En Komik Blog Yazıları 'Bir Kız bir Oğlan'

Bazı insanlar yazmak, bazıları komik yazmak için yaratılmışlar. Bunlardan biri de, Selcen Yüksel Arvas. Çocuklarla ilgili kitapları da olan yazarın bir de blo g yazıları var ki, evlere şenlik:) Yok yok, gerçekten evlere şenlik :) Moraliniz mi bozuk, canınız mı sıkılıyor, okuyun birkizbiroglan.com 'u okuyun keyfiniz yerine gelsin.

En Komik Blog Yazıları 'Bir Kız bir Oğlan'
Süreç, Selcen Yüksel Arvas'ın ikizlerinin olması ile başlamış aslında.İkizlerinin gündelik hayatta yaşadıklarını yazmaya başlayınca da bu komik ve eğlenceli yazılar ortaya çıkmış. 

Aklınıza ne gelirse var bu blogda. Selcen Yüksel Arvas, oğlu, kızı ve şimdilerde de kedileri, herkesin dikkatini çekmeye başladı. 

instagram sayfasında da, oldukça  kalabalık bir grup, onu ve ikizlerinin hayatını takip ediyor. Bu arada, eve aldıkları bir kedinin epeyce bir yavrulamasından sonra, hayatlarına yeni bir renk geldiğini de söylemeden geçmeyelim. Tabi, okuyucuların hayatları da renklendi.

Selcen Yüksel Arvas, içinden geldiği gibi yazıyor.Yaşadığı gariplikleri, bilmediklerini, bildiklerini, güldüğü ya da ağladığı her şeyi okuyucuya hissettiriyor. Hem de komik yazılarla.

Yeni yazılarının çok daha sıklıkla gelmesini diliyoruz.


BLOG

https://birkizbiroglan.com/

Instagram 


https://www.instagram.com/birkizbiroglan_secce/?hl=tr


ÖDEV ÇİLESİNE SON! (Koş Secce Kuzu Koş- 5. Bölüm ve Madam Secce ...birkizbiroglan_secce Instagram profile with posts and stories ...


İşte size, yazılardan küçük bir örnek,

birkizbiroglan_secce'in profil resmi

İlk kez kedi besleyecek arkadaş (ileride) sahiplenmek için yavrularimla tanışmaya geliyor, kızına görücü gelecek yurdum anaları gibi koştura koştura ev temizliyorum. Ayyy kedili ev de pis olurmuş demesin.

Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2020, 11:11

şebo

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER