Deniz Arcak Sahalara Geri Döndü! Deniz Arcak Atölyehane Nerede?

90'lı yıllar denildiğinde, hep burnumuzun direği sızlamaz mı ? Özlemle andığımız yıllar... Deniz Arcak, denilince aklımıza, “güzel ses, efendi duruş, aklına geleni tak diye söyleyen, karşılıksız yardım eden, iyi kalpli kadın…” gibi şeyler geliyor. Biz söylemedik, Allah öyle söyletiyor.İnsan, ne görürse, nasıl hissederse öyle söylüyor sonuçta. Yani, bizim kafadan attığımız bir şey değil bu…

Deniz Arcak Sahalara Geri Döndü! Deniz Arcak Atölyehane Nerede?
 

Sanat ile ilgili güzel işler yapmayı kendine iş edinmiş o kadar az güzel insan var ki. Herkes rant peşinde koşup, orada burada fotoğraf çektirerek, bir yerlere gelmeye uğraşırken…

 Deniz Arcak, yine farkını gösterdi.

Bir atölyehane kurdu. Sanatla iç içe bir atölye…

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, gülümseyen insanlar

Her yaştan kendini geliştirmek isteyen insanın gidebileceği bir yer ve sadece giderek bitmiyor işiniz. Deniz Arcak, Atölyehane’deki öğrencileri ile bir albüm çıkarma hazırlığında,  şu günlerde… İşte bu işi,  çok daha kıymetli yapan şey bu… Tanıtım videosunu bu linkte bulabilirsiniz.

https://www.instagram.com/p/Bzs56GsnRkB/

……………….

Ne istiyorsunuz ?

Gitar mı çalmak istersiniz ?

Keman mı ?

Sınavlara hazırlanmak için bir müzik kursuna mı ihtiyacınız var ?

Ses ve Müzik atölyesinde, teknik masada mı çalışmak istersiniz ?

Denizarcak  Atölyehane hayallerinizi gerçekleştirecek yer.

Gidin bir tanışın, konuşun… İstanbul Anadolu yakasında, Altunizade’de… ( Aşağıda  gerekli adres ve telefon bilgileri verilmiştir.)

………..

Deniz Arcak, Atölyehane’yi kendi dilinden şöyle anlatıyor,

“Atölyehane kendinizdekini keşfetmenize destek atar. Ortam güzel ve hissi sıcaktır, rahat edersiniz. Duayenlerle çalışır, kendinizi en güzelinden keşfedersiniz. Kendinizi, daha önce tecrübe etmediğiniz yerlerde denersiniz. Eğer hevesliyseniz, baktığınız yeri değiştirirsiniz. Eğlenirsiniz kesin. Zira bizim için hayatın özü, nitelikli eğlenmekti…”

//denizarcakatolyehane.com/

Adresinden, daha neler neler yaptıklarına bakabilirsiniz.

DENİZ ARCAK KİMDİR ? (KENDİ ANLATIYOR)

“Öyle, böyle elli yaşıma vasıl oldum. Bu seneler içinde de en çok yaptığım şey, şuurlu ya da şuursuz ses çıkarmak oldu. İyisiyle kötüsüyle hep ses çıkardım. Halk arasında bildiğimiz ağızla söylemek gerekirse, şarkı söyledim.

“En çok ne yaparsan onu iyi yaparsın “ şeysi gereği, kendime göre en iyi yaptığım şey de, şarkı söylemek oldu. Profesyonel olarak da bu işi tammm yirmibeş yıldır yapıyorum.Büyüyünce öğretmen de oldum. Öğretmenlik diplomam da var yani. İşin hülasasında biriktirdiklerimi paylaşmak benim için büyük zevk. Sebebi de şudur ki; başkalarıyla çalıştığım zaman karşılıklı keşiflerin paha biçilmez olduğunu düşünüyorum. Altı yıldır çeşitli yerlerde vokal öğretmenliği yaptım. Bu işi zevkle yaptığımdan eminim.Meraklısıysanız başımın üstünde yeriniz mevcut biliniz.”

 

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için: 0216 651 7227

Adres:

 

Deniz Arcak Atölyehane

 

Serçe Sokak No: 4 D:9

 

Altunizade – İSTANBUL

 

Telefon: 0216 651 7227

 

0531 356 8615

 

[email protected]

 

 

 

 

 

 


Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2019, 20:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER