Rüyada Zeytin görmek

Rüyalar alemine dalmak hepimizin en güzel anlarıdır. Rüya uyku içinde bedenimizden ayrılan ruhumuzun bizi götürdüğü yere gitmektir. Rüyalar yorumlanır, çünkü bu yorumlar günlük hayat için işaretlerdir aslında.

Rüyada Zeytin görmek
KADINHABERLERİ.COM- Rüyaları farklı şekillerde yorumlayan din alimleri bu konuda neler söylemişler. Her şeyden önce, zeytinin siyah ve yeşil olarak ayrıldığı görülüyor.

Mal ve eşyaya, kolay elde edilen rızka, mutluluk içinde bol geçime; günahkar için iman nuruna, hidayete, ilme ve irfana, çocuklar için zekaya; Ham zeytin üzüntü, şiddet ve borca, Sarı renkli zeytin dinde üzüntü ve kedere; Zeytin ağacı eş ve çocukları içiin mübarek ve hayırlı kimseye, şerefli bir kadına, ileride yönetici olacak çocuğa ya da yüksek mevkiye delalet  ettiği söyleniyor.

Bir kimsenin rüyada zeytin görmesi, ilme, hikmete, berekete ve menfaate, güzel rızka, mübarek bir zata ve güzel bir zevceye delâlet eder.

 Bir kimsenin rüyasında zeytin ağacı satın aldığını görmesi; o kimsenin hayır ve menfaat göreceğine, bolluk ve berekete nail olacağına delalet eder...
Rüyada zeytin para kazanmak demektir. Siyah zeytin, bundan sonra rahat ve huzur içinde yaşamak demektir. Yeşil zeytin zengin olacak insanı anlatır.Hatta gayri menkul almaanlamına gelir. Zeytin ağacı kısmet demektir.

Rüyada zeytin para kazanmak demektir. Siyah zeytin, bundan sonra rahat ve huzur içinde yaşamak demektir. Yeşil zeytin zengin olmak ve gayri menkul almak demektir. Zeytin ağacı kısmet demektir.

Çok mutlu olacağınız anlamına gelir. İş hayatında büyük başarılara imza atacak, hoş sürprizlerle karşılaşacaksınız.

Yeşil zeytin mal, mülk, kısmettir. Zeytin rüyalarının tamamı hayırlıdır ve bolluğu işaret eder.


Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2017, 00:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER