Erdoğan Tok: “Kutlu Yürüyüşte Yeni Dönem”

Ankara Arena Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen AK Parti 2. Olağan Kongresi’ne oy kullanmak üzere katılan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, birlik ve beraberliğin daha da kuvvetlendiği AK Parti Kongresi’nin ilk günkü aşkla kutlu yürüyüşün...

Erdoğan Tok: “Kutlu Yürüyüşte Yeni Dönem”
Ankara Arena Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen AK Parti 2. Olağan Kongresi’ne oy kullanmak üzere katılan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, birlik ve beraberliğin daha da kuvvetlendiği AK Parti Kongresi’nin ilk günkü aşkla kutlu yürüyüşün devamı ve yeni bir dönemin başlangıcı olduğunu ifade etti.
AK Parti 2. Olağan Kongresi’nin büyük bir coşku, heyecan ve birliktelikle sonuçlandığını kaydeden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti Kurucu Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan aldığı görevi yerine getiren Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’na teşekkür etti. AK Parti’nin ruhundaki dava aşkı, liderine bağlı itaat anlayışı ile birlik ve beraberliğin hiçbir partide olmadığını söyleyen Başkan Erdoğan Tok, Başbakan Ahmet Davutoğlu’dan bayrağı teslim alan Binali Yıldırım’a yeni görevinde başarılar diledi.
“YILDIRIM İLE TÜRKİYE’DE YENİ BİR DÖNEM”
Kongrenin büyük bir olgunlukla, coşku, heyecan, birlik ve beraberlikle sonuçlandığına dikkat çeken İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “AK Parti Genel Başkanımız Binali Yıldırım’ın başbakanlık görevi ile birlikte Türkiye’de yeni bir dönem başlayacaktır. 65. Hükümetin başbakanı olacak AK Parti Genel Başkanımız Binali Yıldırım’ın önceliği, yeni Anayasa ve başkanlık sistemi ile ilgili anayasal değişiklikleri yapmak ve reformlara hız kazandırmak olacak. Yeni Genel Başkanımız ve 65. Hükümetimizin Başbakanı Binali Yıldırım ve kuracağı kabine ile MKYK üyelerimiz ülkemize ve milletimize hayırlı olsun” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER