19 Aralık 2018 Çarşamba

Aşk ve Mavi 17.Bölüm 2.Fragmanı

Aşk ve Mavi 17.Bölüm 2.Fragmanı Çıktı mı? Gizemli Adam Kim? Emrah hayranları ve Burcu Kıratlı hayranları heyecanla Aşk ve Mavi dizisinin yeni fragmanını beklerken henüz yeni fragman yayınlanmadı. Ancak dikkat çeken yayınlanan ilk fragmandaki gizemli adam.Mavi ile arasındaki buzları eriten Ali, yeniden zor durumda kalır. Mavi'nin babasının katili olmamasına rağmen bu damgadan bir türlü kurtulamayan Ali ne yapacak? İşte ayrıntılar

03 Mart 2017 Cuma 22:41
Aşk ve Mavi 17.Bölüm 2.Fragmanı

 Aşk ve Mavi 17.Bölüm 2.Fragmanı Çıktı mı? Gizemli Adam Kim? Emrah hayranları ve Burcu Kıratlı hayranları heyecanla Aşk ve Mavi dizisinin yeni fragmanını beklerken henüz yeni fragman yayınlanmadı. Ancak dikkat çeken yayınlanan ilk fragmandaki gizemli adam.Mavi ile arasındaki buzları eriten Ali, yeniden zor durumda kalır. Mavi'nin babasının katili olmamasına rağmen bu damgadan bir türlü kurtulamayan Ali ne yapacak? İşte ayrıntılar

Dizi hayranları Ali ve Mavi'nin tüm yaşananları unutum mutlu mesut hayatlarına devam etmesi için ekran karşısında beklerken, Mavi'nin uzak durmaya çalışması kendime dur demem lazım diyerek ksır döngüye girişi sosyal medya üzerinden de tepki çekmeye başladı.
Sevda'nın eşi yeni planlar peşinde. En son olarak Sevda'nın eşi olarak şirkette hakkım var demişti. Gelecek bölümde yaşanacaklar merak ve heyecanla bekleniyor. Diziye katılan Baran Akbulut karakteri Sen beni Ali’den intikam almak için mi terk ettin diyerek diziye damgasını vurağa benziyor.
 Tam gaz devam eden ve her yeni bölümüyle beraber seyircisini ekrana bağlayan dizi Aşk ve Mavi'de henüz Final yok. Aşk ve Mavi 17.Bölümde hamile olan kim?  Belalım Benim, Kınalı Kar, Büyük Yalan, Adak, Oğlum İçin, Hicran Yarası dizileriyle unutulmaz sahnelere imza atan Emrah ve Diriliş Ertuğrul dizisinden gelen partneri Burcu Kıratlı oldukça sevilen bir diziye imza attılar. Aşk ve Mavi 16. bölümde şimdi de aşk rüzgarı esmeye başlıyor. Kendime engel olmam lazım diyerek Ali'den uzak kalmaya çalışan ancak bunu başaramayan Mavi, sonunda Ali'nin duygularına karşılık vereceğe benziyor. Atv ekranlarında yayınlanan dizi Aşk ve Mavi ekranlara veda eden ya da erken final yapan onca diziye rağmen reyting almaya devam ediyor. Emrah hayranları sosyal medya üzerinden de sanatçıyı yalnız bırakmıyor. Emrah hangi dizide oynasa hayranları onu yalnız bırakmıyor ve bu sonuç Aşk ve Mavi'de de değişmedi.4 kasım 2016 akşamındna bu yana yayınlanmaya devam eden dizide iddialı bir oyuncu kadrosu da bulunmakta.
Seyirci Emrah'ı en son Adak adlı diziyle ekranda görmüştü. 2006 yılından beri ekranlardan uzak olan Emrah, yeni diziyle hayran kitlesine yeni isimler eklemişe benziyor.  
Ali Ölüyor mu dizi bitiyor mu derken Ali yaşam savaşını kazandı ve dizide final henüz yok gibi gözükmekte. Atv ekranlarında yayınlanan Aşk ve Mavi dizisi 12.bölümüyle cuma akşamı ekranlarda olacak ve daha şimdiden fragman heyecanı sardı. Ali ölümle hayat arasında gidip gelirken onun yaşamasını en çok Mavi istedi. Ali, Mavi'ye katil olmadığını ve onun abisini öldürmediğini bir kez daha söyledi. Peki Mavi inandı mı? Mavi'nin çok pişman oluşu konakta işlerin durulmasını sağlamadı.  Aşk ve Mavi 12.Bölüm fragmanın yayınlandı. Emrah'ın Atv ekranlarında yayınlanan dizisi Aşk ve Mavi için uzun soluklu dizi yorumları yapılmakta. 12.bölümüne dair merak ettikleriniz için doğru yerdesiniz. Sevda nikah masasına oturur. İmzalar atılırken nikah son mu bulacak yoksa istenmeyen nikah gerçekleşecek mi? Bunun yanıtını cuma akşamı yayınlanacak olan Aşk ve Mavi 12.bölümde göreceğiz.


Geçen bölümde ne oldu?
Ali'nin ölme sahnesi.... Ali ölürse dizi biter mantığından hareketle Ali hayat savaşını kazanacak mı henüz bilinmiyor.
Mavi, kendisine olan aşkını hep canlı tutmayı başaran Ali'ye yaptıklarına çok pişmandır. Ancak Ali'nin annesi Mavi'nin bu pişmanlığını affetmez. Aşk ve Mavi 11.bölümde Ali'nin annesi,Mavi'yi öldürmek ister.
Tesbihin bulunuşu ise Camal'i zora sokar. Cemal bu durumu fırsat bilip ne yapacak? Herkes kazadan Mavi'yi sorumlu tutmakta. 20 ocak cuma akşamı yayınlanacak olan Aşk ve Mavi 11.bölüm merakla bekleniyor.


Aşk ve Mavi 10.Bölümde Ali Katil Damgası Yiyor. Heyecan ve entrikanın zirvede olduğu dizi Aşk ve Mavi'de olaylar karışıyor. Tam Ali ve Mavi arasında fırtına diniyor derken Ali'nin tesbihinin babasının öldüğü yerde bulunduğunu öğrenen Mavi çılgına döner. Atv ekranlarının sevilen dizisi Aşk ve Mavi 10.bölümde neler olacak?  
Aşk ve Mavi 10.Bölüm Fragmanında Ali katil olduğu düşüncesiyle hapise düşebilir.. Ali ve Mavi'nin kavga sahnesine şahit olacağımız Aşk ve Mavi'nin 10.bölümünde  Ali'nin annesi ölümden dönüyor.
İki Kadının Hesaplaşmasına şahit olduğumuz Celal'in aldatla hikayesinin ardından gözler konakta. Atv ekranlarında yayınlanan son bölümün ardından taşlar yerinden oynamaya başladı. 
Geçtiğimiz günlerde sabah kuşağında program yapan Seren Serengil, eski set partneri ve dostu Emrah hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Emrah'ın servet değerinde olan yılbaşında sahneye çıkma teklifini reddetmesi bir anda magazin basınının gündem konusu olmuştu. Emrah bu davranışıyla takdir toplarken, uzun yıllardır sahneden uzak olan Emrah'ın sahnede hayranlarıyla buluşması isteği de Seren Serengil tarafından dile geitirildi.
l


Geçen bölümlerde neler yaşandı?
İlyas ve Mavi'yi gören Ali çok öfkelenir ve İlyas'a vurur. İki erkeğin kavgasına şahit olan Mavi, İlyas'ı savununca olanlar olur ve Ali ve Mavi ayrılığın eşiğine gelirler. Babasını kaybeden Mavi'nin son durumu gitgide melankolik bir hal alır. Yanlış anlaşılmalar ve arada laf taşıyanlar derken Ali ve Mavi'nin arasında büyük uçurumlar giriyor. Ali sevdiği kadın için bir şeyler yapmak istese de Mavi hata üstüne hata yapmaya başlar. İlyas olayı bardağı taşıran son damla olur. Bundan sonra ne olacak? Mavi geri mi dönecek? Ali boşanırsak boşanalım derken ciddi miydi? Atılan yüzük tüm aileyi şok ederken cuma akşamı yayınlanacak olan Aşk ve Mavi dizisinin 6.bölümü heyecanla bekleniyor. Babasını kaybeden Mavi çaresiz durumda kalır. Onun bu haline Ali dayanamaz. Bunun ardından Mavi'nin ailesi konağa geldi ve olanlar oldu. Aşk ve Mavi yeni 5.bölüm fragmanında Ali'yi göz yaşları içerisinde görüyoruz. Mavi'nin İlyas'la görüşmesi kafalarda soru işaretlerine neden oldu. Ali evi terk etmeye çalışan Mavi'yi ne kadar çok sevse de Ali'yi çok seven bir başka kadın da var. Kim bu kadın? İlyas ve Ali'nin hesaplaşması Aşk ve Mavi 5.bölüme damgasını vuracağa benziyor. 
Aşk ve Mavi 5.Bölüm Fragmanı ve Özeti haberimizdedir. En son bölüm tekrarını haberimizin sonunda bulunan bağlantıdan seyredebilirsiniz. Emrah'ın yeni dizisi Aşk ve Mavi'nin fanatikleri çoğalmaya başladı. Kapadokyada çekimleri devam eden dizi ilk bakışta Asmalı Konak'ı andırsa da farklı içeriğiyle şimdiden cuma günlerinin fenomeni olmaya başladı.Bir ağa dizisi daha mı başladı?
Tokatlar, ateşler, kanlar derken bir bölüm daha sona erdi. Heyecanı tepede tutmayı başaran dizi Aşk ve Mavi'nin 2.bölümü 11 kasım cuma akşamı yayınlanacak. Burcu Kıratlı ve Emrah'ın başrolde oynadığı dizide gerçekler ortaya çıkıyor. Ali, Mavi'nin abisini öldürmediğini kendi kendine itiraf ediyor ancak bundan henüz Mavi'nin haberi yok. Abisi Cemal'in cinayetini üstlenen Ali bu sırrı ne zaman açıklayacak?  En mutlu günlerinde Mavi'nin abisinin katili olduğunu düşündüğü kocasını bıçaklayarak öldürmeye çalşması konaktaki herkesi çığrından çıkarır. Ali'nin ölümden dönmesi ve Ali'nin annesinin Mavi'yi konağa sokmak istememesi Ali'yi harekete geçirir ve Mavi'nin artık ailesi olduğunu söyler. Ali çok sevdiği Mavi'nin aşkını kazanmak için ölümü göze alrken Aşk ve Mavi 2.bölüm fragmanı diziye dair önemli tüyoları veriyor.
 

Emrah ekranlara bomba gibi dönmeye hazırlanıyor
Emrah'ın yeni dizisi büyük merak uyandırdırırken dizinin Kapadokya'da bir konakta çekiliyor olması diziye otantik bir hava katmış. Sevilen oyuncu Burcu Kıratlı ile yeni diziye başlayan Emrah, yeni partneriyle uyumlu bir ikili olarak kameralara yansımakta. Emrah'ın hayranları Aşk ve Mavi 2.bölümü merakla bekliyor. Dizinin sosyal medyada yayınlanan 2.bölüm fragmanı büyük merak uyandırdı. Birbiri ardına dizi tanıtımlarına başlayan tv kanalları arasında Atv'de bulunmakta. Aşk ve mavi olan bu yeni dizi isminden de anlaşılacağı üzere bir aşk dizisi .İstanbul'da hapis yatan ve çıktıktan sonra evlenerek ailesinin yanına gelen Ali, aslında hayatının en büyük hatasını yapar. Çünkü düşmanları Mavi'ye ve mutlululuklarına fırsat vermeyecektir. Ali'nin ailesine sormadan gelin olarak getirdiği Mavi, tek dayanağı olan Ali'yi kaybetme korkusunu her gün yaşamak zorunda kalır. Ali'nin annesi tarafından da ailelerine layık görülmeyen Mavi, eşi Ali ile olan aşklarını koruyabilecek mi?
Emrah'ın annesi de dizinin sıkı takipçisi olacak
Emrah'ın annesi olan Ayten Erdoğan, sosyal medya hesabından oğlu Emrah'ın dizisi hakkında konuştu. İlk kez açıklama yapan Emrah'ın annesi “Çekilin, oğlumun dizisi geliyor. Şansı bol olsun. Başarılar dilerim.” diyerek dizinin yeni sezon Atv tanıtımında paylaştı. 
Diriliş Ertuğrul'dan Aşk ve Mavi'ye
Burcu Kıratlı en son Trt'nin fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul'da rol almıştı. Bu dizinin ardından yıldızı parlayan Burcu Kıratlı , Aşk ve mavide başrol oynayacak. Emrah ile dizi setinden gelecek haberleri bekleyen oyuncunun hayranları sıkı takipte. Son zamanlarda dizi sektöründe yeniden hareketlilik yaşanıyor. Ağa dizileri yerini modern evlerde şık takımlı adamlara bırakırken, zengin kız dizileri de artık trend olmaktan çıkmakta. Doğal hayatların herkesin yaşadığı hikayelerin daha çok beğenildiği dizi dünyasında bakalım Aşk ve Mavi nasıl bir yol çizecek. 

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

  porno mobil porno ataşehir escort istanbul escort beşiktaş escort taksim escort mecidiyeköy escort şişli escort mersin escort escort bayan

  HAVA DURUMU
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  EN ÇOK YORUMLANANLAR
  BUGÜN
  BU HAFTA
  BU AY
  ARŞİV