece yarısı eve giriyor ve olaylar dönüp dolaşıp Hülya'nın başında patlıyor. Kerim'in pişmanlığını gören Bayram baba ve ev ahalisi Hülya'dan yanadır.
Sosyal medyada sıkça konuşulan bir konu oldu final iddiası. Hayat Şarkısı Finale mi Gidiyor? Diziye yeni katılan doktor karakteri acaba Hülya Kerim'den vazgeçip onu mu seçecek sorusunu akıllara getirdi. Final yapan diziler peşpeşe gelmekte bu aralar. Yeni sezon gelmeden neden diziler bitiyor sorusu sosyal medyada sıkça sorulmaya başladı.  Düğme bebek Hülya'ya güç verirken, yaşanan travmaların ardından Hülya hayata daha güçlü adım atacağa benziyor. Kerim artık Hülya'sız kalıyor.
 Birkan Sokullu kimdir ?
6 Ekim 1985 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Birkan Sokullu, henüz 30 yaşında genç ve başarılı bir oyuncu. Maltepe Üniversitesi Radyo TV Programcılığı bölümü mezunu olan oyuncunun tv kariyeri çok uzun bir zamanda dayanmamakta. Aslında sporcu olan Sokullu,  10 yıllık profesyonel basketbol oynamıştır. Bunun yanı sıra yakışıklılığını Best Model Of Turkey’de 3.lük derecesiyle 2003 yılında pekiştiren oyuncu bir evlilik yapmış  ,13 Temmuz 2012'de evlendiği eşi oyuncu Aslı Enver ile 26 Ağustos 2015 tarihinde boşanmıştır.
 Burcu Biricik Kimdir?
Burcu Biricik 'in resimlerinin bulunduğu resim galerimizi ziyaret etmeyi unutmayınız. 04 Mayıs 1989  tarihinde dünyaya gelen Biricik, Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümünde öğrenciyken tiyatroya merak duyar. Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu büynesinde oyun oynayan Burcu Biricik burada eğitim alır.  Asıl tv ile karşılaşması Tan Erkır'ın Artiz Mektebi adlı tv yarışma programıyla olur.  Jüri üyeleri Nurgül Yeşilçay, Sinan Çetin ve Müjde Ar’ın karşısında yeteneklerini sergileyen Burcu Biricik yarışmada birinciliği elde eder. Bu birincilik oyuncunun tv de kariyer yapmasına imkan tanır.Kerim evi terkederken, Hülya'nın Kerim'e yazdığı mektup artık tüm aile tarafından bilinmektedir. Cem'in yıllar önce Hülya'ya yaptıkları artık Kerim'in öğreneceği bir sır olacak. Kerim bu sırrı kardeşi Hüseyin'den mi öğrenecek? Bunun yanıtını salı akşamı yayınlanacak olan Hayat Şarkısı 39.bölümde göreceğiz.


Kerim, Hülya'nın karanlık geçmişine dair her şeyi Cem'den öğrenmesinin ardından Hülya'dan nefret etmeye başlar. Hülya, sevilme ümdiyle gerçekleri Kerim'e yazarken, bu not Hayat Şarkısı 37.bölümde kimlerin eline geçecek? Bahar'ın kendi kızı olduğunu öğrenen Hülya, bundan sonra ne yapacak? Dizinin düşen reytingleri akıllara ani final kararı mı var sorusunu getirirken sosyall medyada Hüseyin karakterine olan sevgi yerini öfkeye bırakmışa benziyor. Melek için Zeynep'ten boşanan Hüseyin, onsuz yapamadığını anladığını söyler. Ailenin yemek yediği otel salonunda Melek'in başına gelenler, Hüseyin'in daha farklı kararlar almasına neden olacağa benziyor. Hülya'nın yeni saç modeli dizi fanları tarafından beğenilmeme yorumu alsa da Hülya karakteri halen dizinin fenomeni olmaya devam ediyor. 3 ocak salı akşamı yayınlanacak olan Hayat Şarkısı 37.bölümde neler olacak? İşte yayınlanan Hayat Şarkısı 37.bölüm 1.fragmanı... Dizinin 2.fragmanı ne zaman yayınlanacak henüz bilinmiyor.


Hayat Şarkısı 34.Bölüm 2.Fragmanı Yayınlandı mı? İkinci sezonunda tam bir macera dizisine dönüşen Hayat Şarkısı'nda Bahar şoku yaşanıyor. Cem'in ölmesinden sorumlu olan Hülya bir de kızını kaybetmenin acısını yaşamaktadır. Ancak herkesin merak ettiği ve Bahar'ı alıp giden gizemli arabada kim vardı? Hayat Şarkısı 34.bölümde yine heyecan ve gerilim dorukta. Merakla beklenen yeni bölümde  Bahar bebek bulunacak mı?  
Cem sonunda yaptığı kötülüklerin sonuna varırken, Melek ve Hülya arasında yaşanan düşmanlık gitgide büyür. Özellikle Hülya'nın Bahar'ı kaybetmesinin ardından Melek elindeki her şeyi alan Hülya'ya Hayat Şarkısı 34.bölümde neler yapacak? Dizinin 2.fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak gelecek bölümde yaşanan bu kayıp olayı çözüme kavuşmayacağa benziyor. Çünkü işin içinde olan o gizemli aracın sahibi, Hülya'yı tanıyan birisi olmalı şeklinde yorumlar yapılmakta. Hayat Şarkısı 34.bölümüyle gelecek hafta salı günü aynı saatinde Kanal D'de olacak.


Neler Yaşandı?  Kanal D'nin fenomen dizisi Hayat Şarkısında heyecan dorukta. Hülya , Bahar'ın kendi çocuğu olduğunu öğrenir. Ancak yıllardır ablasının kendisini kandırmasını hazmedemez ve yeniplanlar içine girer. 29  kasım akşamı zirveyi kimseye kaptırmayan dizi Hayat Şarkısı'nda dizinin son dakikalarına Bahar ve Hülya'nın duygu dolu sahnesi damgasını vurdu. 
Hülya geçmişten gelen soruların cevabını Nilay'da ararken bu soruların yanıtını Cem'den buldu.  Hayat Şarkısı 33.bölüm şimdiden büyük merak uyandırdı. Sosyal medyada Hayat Şarkısı üzerinden herkese anne denir mi sorusu tartışıldı. Peki bundan sonra ne olacak? Kerim Hülya'nın bir çocuğunun olduğunu öğrenirse ne yapar? Bayram Cevher bilindiği üzere Mehmet'in doğum gününde hem Hülya'ya hem de Mehmet'e yüklü miktarda altın hediye etmişti. Maddi sıkıntısı kalmayan ve artık çok güçlü hale gelen Hülya'nın ilk adımı ablası Melek'in düzenini bozmak olacak. Melek ile arasında yeni bir savaş başlatan Hülya, bundan sonra daha acımasız.


Hülya, öldü bildiği çocuğunun kim olduğunu öğrenecek mi sorusu seyirciyi merak içinde bıraktı. Hülya için  imkansız denen şey oldu ve Hülya hamile kaldı. Ancak doktor , Hülya'nın daha önce doğum yaptığı gerçeğini söyleyince Zeynep büyük bir koz elde etmiş oldu. Dayak yiyen ve Bahar'ı vermemek için elinden geleni yapan Nilay, Hayat Şarkısı 29.bölümde gerçekleri söyleyecek mi?
Nilay başına gelenlerin tek sebebinin Hülya olduğunu düşünür. Hüseyin ve Zeynep arasında uçurum artarken Melek 'de artık kendi hayatını yaşamaya karar verir. Cevher ailesi Hülya'nın daha önce doğum yaptığını öğrenirse Hülya'yı asla affetmez. Peki bundan sonra ne olacak? Hayat Şarkısı son bölümün tekrarı gibi hazırlanan  Hayat Şarkısı 29.bölüm fragmanı seyirciyi memnun etmedi. Merak içerisinde yayınlanacak olan ikinci fragmanın gelmesi bekleniyor.


 Hayat Şarkısı 28.Bölüm Fragmanında Hülya'nın Başı Dertte. Sevilen dizi Hayat Şarkısı 28.bölümde ekran başındakiler duygusal anlar yaşayacağa benziyor. Hamile olduğunun sevincini yaşamadan kadınsal sağlık problemlerinin var olduğunu öğrenen Hülya, bunu kimseye belli etmemeye çalışsa da ne yazık ki yanında Zeynep vardır. Geçen hafta Hayat Şarkısı dizisi senaristlerine duyurduğumuz, senaristlerinin aklından ne geçiyor bilinmez ama dizinin seyircisi Mehmet'in gerçek annesinin onu seven ve onu satmayan olduğu çoğunluğunda düşüncesi bu hafta gerçek oldu.
Mehmet'e kavuşan Hülya, anne olmanın sevincini yeniden yaşar. Bir de hamile olduğunu düşünen Hülya doktorunun açıklamalarıyla şok olur. Bunu duyan Zeynep, eline yeni bir koz aldığını düşünür ve ilk işi telefona sarılmak olur. Mahir'in Cem'i Filiz'İn yanından uzaklaştırmaya çalışması yeterli olmaz. Hayat Şarkısı 28. bölümde yeniden Cem ortaya çıkacak. 1 kasım salı akşamı ekrana gelecek olan Hayat Şarkısı 28.bölümde merak ettiğiniz tüm sorular yanıtını bulacak.

M

Cevher ailesi tüm gerçekleri öğrendi
Bir hafta boyunca Filiz öldü diye bekleyen seyirci Filiz'in yaralandığı anlaşılınca bu kadar olay neden sorusu akıllara takıldı. Anlaşıldı ki Filiz'in tek amacı olan Mehmet'e sahip olma planı işlemekteydi. Kerim , Mehmet'i kendi elleriyle Filiz'e verirken Hülya daha öfkelidir. Süheyla ve Bayram bey kozlarını paylaşırken, Bayram baba torunu Mehmet'i Filiz'in eline bırakmamak için elinden geleni yapmaya karar verir. Artık bundan sonra eskisi gibi olmayacak olan aile bağlarına Mehmet'in evden ayrılışı da eklenir. Peki bundan sonra ne olacak? Hülya'nın yeni planları nedeniyle Mahir'i bile gözden çıkarmasına neden olan durum ne zaman ortaya çıkacak? Kerim oğlunun kimliğinde anne adı olarak Filiz'in adının yazmasına izin verecek mi? Hülya ve Kerim Tam da Barışmışken yeniden aralarına Filiz gireceğe benziyor.  Hülya'nın ise geçmişten gelen yalanları onun peşini bırakmazken dizinin Kore versiyonunda Filiz karakterinin çarpma sonrası öldüğü söylenmekte. Mehmet'in gerçek annesi olan Filiz ölecek mi?  Bunun yanıtını haftaya yayınlanacak olan Hayat Şarkısı 27.bölümde göreceğiz.Kalben'in şarkısıyla kavuştular
Herkesin merakla seyrettiği dizi Hayat Şarkısı, yeni sezonda yeni dizi rakipleriyle de mücadele verirken bir yandan da reytingleri kimseye kaptırmıyor. Geçen bölümde Kalben'in haydi söyle şarkısıyla kavuşan çiftimiz sosyal medyada konuşuldu. Peki Hayat Şarkısı 24.bölümde neler oluyor?
Mehmet'i geri alabilmek için dava açmaya karar veren Filiz ve ablası adım adım amaçlarına ulaşmaya çalışırlar. Bunu duyan Kerim , Mahir'den yardım ister. Mahir, yine şefe yardım edecek mi? Mahir,Hülya'nın Mehmet'e olan sevgisinden emin olsa da bir yanda Filiz'in serveti vardır. Bu arada Hüseyin ve Zeynep arasındaki buzlar erimeye başlıyor. Zeynep geçmişte yaşadıklarını bir kenara bırakacak mı? Hayat Şarkısı 24.bölümde Hülya büyük bir sır saklıyor. Hülya'nın herkesten sakladığı o sır salı akşamı yayınlanacak olan Hayat Şarkısı 24.bölümde ortaya çıkacak. Hayat Şarkısı resimlerini görmek için lütfen resim galerimizi ziyaret ediniz. Siz de bize  Hayat Şarkısı 24.Bölüm Fragmanı ve Özeti adlı haberimiz hakkında ki fikirlerinizi söylemek isterseniz yazımızın altında bulunan yorum kısmına düşünce, eleştiri ve dileklerinizi yazabilirsiniz. Yorumunuz editörümüzün onayının ardından yayınlanacaktır.


Hayat Şarkısı 23.Bölüm Fragmanı
Yeni sezon fragmanının aksine Bayram baba Hülya'yı affeder ve büyüklük göstererek Aylin'i kendisinin tuttuğuna herkesi inandırır. Hülya'nın çözmesi gereken tek sorun Mehmet'i kendisinin doğurmadığının hikayesini aileye anlatmaktır."Ahh Bayram babam. Benim için yakmış kendisini."diyen Hülya yaşananlar karşısındaki şoku atlatmaya çalışır.Kerim, herkesten uzakta kendisine başka bir hayat kurmaya çalışırken bundan sonra işlerin tersine döneceği ve Kerim'in artık Hülya için bir şeyler yapacağı tahmin ediliyor. Yeni sezona hızlı bir giriş yapan Hayat Şarkısı 23.bölümde neler olacak? 27 eylül akşamı yayınlanacak olan ve merakla beklenen Hayat Şarkısı 23.yeni bölümün ayrıntıları Türkiye'nin en dinamik kadın portalı kadın haberlerinde
Hasret son buldu yine reytingler alt üst oldu
Yeni sezona yeniden Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ahmet Mümtaz Taylan, Tayanç Ayaydın, Ecem Özkaya Üstündağ, Seray Gözler, Pelin Öztekin ve Olgun Toker'le merhaba diyen Hayat Şarkısı izlenme oranlarına bakıldığında geceyi yüksek bir oranla kapattı.
"Ben sadece gerçekten dönmediler mi diye gözlerimle görmeye gelmiştim."diyen Hülya mağduru oynamaya başlayacak. Hüseyin ise babasına yeniden güvenen Kerim'in Aylin olayını babasının planladığını öğrenmesi sonucunda yıkılır. Yıllarca onarılmayacak bir yara açtınız Kerim’de diyen Hüseyin, artık Kerim'i tamamen kaybettiklerini anlatmaya çalışır. Filiz ve ablası Nurgül, Mehmet'i geri alacaklarını düşünürken aslında yanılırlar. Çünkü Mahir ve şef boş durmaz. Gelecke hafta yayınlanacak olan Hayat şarkısı 23.bölümde taşlar yerine oturacak.
O Kadın Kim?
Sosyal medyada herkesin birbirine sorduğu O Kadın Kim? sorusuna bakıcıdır yanıtı gelse de yeni bölüm de her şey çok farklı da olabilir.Bayram Cevher büyük takdir toplarken Cem ölerek diziye veda edebilir. Muhtemelen Mahir,çantası kayalıklarda kalan Hülya'yı sorarak arayacaktır


Hayat Şarkısı 22.bölüm fragmanı
 "Sen en büyük maceranı yaşamadın daha, az bekle" diyen Mahir, Cem'le olan hesaplaşmasına son noktayı koyabilmeyi umut ederken, Şef yıkılmış durumdadır. Kerim ve bebeği uzak bir şehirde hayatlarına devam ederken, Bayram baba tarafından aşağılanan Hülya bu darbelerin üstesinden gelecek mi? Hülya'nın intihar edeceği iddiaları halen sürerken Hayat Şarkısı 22.bölümde neler yaşanacak büyük merak konusu oldu. Hayat Şarkısı 2.sezona 20 eylül günü başlarken, yeni sezonda da reytingleri alt üst edeceğe benziyor. Türkiye'nin en dinamik kadın portalı kadın haberlerinde Hayat şarkısı yeni sezonun fragmanlarını bulabilirsiniz.

Sezon finalinin ardından neler yaşandı?
Hayat Şarkısı 28 haziran akşamı yayınlanan sezon finalinin ardından ekranlara veda etti. Eylül ayının 20'sinde ya da 
27'sinde başlayacağı tahmin edilen Hayat Şarkısı 2.sezonunun heyecanı seyirciyi sarmakta. "Bu haftayı bazı işlerin aslını öğrenmeye ayırdım." diyen Bayram Baba tüm gerçekleri öğrenir. Gerçekte torununun annesinin Hülya olmadığn öğrenen ve Melek'in kızının Hülya'nın olduğunu tahmin eden Bayram Baba, Hülya'ya öfkesinden kocaman bir tokat indirir. Kerim ve oğlunun evden ayrılmasıyla hayatının yıkımını yaşayan Hülya iddiaya göre intihara kalkışacak. Bayram babayı hapisten kurtaran Hülya'nın yine en büyük destekçisi kayınpederi olacakmış gibi gözkükmekte. 

21.Yeni Bölüm Fragmanı Hayat Şarkısı Sezon Finali
Hülya ve Kerim şaşkın aralarında sorunlar çıkmak üzere. Filiz'in güçlenerek geri dönmesi Hülya'nın ortağı Mahir'i yanına alması Hülya'yı zora sokar. Gözyaşları içerisinde yollarını ayıran Mahir ve Hülya seyirciye duygusal anlar yaşatacağa benziyor. Mahir neden Hülya'yı satmak zorunda kalacak? Mehmet'i vermemek için elinden geleni yapacak olan Hülya, artık zor durumdadır. Filiz ve Kerim'in babası sonunda karşılaşırlar. Çekilen fotoğrafların sırrı bu bölümde ortaya çıkacak.
Sürekli resim çeken fotoğrafçı kimin adamı?
Mahir ve Hülya'nın gizlice resimlerini çektiren kişi Filiz'in adamı çıktı. Hülya ve Kerim 'i bitirmeye çalışan Aylin başarılı olacak mı? Aylin yeniden ortaya çıkıp tüm planları bozuyor. Hülya'nın Almanya'da üniversiteden ayarladığı öğrencinin aslında en büyük sorunu oluşturacağını kimse düşünmemiştir. 
Hayat şarkısı geçen bölümde neler oldu?
Hülya ve Kerim'in tartışmalarını gören Hüseyin, tüm sırları öğrenir. Mehmet'in gerçekte Filiz'in çocuğu olmadığını öğrenen Hüseyin bu duruma çok kızar. Hülya'ya çok güvenen Hüseyin Hülya'ya olan güvenini kaybeder ve onu asla affetmeyeceğini söyler. Cevher ailesininde gerçekleri öğreneceğinden korkan Hülya yeni bir plan yapar. Mahir, Filiz'in yanında gözükse de aslında Hülya'nın menfaatlerini kollar. Kerim ve Filiz 'in damgasını vuracağı Hayat şarkısı 19.bölümüyle 14 haziran akşamı Kanal D'de olacak.

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
  HAVA DURUMU
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  EN ÇOK YORUMLANANLAR
  BUGÜN
  BU HAFTA
  BU AY
  ARŞİV