Cildinizdeki Akne Ve Lekelerden Kurtulmak İster misiniz ?

Akneler ve cilt lekeleri başınıza dert mi oluyor ? Nasıl kurtulacağınızı bilmiyor musunuz ?

Cildinizdeki Akne  Ve Lekelerden Kurtulmak İster misiniz ?
 Özellikle yaz ayının bitmesiyle birlikte iyi bir güneş koruyucunuz yoksa ya da istikrarlı bir şekilde koruyucu kullanamıyorsanız ten renginiz açıksa hormon seviyelerinizin farklı olduğu bir dönemdeyseniz ki bu her yaşta mümkün güneşe karşı hassasiyet ve buna bağlı olarak da cildinizde lekelenmeler oluşur. 
Bunlardan kurtulmak için genelde piyasada leke açıcı olarak satılan aslında  (whitening) olan yani ton açıcılar  bulunmakta ve birçoğunuz belki kullandınız ve tekrar aynı yerdeki lekenizin yaz mevsimiyle geri geldiğini gördünüz bir çoğunuz bunu yaşamışsınızdır. Bunun asıl nedeni leke giderici yerine ton açıcı kullanmanız iyi bir leke gidericiyle bunu yaşamazsınız lekeniz gider ve aynı yerde tekrar geri gelmez ancak güneş koruyucu kullanma alışkanlığınız yoksa farklı yerlerde lekelenmelerle karşılaşmanız muhtemeldir.
Cilt doktorlarının ve kliniklerin tercih ettiği [email protected] SKIN CARE GEL cildinizin bariyer fonsiyonlarını güçlendirmeye varolan leklerin giderilmesinde sivilcenin söndürülmesinde ve sivilce tedavisi sonucunda oluşan skarların düzeltilmesinde en büyük yardımcınızdır. 
Ölü hücreleri uzaklaştırır siyah beyaz nokları cildinizden arındırır yağ dengesi sağlar ve içerdiği nicotinamide  aha komplekslerinden oluşan kombinasyonları yanında eşsiz formülüyle  pürüzlü lekeli cilt yüzeyi yerini sağlıklı bir cilt yüzeyine bırakır.
Lekelerinizi kapatmaya çalışmak yerine onlara hoşçakal diyebilmek sizin elinizde. ,


Bilgi için www.exfolidermonline.com
               www.jansenlloyd.com 

Jansenlloyd ailesi her tür cilt sorununuz için doktorunuza danışmanızı  tavsiye eder. 

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2020, 14:55

şebo

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER