22 Şubat 2019 Cuma

Alo 182 Hastane Randevu Al

Sağlık Bakanlığı tarafından hastaları mağdur etmemek, hastanedelerdeki yığılmayı önlemek için geliştirilenMerkezi Hekim Randevu Sistemi MHRS, MHRS Hastaneden Randevu Alma MHRS sistemine Giriş, Alo 182 Hastane Randevu Alma ile ilgili bilgileri sizin için derledik

03 Şubat 2017 Cuma 00:32
Alo 182 Hastane Randevu Al

Sağlık Bakanlığı tarafından, hastanelerdeki yığılmayı önlemek ve zahmetsizce hastanelerden randevu alabilmek için gerçekleştirilen MHRS Hastaneden Randevu Alma Sistemi ve Alo 182 hakkında bilmek istedikleriniz haberimizde. Hastaneden randevu almak hiç bu kadarkolay olmamıştı. Yenilenen randevu sistemine göre Hastaneden randevu alma MHRS sitemi ve Alo 182 işleme girdiğinden beri Hastaneden randevu almak isteyen vatandas artık hiç uğrasmadan  istediği hastaneden istediği hekim secimleriyle bu sistemden tüm olasılıklarıyla yararlanıyor. Hastaneden Randevu alma, MHRSsitemine giris, Merkezi Hekim Randevu Sistemi, Alo 182 Randevu Alma ve daha fazlası Kadın Haberleri'nde sizlerleHastane randevu alma işlemini MHRS üzerinden gerçekleştirmek için MHRS hastane randevu haberimizi okuyabilir ve MHRS üzerinden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. MHRS randevu sisteminde nasıl boş randevu bulabilirsiniz? Randevular nasıl alınır? Şifremi unuttum nasıl sisteme giriş yapabilirim. MHRS randevu sistemi ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylı bilgiler Kadın Haberleri'nde. 

MHRS hastane randevu, hastane randevu, MHRS ekranı, MHRS sistemi, MHRS hastane randevu ekranı, MHRS hastane randevu alma işlemi, MHRS ekranına giriş. Günümüzde hastane randevu işlemlerimizi artık oturduğumuz yerden yalnızca internet kullanarak vakit kaybetmeden yapabiliyoruz. Gelişen teknoloji ile beraber artık uzun sıralarda ve yorucu hastane koridorlarında beklemek zorunluluğu da ortadan kalkmış oluyor. Eskiden erken saatlerde hastaneye gidip sıraya girip hastane randevu alma 

işleminizi ancak gerçekleştirebiliyordunuz. Özellikle şehir dışında yaşayan vatandaşlarımız için hastanelere erken saatlerde gelmek büyük sorun yaratıyordu. Aynı şekilde yaşça büyük ve rahatsızlıkları olan vatandaşlar ise uzun sıralarda beklerken sıkıntı yaşıyorlardı.

HASTANE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

Bu sistem sayesinde bütün bu olumsuz durumlar ortadan kalkarak hastane randevu sistemine internet sistemi sayesinde bir düzen getirilmiş oldu. İnternetin günümüzde kullanımının çok yaygın olduğunu biliyoruz. Ancak internet kullanımının yaygın olmadığı ya da ben telefon ile hastane randevu almak istiyorum diyen vatandaşlarımız için ise ALO 182 hattı da hastane randevu alma işleminiz için kullanılıyor. Yani hastane randevu alma işleminiz için siz değerli vatandaşlarımızın hastaneye gitmek yerine internetini kullanması ya da ALO 182 hattını araması yeterli oluyor. Bizlerde bu yazımızda oluşturulan bu sistem sayesinde hastane randevu işleminizi iki farklı yoldan da nasıl yapabileceğinizi detaylı bir şekilde anlatacağız.

Yazımızın başında da belirtmiş olduğumuz gibi vatandaşlara hastane ve muayene konusunda yardımcı olmak ve hastanelerde oluşan izdiham ve sorunları da ortadan kaldırmak amacı ile MHRS yani Merkezi Hekim Randevu Sistemi oluşturulmuştur. Bu sistemin sizlere faydası ile hekim seçme özgürlüğünü getirmiş olmasıdır. Yani bu sayede artık tedaviye gitmek istediğiniz hastaneyi ve doktoru sizler seçebiliyorsunuz. Bu sistemden önce telefon ile hastane randevu alma işlemi maalesef çok yaygın değildi. Çoğu vatandaş bizzat hastaneye gelerek işlemini

halletmek istiyordu. Bu yüzden de hastanelerde izdiham ve sıra bekleyen çoğu hasta arasında sorunlar ortaya çıkıyordu. MHRS hastane randevu sistemi sayesinde artık bu duruma çözüm de getirilmiş oldu. Hastane randevu sistemi sayesinde tedavi göreceğimiz hastaneden randevu almak zorunlu hale getirildi. Hastane randevu (MHRS) sistemini açıkladı. Şimdi sizlere hastane randevu alma işleminizi nasıl yapacağınızı yazımızın devamında detaylı bir şekilde anlatalım.

Hastane Randevu Merkezi (MHRS) İle Hastane Randevu Nasıl Alınır?

Hastane randevu merkezi (MHRS) sistemi ile internet üzerinden hastane randevu alabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Daha önceden üye olmadıysanız ilk defa hastane randevu merkezi (MHRS) sistemini kullanıyorsanız üye olmak için yukarıdaki bağlantı adresine tıklayınız. Açılan sayfada bazı bilgileri girmeniz gerekmektedir. Bunun için açılan yeni sekmeye T.C. kimlik numaranızı, adınızı, soyadınızı, cinsiyetinizi, doğum yerinizi, doğum tarihinizi, baba adınızı, anne adınızı, cep telefonunuzu, sabit telefonunuzu, e-posta adresinizi ve şifrenizi giriniz. Yanında yıldız veya birden fazla yıldız olan butonları doldurmak zorundasınız. Diğer bilgilerinizi de üye olurken girmenizde herhangi bir problem olmayacaktır. Sizin tercihiniz ile zorunlu olmayan bilgileri de girebilirsiniz. Girdiğiniz bilgilerin doğruluğundan ve eksiksiz olduğundan emin olunuz. Şifrenizi daha sonra unutmayacağınız bir şifre seçiniz. Girdiğiniz bilgilerden emin olduktan sonra “Kaydet” butonuna tıklayınız. Hastane randevu merkezi (MHRS) sistemini kullanarak üyelik işleminizi gerçekleştirmiş bulunmaktasınız. Hastane randevu alma (MHRS) işleminize devam edebilirsiniz.

Hastane randevu merkezi (MHRS) sistemine üye olduktan sonra Vatandaş Giriş Ekranına ilk olarak T.C kimlik numaranızı girmeniz gerekmektedir. Daha sonra hastane randevu (MHRS) sistemine üyelik esnasında belirlemiş olduğunuz parolanızı giriniz. Girdiğiniz bilgilerin doğruluğundan ve eksiksiz olduğundan emin olduktan sonra resimdeki sayıları girerek güvenlik kodu olarak girdikten sonra “Giriş” butonuna basmanız gerekmektedir.

Açılan sayfada sırasıyla muayene olmak istediğiniz ili, ilçeyi, hastaneyi, semt kliniğini, kliniği, klinik yerini ve hekim bilgilerini seçiniz. Size uygun olan doktoru hastaneyi ili ve bunun gibi bilgileri seçtikten sonra “Randevu Ara” butonuna tıklayınız. Hastane randevu merkezi (MHRS) sistemi ile randevu alabilmek için açılan sayfada doktorunuzu ve saati seçiniz. Bu durumda hem sizin için uygun olan saat belirlenmiş oluyor hem de doktor için. Sabah erken saatlerde hastaneye gidip uzun kuyruklar beklemek zorunda da kalmıyorsunuz. Bu sayede çağımızın getirdiği kolaylıklar sayesinde internet üzerinden işleminizi kolay bir şekilde yapmış oluyorsunuz. 7’sinden 70’ine herkes hastane randevu merkezi (MHRS) sistemini kullanabilir. Daha sonra seçmiş olduğunuz hekime ait olan ve onun için uygun olan saatleri bu sayfada görebilirsiniz ve size en uygun saati belirleyerek buna göre hastane randevunuzu alabilirsiniz. Hastane randevu merkezi (MHRS) sisteminde, randevu bilgilerinizi girdikten sonra Randevuyu Kaydet seçeneğine tıklayarak hastane randevunuzu alabilirsiniz. Bunun için tekrardan önünüze gelen sayfada randevu bilgilerini kontrol ediniz. Herhangi bir aksilik olmaması sebebi ile girmiş olduğunu bilgileri kontrol ettikten sonra güvenlik kodunu giriniz. Hastane randevu (MHRS) sistemi ile randevu işleminizi tamamladıktan sonra randevu almış olduğunuz saatten ve günden 15 dakika önce hastane ya da poliklinikte olmanız gerekmektedir. Hastanede veya poliklinikte bulunduktan sonra hasta girişinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Hastane randevu merkezi (MHRS) sistemine üyelik işlemlerinizi tamamlayıp kayıt olduktan sonra daha önceden yine bu sistemi kullanarak almış olduğunuz randevularınızı görebilirsiniz. İlave olarak da hastane randevu merkezi (MHRS) sisteminde hesap bilgilerinize girerek bunları isterseniz değiştirebilirsiniz.
Hastane randevu merkezi (MHRS) sistemi ile internet üzerinden online bir şekilde almış olduğunuz randevunuzu iptal edebilirsiniz. İptal etme işleminizi de yine hastane randevu merkezi (MHRS) sistemi aracılığı ile internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Hastane randevu (MHRS) sisteminde önceden almış olduğunuz randevunuzu iptal etmek için hastane randevu (MHRS) sistemine T.C kimlik numaranız ve parolanız ile tekrardan giriş yapmanız gerekmektedir. Güvenlik kodunu da girerek tekrardan giriş yaptıktan sonra sağ tarafta bulunan Randevu Geçmişi butonuna tıklamanız gerekmektedir. Daha sonra iptal etmek istediğiniz randevunun yanındaki iptal et seçeneğine tıklayarak randevunuzu iptal edebilirsiniz. Hastane randevu merkezi (MHRS) sisteminde istediğiniz zaman randevu alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz ve almış olduğunuz randevularınızı herhangi bir aksilikten dolayı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Hastane randevu (MHRS) sisteminde randevu alma işleminden sonra ya da randevu iptal işleminden sonra Çıkış butonuna basarak hastane randevu (MHRS) sisteminden çıkış yapabilirsiniz. Çıkış yapmanız sizin için önemli olabilir. Açık kalan sayfadan sizin adınıza başka biri randevu alabilir veya hiç haberiniz olmadan randevunuzu silebilir. Bu gibi durumlar için dikkatli olmalısınız.

Alo 182 Numarasını Tuşlayarak Hastane Randevu Alma (MHRS) İşlemi

Alo 182 numarasını arayarak hastaneden randevu alma imkanınız vardır. Hastane randevu (MHRS) sisteminden fayda sağlamak istiyorsanız bunun için mobil ya da sabit cihazınızdan 182 numarasını çevirmeniz yeterli olacaktır. Numarayı girmeden önce TC kimlik kartınızı yanınızda bulundurmanız sizin yararınıza olacaktır çünkü telefonun diğer tarafında yer alacak olan sekreter sizden kimlik doğrulaması isteyecektir. Yapacağınız konuşmalar güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. Numarayı tuşladığınız zaman sekreter sizden TC kimlik numaranızı söylemeniz talep edecektir. TC kimlik numaranız ile isminiz uyumu sağlandıktan sonra işleminiz devam edecektir. Sekreter hangi il ve hastaneden randevu almak istediğinizi soracaktır buna gerekli olan cevapları veriniz. Ardından sekreter size doktorun hangi gün ve saatte boş olduğunu iletecektir. Bu tarih ve saatlerden size uygun olan gün ve saati belirterek randevunuzu alabilmeniz mümkündür. Sekreter randevunuzun onaylandığını söylediği zaman artık randevu alma işleminiz gerçekleşmiş olacaktır. MHRS ALO 182 hattını kullanarak tanıdığınız bir kişi içinde randevuyu onun TC kimlik numarası ile almanız mümkündür. ALO 182 hastane randevu alma (MHRS) hattı belli bir ücrete tabidir. Randevuyu almak için 182 numarasınız aradığınız zaman normal bir sabit hattı aramış gibi ücretlendirmeyle karşılaşacaksınız.Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

  halkalı escort

  istanbul escort

  türk porno

  HAVA DURUMU
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  EN ÇOK YORUMLANANLAR
  BUGÜN
  BU HAFTA
  BU AY
  ARŞİV