Medical Park Ve Samsun Noter Odası Bir Araya Geldi

Medical Park Samsun Hastanesi Pazarlama ekibi, Samsun Noter Odası üyeleri ile Fevzi’nin Yeri Gurme’de kahvaltıda bir araya geldi.Kahvaltıya Samsun Noter Odası Başkanı Ömer Faruk Tarak, Noter Odası üyeleri, Medical Park Samsun Hastanesi Pazarlama...

Medical Park Ve Samsun Noter Odası Bir Araya Geldi
Medical Park Samsun Hastanesi Pazarlama ekibi, Samsun Noter Odası üyeleri ile Fevzi’nin Yeri Gurme’de kahvaltıda bir araya geldi.
Kahvaltıya Samsun Noter Odası Başkanı Ömer Faruk Tarak, Noter Odası üyeleri, Medical Park Samsun Hastanesi Pazarlama Müdürü Seda Öztürk ve ekibi katıldı. Kahvaltıdan sonra Seda Öztürk misafirlerine sunum yaparak hastane hakkında bilgi verdi.
Samsun Noter Odası Başkanı Ömer Faruk Tarak “Güzel bir organizasyonda, güzel bir mekanda bir araya geldik. Medical Park Samsun Hastanesi hakkında bilgi sahibi olma ve merak ettiklerimiz hakkında soru sorma fırsatını yakaladık. Organizasyonu düzenleyen Medical Park Samsun Hastanesi Pazarlama Müdürü Seda Öztürk’e ve ekibine üyelerimiz adına teşekkür ederim” dedi.
Medical Park Samsun Hastanesi Pazarlama Müdürü Seda Öztürk “Samsun Noter Odası üyeleri ile bir araya gelerek birbirimizi daha yakından tanıma fırsatı yakaladık. Samsun ve bölge için önemli bir konumu olan Medical Park Samsun Hastanesi’nin ayrıcalıklı bölümlerini, hizmet kalitemizi, yeni yatırımlarımızı, VM Medicalpark ile misafirlerimize ne gibi ayrıcalıklar sağlayacağımız hakkında bilgiler verdik” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER