Okan Kurt, Oğlak olamadı, Demet Akalın Boğalığını gösterdi

Demet Akalın ve Okan Kurt'un burç uyumlarına bakıldığında, olağanüstü bir arkadaşlık ve ileriye dönük sağlıklı bir ilişkiden bahsediliyor. Boğa Burcu kadını ve Oğlak Erkeğinin evlilik ya da ilişkileri göz önüne alındığında, çıkan sonuç bu.

Okan Kurt, Oğlak olamadı, Demet Akalın Boğalığını gösterdi
 KADINHABERLERİ- Okan Kurt, Oğlak burcu. Oğlak burcu normal şartlarda, güven veren, sağlam işler yapan, risk almayı sevmeyen bir yapıya sahip. Ancak, şu andaki durumuna ve söylenenlere baktığında ise risk alma konusunda hiç de korkak davranmamış gibi görünüyor. Oğlak burcu ve onun disiplinli hayatı, Boğa burcu kadınını etkileyen en önemli maddelerden biri.

Ve iki burcun genel olarak uyumuna bakıldığında, güven üzerine kurulan bir ilişki ile her şey mümkün.
Yalan ve gizlilik onlar için öldüren  darbe. Boğa burcu kadını hep güvende olmak istediğinden, Oğlak Burcu ile beraberlikleri hep mutlu sonuçlar doğurur.

Buraya kadar her şey iyi gidiyordu belki de. Burç uyumu konusunda, ne kadar da iyi şeyler yazıyordu.

Ama Okan Kurt,   şunu bilmeliydi, Demet Akalın gibi bir Boğa, bu tür karışık işleri kabul edebilecek biri değildi.Bunu tek celsede, bir kaç dakika da boşanarak gösterdi.,

Söylenenlere göre, kızları Hira için bile görüşmüyorlar artık. İrtişbatı bakıcı sağlıyor. Ve Okan Kurt, icralarla sarsılan o evde değil artık.


Bir Boğa ve Oğlak birlikteliği, burç yorumcularına inat bitti

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2019, 17:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER