Ramazan Bayramı'nda 8 tatil önerisi

Ramazan Bayramı'nda 8 tatil önerisi... Ramazan Bayramı'nda gidilebilecek 8 eğlenceli tatil önerisi. Bayram tatilinin uzaması çalışanların Ramazan Bayramı'nın bir tatil fırsatı olarak değerlendirmesine neden oldu. En çok tatil yörelerine akının yaşanacağı Ramazan bayramında şimdiden rezervasyonlar yapıldı. Henüz tatilde nereye gideceğinize karar veremediyseniz sizin için Türkiye'nin en çok gezilen sekiz yerini araştırdık . Şimdiden elinizi çabuk tutmalısınız.Bayramdaki tatil fırsatınızı hüsrana dönüştürmeden karar vermeniz gerekiyor. İşte tatil önerilerimiz

Ramazan Bayramı'nda 8 tatil önerisi

 Ramazan Bayramı'nda gidilebilecek 8 eğlenceli tatil önerisi. Bayram tatilinin uzaması çalışanların Ramazan Bayramı'nın bir tatil fırsatı olarak değerlendirmesine neden oldu.  En çok tatil yörelerine akının yaşanacağı Ramazan bayramında şimdiden rezervasyonlar yapıldı. Henüz tatilde nereye gideceğinize karar veremediyseniz sizin için Türkiye'nin en çok gezilen sekiz yerini araştırdık . Şimdiden elinizi çabuk  tutmalısınız.Bayramdaki tatil fırsatınızı hüsrana dönüştürmeden karar vermeniz gerekiyor. İşte tatil önerilerimiz. Haftasonuyla birleştirerek dokuz güne çıkarma fırsatınız olan Ramazan Bayramında nerelere gidebilirsiniz?

Ramazan Bayramı'nda gidilebilecek yerler nereler?
İstanbul'da yaşıyor ve İstanbul'un bayram nedeniyle boşalmasını fırsat bilmek istiyorsanız size İstanbul'u doyasıya gezmenizi önerebiliriz. Deniz keyfi yapmak için illa akdenizde gitmenize gerek yok.Boğaz'ın keyfini çıkarmanın tam zamanı. Karadeniz kıyısında bulunan Şile, Kefken gibi yerlerde denize girme fırsatınız var. Tabi buranın denizinin sahil yörelerindeki gibi sığ olmadığını hatırlatmak isteriz.
Ankara'yı gezmeye ne dersiniz?
Müzelerin Ramazan bayramında açık olup olmadığını öğrendikten sonra Ankara'ya gelip  Anıtkabir, ilk meclis binası, Anadolu Medeniyetleri Müzesi, Ankara Kalesi,Hamamönü, Kuğulu Park ve Atatürk Orman Çiftliği  gibi yerleri gezmeniz ve tarihe yolculuk etmeniz mümkün.


İzmir tatillerin vazgeçilmezi
Çeşme, Alaçatı, Bodrumi Foça gibi pek çok yeri gezmeniz için İzmir'i seçmeniz yeterli.Adnan Menderes Havalimanına uçakla geldikten sonra tren ya da diğer ulaşım araçlarıyla tatilinizi geçirmek istediğiniz yere gidebilirsiniz. 
Girne'nin 5 yıldızlı otellerine ne dersiniz?
Kıbrıs sizi bekliyor. Vize ve pasaport gerek olmadan gönlünüzce gezebilirsiniz. Girne, Karpaz, Lefkoşa ve uçsuz bucaksız kumsallar Kıbrıs'ta.
Kapadokya'ya  Nevşehir'e gitme zamanı
Masallardaki gibi bir tatil istiyorsanız Kapadokya'nın eşsiz doğal dokusu sizi bekliyor.
Antalya'da uygun fiyatlı tatil için imkanlar çok
Türkiye'nin her kesime hitap eden otellerinin bulunduğu Antalya Olimpos ve Kaş gibi doğa harikalarıyla sizi bekliyor.Önceden yer ayırtmadan gitmemelisiniz.
Karadeniz'de doğayla beraber bir tatil
Amasra'dan başlayarak karadeniz sahil kesiminin her yerinde tatil yapmanız mümkün. Uzungöl, Çamlıhemşin derken tatilinizin nasıl geçeceğini anlamayacaksınız.
Amasya'nın kral kaya mezarlarını görmelisiniz
Tarihi oldukça eski bir şehir olan Amasya'da gezilecek o kadar çok yer var ki. Tarihi kral kaya mezarları, Ferhat ile Şirin su kanalı, Amasya kalesi ve tarihi camileri sizi bekliyor.
Anne babanızın yanında en güzel tatili geçirebilirsiniz
Aslında bayramları bir yakınlaşma sevgiyi artırma fırsatı bilip en güzel bayramı yaşama fırsatınız var. Çocuklarınızın da bayramlarda sizi hatırlaması için anne babanız ve sevdikleriniz hayattaysa bayramı onlarla geçirmek de size sunacağımız tatil önerileri arasında.

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2018, 13:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER