23 Ocak 2017 Pazartesi

Rüyada kadın görmek ne anlama gelir?

Rüyada kadın görmek,Rüyada kadın görmek ne anlama gelir? Rüyalarımız aslında gündüz yaşadıklarımızın bir yansıması gibidir. Ancak bu işi iyi yapan rüya tabircileri ile, geleceğe yönelik açıklamalar yapabiliyoruz.

13 Ocak 2017 Cuma 10:55
Rüyada kadın görmek ne anlama gelir?

KADINHABERLERİ.COM- Rüyada kadın görmek, bir çok şeye yorumlanabilir ama istersesniz önce, güzel kadın görmek ne demek ona bir bakalım. Rüyasında güzel bir kadın gören kişi, bolluk çinde geçecek bir yıl  demektir. Ev, araba,tarla bahçe sahibi olmaya delildir.

Rüyada Şişman kadın görmek, o yılın bolluk içinde geçeceğine, zayıf kadın görmek ise kıtlık içinde, kötü bir yıl geçirileceğine delil olarak gösterilir.


 Kadının kocasını  başka bir kadın ile görmesi, eşiyle arasında bir anlaşmazlık çıkmasına yoruılur. Kadınlar zaten psikolojik olarak böyle bir rüyadan sonra eşleri ile kavga edecekleri için, her halde sıkıntı çıkacaktır.
 

Bir başka yorumlamaya göre rüyada kadın görmek, iyiye yorumlanmaz. Rüyada
 kadın görmek, dedikodu, kötü haber ve yalanı ifade eder. hoşa gitmeyecek olay olarak tanımlanır.

Rüyada kadın görmek kimi zaman hayırlı, kimi zaman da sıkıntılı olarak tanımlanır. Kabir ile ilgili yorumlandığı durumlar da vardır. hayattaki durumunuza göre değişir.

 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
KARİKATÜR
ARŞİV