19 Mayıs 2019 Pazar

Cesur ve Güzel 18. Bölüm 2. Fragmanı Tüyoları

Cesur ve Güzel 18. Bölüm 2. Fragmanı Tüyoları. Diziden ayrılan oyuncular çok ses getirdi. Özellikle Cesur'un annesi rolündeki Fü karakteri halen sosyal medyada konu olmakta. Şimdi akıllarda bir soru daha var. Diziden Tahsin Korludağ'ı canlandıran oyuncu da mı diziden ayrılacak? Uçurumun kenarında karşımıza çıkan Korludağ kurtulabilecek mi? Her yeni bölümüyle heyecanın zirvede olduğu dizide 18.bölümde bu hafta neler yaşanacak? Cesur ve Güzel 18.bölüm hakkında neler konuşulmakta? İşte ayrıntılar

15 Mart 2017 Çarşamba 21:36
 Cesur ve Güzel 18. Bölüm 2. Fragmanı Tüyoları
 Cesur ve Güzel 18. Bölüm 2. Fragmanı Tüyoları. Diziden ayrılan oyuncular çok ses getirdi. Özellikle Cesur'un annesi rolündeki Fü karakteri halen sosyal medyada konu olmakta. Şimdi akıllarda bir soru daha var. Diziden Tahsin Korludağ'ı canlandıran oyuncu da mı diziden ayrılacak? Uçurumun kenarında karşımıza çıkan Korludağ kurtulabilecek mi? Her yeni bölümüyle heyecanın zirvede olduğu dizide 18.bölümde bu hafta neler yaşanacak? Cesur ve Güzel 18.bölüm hakkında neler konuşulmakta? İşte ayrıntılar
Cesur'un annesini kaybetmesi ve toparlanma süreci uzun sürmeyeceğe benziyor. Çünkü Sühan'ı bile kaybetmeyi göze alacak kadar intikam dolu olan Cesur yeni bir planın içerisinde. 

Cesur ve Güzel 18. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Cesur , annesinin ölümüyle yıkılırken bundan sonra herkes katili aramaya başlayacak gibi. Annesini Tahsin Korludağ'ın öldürdüğünü düşünen Cesur amacına kısa yoldan ulaşmak için Sühan'ın babasını kaçırır. Peki Cesur katil olmayı göze alacak mı? Annesinin öldürdüğünü düşündüğü sevdiği kadının babasını öldürecek mi? Cesur'un Tahsin Korludağ'ı serbest bırakacağı ve adaletin onu teslim almasını sağlayacağı düşünülüyor.
 Fü Ölecek mi sorusu yayınlanan son bölümle yanıtını buldu. Sosyal medyada bulunan Tilbe Saran hayranları bu dizden ani ayrılma olayına karşı oldukça tepkililer.  Cesur Ve Güzel 18.Bölümde de Sühan ve Cesur arasında da soğuk rüzgarlar esmeye başlayacak. Sühan babasının henüz gerçek yüzünü görmedi.Cesur ve Güzel 16. Bölümde Yiğit Özşener Cesur ve Güzel kadrosuna dahil olurken, Tilbe Saran karakterinin çıkma ihtimali sevilen oyuncunun hayranlarını üzdü. Uzun zamandır ekranlarda uzak kalan Yiğit Özşener gizemli bir rolde ekranlara geri döndü. Bu kadar da olmaz denilecek sahnelerle sona eren Cesur ve Güzel'in ardından akıllarda Fü'nün ölüp ölmeyeceği sorusu kaldı. Dizinin gelecek bölümü büyük merak uyandırırken Tahsin'de oyuna geldi. Cesur ve Güzel 17.bölüm 2.fragmanı yayınlandı mı? Frgaman henüz yayınlanmadı. Cesur ve Güzel 17. yeni bölümde Cesur, Sühan ve Tahsin bey  arasında yaşanan olaylar diziye yeni katılan Yiğit Özşener'le farklı bir boyuta ulaşacağa benziyor. Türkiye'nin en dinamik kadın portalı kadın haberlerinde kadın ve hayata dair her şeyi bulmaya devam etmektesiniz. 
Yakışıklı oyuncu Yiğit Özşener ve savcı rolündeki Serdar Özer diziye yeni eklenen oyuncular arasında. Tahsin Korludağ'ın oyuna gelmesi Adalet ve Rıza'nın yeni bir planının olduğunun işareti . Rıza yaptıklarından sonra bu kadar da olmaz dedirtirken, Sühan eğer Cesur'un annesi ölürse gelecek bölümde Cesur'dan kopacağa benziyor. Sühan'ın , Cesur'a inanmaması  ve Cesur'un başına gelen yeni olaylar çiftin evliliğinde bir krize neden olacağa benziyor. . Cesur ve Güzel 17.Bölümde Cesur gerçeklere ulaşacak mı? Sevilen diziye beklenmedik bir isim dahil olurken önümüzdeki hafta yayınlanacak olan Cesur ve Güzel yeni bölümü heyecanla beklenmekte.

Bana Sevmeyi Anlat adlı dizinin final yapmasıyla Serdar Özer hayranları üzülmüştü. Şimdi onu Cesur ve Güzel 14.bölümde gördük. Cesur ve Güzel 15.bölümde de sıkça göreceğimizi sandığımız Serdar Özer kestiği sakalları ve farklı imajıyla hayranlarında biraz hayal kırıklığına neden oldu. İşte ayrıntılar
Savcı Rıfat, kamyon şoförünün verdiği yalan ifadeye inanmaz. Bunda bir oyun olduğunu ve Korludağ 'ın parmağının olduğunu düşünen Savcı Rıfat, Son bölümde Tahsin Korludağ'ı tutuklama kararı vermişti. Sühan artık tamamen Cesur'a güvenirken işler planlandığı gibi gidecek mi?Cesur'un hapishaneden gelen mektubun ayrıntısını öğrenmesi onun babasının mezarını yeniden açtırma talebi sonrasında gerçeğe bir adım daha yaklaştılar. Parçaları birleştiren Savcı Rıfat, Korludağlar üzerindeki baskısını kullacak mı yoksa o da kendisini farklı oyunların içerisinde mi bulacak? 
Cesur ve Sühan'ın evliliklerinin sadece bir imzadan ibaret olmaması Sühan'ın babasını deliye çevirir. Geçmişten gelen cinayetlerin hesabını vermesi için babasıyla arasını açan Sühan , kardeşini de yanına alacağa benziyor.


Cesur ve Güzel 11.Bölüm Fragmanı Çıktı Sühan Evlenmekten Vazgeçiyor mu? Nikah masasında gördüğümüz Sühan ve Cesur ekran başındakilere gerilim tadında bir nikah sahnesi izleteceğe benziyor. Ekranların her yeni bölümü merakla beklenen dizisi Cesur ve Güzel'in yayınlanan 11.bölüm fragmanı akıllarda yer eden soru işaretlerine cevap oldu. 
Cesur ve Güzel 11.Bölümde Sürpriz Gelişme. Sühan babasına öfkelenip Cesur ile evlenmeye karar verir. Ancak nikah masasında son anda onun aklını başına getirecek bir şeye şahit olur. Cesur, Sühan'ın nüfus cüzdanını nasıl ele geçirmişti? Cesur’un buna nası bir cevap vereceği henüz belli değilken Sühan'ın babası etrafındakilerin kanını donduracak kadar öfkelenir. Peki Sühan kendisine nasıl bir yol çizecek? 26 ocak perşembe akşamı yayınlanacak olan yeni bölümde neler var? Cesur ve Güzel 11.Bölüm fragmanında neler oluyor? 
Perşembe akşamı yayınlanan dizi heyecan uyandırırken yine perşembe akşamı yayınlanan Vatanım Sensin dizisiyle reyting mücadelesi veriyor. Ancak son bölümde yaşanan rekabeti açık ara önce olarak Vatanım Sensin kazandı.Şirin ve Kemal sonunda evleniyor. Şirin ve Kemal'İn düğününde yakınlaşan Cesur ve Sühan, birlikte dans edecekler. En son bölümde yaşanan ve Sühan'ın babasına katil damgası vurulmasına neden olan Cesur’un annesi Fügen hanım,  katil diye bağırmıştı. Tahsin Korludağ‘a olan bu çıkışın ardından Cesur'dan ve onun babasından şüphelenen Korludağ ailesi yeni adımlar atmaya çalışır. Tüm bunlardan habersiz Sühan ise bir intikam oyununa alet olacağını Cesur ve Güzel 6.bölümde öğrenecek mi? Bunun yanıtını perşembe akşamı yayınlanan Cesur ve Güzel 6.bölümde bulacağız.


Cesur ve Güzel 3.Bölüm Fragmanında Şok Eden İtiraf. Cesur ve Sühan arasında meydana gelen yanlış anlaşılmalara bir yenisi daha ekleniyor. 24 kasım perşembe akşamı yayınlanacak olan Cesur ve Güzel 3.bölümde itiraflara şahit olacağız. Sühan hayatını kurtaran Cesur'u tanımak isterken nasıl bir hata yapacak? Cesur ve Güzel oyuncu kadrosunda değişiklik mi var? Cesur ve Güzel 3.bölüm fragmanında neler oluyor? Kıvanç Tatlıtuğ ve  Tuba Büyüküstün  arasında yaşanan Cesur ve Sühan beraberliği merakla bekleniyor.
Cesur'un oğlu mu var?
Cesur ve Güzel dizisi 3.bölüme bu soru damgasını vuracağa benziyor. Henüz yanıtını Sühan bilmese de Banu'nun kucağında yer alan çocuk Cesur'un olabilir. Tahsin Korludağ öfkesine yenik düşer ve Korhan'a tokat atar. Bu tokat bardağı taşıran son damla mı olacak? Cahide gerçekleri itiraf ediyor ve hastane odasında hamile olmadığı gerçeğini doktoruna söylüyor. Yeni bir plan peşinde olan Cahide hamilelik oyununu ne kadar sürdürecek? Oldukça farklı bir senaryoya sahip olan Cesur ve güzel dizisi son bölümde neler olacak? Geçmişe dönme sahneleri ile ilerleyecek olan dizide Cesur'un ailesinin intikamını alma sebebini 24 kasım akşamı yayınlanacak olan Cesur ve Güzel 3.bölümde göreceğiz. 

Cesur ve Güzel 2.Bölümde Neler Oldu?
Bir anda ekranlara bomba gibi düşen Cesur ve Güzel'de Tahsin Korludağ'dan intikam almak için onların arasında masummuş gibi sızan Cesur'u seyredeceğiz. Bir de bunun yanında Sühan'ın bu yabancı addamın söylediklerine inanma düşüncesi var.
Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın yazdı
Cesur ve Güzel dizisinin konusu ile Kadir İnanır ve Türkan Şoray'ın nostaljik filmini anımsatsa da sosyal medyadan şimdiden geniş bir takipçi listesine kavuştu. Cesur karakterini canlandıracak olan Kıvanç Tatlıtuğ bu dizisinde de başarıyı yakalayacağa benziyor. Kıvanç Tatlıtuğ ve  Tuba Büyüküstün ekranların yeni sevilen çifti olacağa benziyor.
Sevilen oyuncular bu yepyeni bir diziyle  karşımızdalar ancak bu sefer diğer rol arkadaşları da oldukça iddialı. Açıklanan Cesur ve Güzel 2.bölüm fragmanı büyük merak uyandırdı. Tahsin Korludağ'ın çok sevdiği Sühan onun için her şeyi yapmaya hazırdır. Ancak Korludağ'ın gözünden sakındığı Sühan, Cesur'un oyununa geleceğe benziyor.
Cesur ve Güzel 1.Bölüm fragman tüyoları
Kıvanç Tatlıtuğ yakışıklı ve etkiyelici bir adamdır. Bu adam büyük şehirden bir kırsal kasabaya gelip yerleşmeye karar verir. Tuba Büyüküstün ise çok zengin bir ailenin kızıdır. Adı Süphan'dır.  Herkesi kendisine hayran bırakan bu gizemli yakışıklı Süphan'ı fark eder. Sühan o bölgenin toprak zengini olan, aile şirketlerinin işlerine bakan güzelliği dillere destan kızıdır. Sühan ve Cesur  aşkı başlar. Ancak bu ikilinin bilmediği birşey vardır: Aslında aileleri geçmişten beri düşmandır, babalarının karanlık yüzlerinden ve kapanmamış hesaplarından her ikisi de habersizdir. Ancak zaman geçtikten sonra Cesur'un oraya nedne geldiği anlaşılır ve o büyük aşka gölge düşer. Cesur ve Güzel 1.Bölüm Fragmanı haberimizin sonundaki ekli linkte olacaktır.

Cesur ve Sühan'ın Tanışması büyük merak uyandıracağa benziyor
Çekimleri hızla süren Cesur ve Güzel adlı yeni dizi eylül ayında yayınlanacak. Star tv'de yayın hayatına başlayacak olan dizinin isim değişikliği nedeni Ay yapım tarafından şöyle açıklandı:
Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın yazdığı, ekim ayında ekrana gelmesi planlanan “Siyah Beyaz” isimli projenin yazım çalışmaları, yazarların isteği üzerine halen sürmektedir. Siyah Beyaz projemiz Ay Yapım bünyesinde sezon ortasında çekime hazır hale gelecektir.Ortaya çıkan takvim farklılığı nedeniyle, Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün, Ay Yapım’ın “Cesur ve Güzel” adlı yeni bir projesi ile ekim ayında, Star TV ekranlarında olacaklardır. Resim galerimizi ziyaret ediniz diziye ait ilkkareleri bulacaksınız.
Kıvanç Tatlıtuğ ve  Tuba Büyüküstün  nasıl bir çift olacak?
Kıvanç Tatlıtuğ bu dizide nasıl bir rol üstlenecek? Dizilerin en favori oyuncularından biri olan Tatlıtuğ, Aşk-ı Memnu ile adından çok söz ettirdi.  Kurt Seyit ve Şura dizisi ile de beklenti çok yüksekti.Ancak dizi beklenen reyting oranına çıkamadı finalle ekranlara veda etti.  Kara Para Aşk dizisinden sonra Büyüküstün ekranlara geri dönmemişti.   İstanbul Kırmızısı adlı filmle Halit Ergenç'la başrolde oynayan  Büyüküstün, oynadığı her dizi projesinde oldukça sevilen bir karakter. Yakın zamanda stilist Başak Dizer'le Paris Türk Büyükelçiliği'nde evlenen Kıvanç Tatlıtuğ ise her attığı adım olay olan ve özellikle bayan hayran kitlesinin geniş olduğu bir oyuncu. Dizi setlerinin iki sevilen oyuncusu yeniden gündemdeler. Cesur ve Güzeladlı dizi ekran fenomeni olmaya çalışacak.
Siz de bize Siyah Beyaz Dizisinin İsminde Şok Değişiklik Cesur ve Güzel Oyuncuları Kimler  hakkında ki fikirlerinizi söylemek isterseniz yazımızın altında bulunan yorum kısmına düşünce, eleştiri ve dileklerinizi yazabilirsiniz. Yorumunuz editörümüzün onayının ardından yayınlanacaktır
 Tuba Büyüküstün Kimdir?
5 Temmuz 1982 yılında dünyaya gelen güzel oyuncu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Sahne Dekorları ve Kostüm Tasarımı bölümü mezunudur. Okul hayatının ardından dizi setlerine geçen oyuncu  Sultan Makamı adlı dizide oynamış ve bunun ardından Ihlamurlar Altında adlı diziyle yıldızı parlamıştır. Asıl başarısını Asi adlı dizide Murat Yıldırım'la büyük bir aşk hikayesini oynayarak kazanmıştır.  Son olarak Kara Para Aşk adli diziyle iki sezon Atv ekranlarında kalan Tuba Büyüküstün kendisi gibi oyuncu olan Onur Saylak ile evlidir. Bu evlilikten ikiz çocukları vardır.
Cesur ve Güzel 15.Bölüm fragmanı yayınlanınca aşağıdaki linkte olacaktır.
Cesur ve Güzel 18.bölüm fragmanı

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
  HAVA DURUMU
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  EN ÇOK YORUMLANANLAR
  BUGÜN
  BU HAFTA
  BU AY
  ARŞİV