26 Mayıs 2017 Cuma

Ayak ve Ayak Parmaklarımıza göre hangi ırktanız?

Yüzyıllardır ayak ve ayak parmaklarımız ile ilgili konuşulmuş ve buna göre çeşitli ırklara sahip olduğumuz söylenmiş.Araştırmaları yapanlşari kökenleri inceleyenler, bu ilginç konuyu her daim yeni,den kullanmışlar.

23 Ocak 2017 Pazartesi 20:54
Ayak ve Ayak Parmaklarımıza göre hangi ırktanız?

KADINHABERLERİ.COM-Ayaklarımız... Sağlıklı olurlarsa, biz de sağlıklı oluruz. Ayaklardaki bir hastalık, bir aksaklık bütün dengemizi bozar. Vücudumuzun bütün ağırlığını taşır ayaklarımız. Ayaklarımızın şekli , şemali ise kişilik testi gibi bir şeydir aslında.


Büyük başparmaklara sahipseniz, zeki ve yaratıcısınız demektir. Çalışkan ve çözüm üreten insanların başparmağı büyüktür.Bir de büyük ayaklara sahip olmak var. O da ayrı bir mesele...

Ayak baş parmakları içe doğru eğik olanlar uzun yaşarlar,servet sahibi olurlar fakat tutumlu olanları bazen işi hasislik derecesine kadar getirirken bir kısmı ise savurgandır ve bencil olurlar.

Büyük ayaklara sahip olmak güç ve kudret sahibi olmakla eş değerdir,büyük ayaklı insanlar güçlü yaratılışlı zorluklara karşı direnmesini bilen kişilerdir. Bu kişiler güvenilir olurlar.Para savıurmaya bayılırlar.

İkinci parmağı uzun olanlar ise hep alay konusu olmuştur. Halbuki onlar bu parmakları ile Lider özelliklerini de üzerlerinde taşırlar.Eşit uzunlukta ise, uyumlu  bir kişilik sergilerler.

İkinci parmakları kısa olan kişiler ise hayatları boyunca mutlu olamazlar.Ömürleri kısadır ve zor bir hayat yaşarlar.


Ayakları vücutlarına göre orantısız olan kişiler, güvenilmez olarak tanınırlar.Ayakları çok küçükler ise uğursuz olarak yargılanırlar toplumda. Düz tabanların da  her işinin ters gittiğine inanılır.
 
Ayak parmaklarında uzun bir orta parmağa sahip olan erkekler kısa olanlara oranla daha enerjiktir. Herşeyin mükemmel olmasını isterler. Yaptıkları her işte başarılı olur lar. Üçüncü parmağı kısa olanlar ise hayatın güzelliklerine önem verir, sakin bir yaşamı seçer, koşturmayı sevmez.

 Ayakları etli ayak parmakları tombulca olanlar iyi ve sadık bir eş olurlar.Yufka yürekli duygusal insanlardır.

 
Dördüncü parmak: Dördüncü parmağı uzun olanlar aile ve ikili ilişkilerine çok önem verirler, iyi bir dinleyicidirler. Başkalarının sorunlarıyla ilgilenmekten kendilerini alamazlar. Bu parmağın kısa olması ise aile ve ilişkiden başka şeylere odaklanan bir kişiliğin göstergesidir.
 
Son / küçük parmak: Eğer çok kısa ise, karşınızdaki erkek çocuksudur, sorumluluktan kaçar. Küçük ayak parmaklarını diğer parmaklarından ayrı olarak oynatabilenler maceraperesttir, flört etmeyi sever.Oynatamayanlar ise rutin bir hayat yaşar ama sadık olurlar.

 Ayak serçe parmaklarındaki tırnakları diğer parmaklardaki tırnaklara göre orantısız bir şekilde aşağıda veya sağa sola kaymış olanlar genellikle acımasız ve yalanı alışkanlık haline getiren kişilerdir.
 
Ayak büyüklüğü: Küçük ayaklı erkekler büyük ayaklı erkeklere oranla aldatmaya daha yatkındır.
 
Taban: Taban oyuğu az olan erkekler yalnız kalamaz. Düz tabanlar ise kararsızdır. Sık sık partner değiştirir.

Bir de ayak ve ayak parmaklarımıza göre ırklarımızı belirleyen resimler var ki, her biri ayrı bir şey anlatıyor aslında.


Herkesin merak ettiği bu resimler ile ilgili yapılan bir bilimsel araştırmaya rastlanmadı. Bu resimler kime  ve neye göre çiziliyor ? İşte asıl muamma bu.
1371645_551558081565625_1465171420_n[1].jpg


YORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 15 yorum mevcut

  • Kürdüm kürt 1 yıl önce yorumlandı

   Oh be ayaklarımızda araplardan ve türklerden daha güzel :)

  • Müslüman Türk 1 yıl önce yorumlandı

   Konya da yoğun olarak yaşıyan kendini kürt sanan Türkmen'ler oraya nasıl göçettiklerini bi araştırdınlar.. Türkmenistan daki Türkler doğuştan üç dil konuşur ( Türkmence,kürtçe ve arapça) bunuda araştırın...

  • Murat 1 yıl önce yorumlandı

   Bende Arabîm ama orta ayak parmagim daha büyük resimler yalan soyluyor

  • Recep 1 yıl önce yorumlandı

   Siz burda ırk tartısmasi yapin öbür dunyada turk kurt laz cerkez diye ayirmicaklar

  • hattusas 2 yıl önce yorumlandı

   Turk diye irk yokmuş. 200milyon turk ve turkce konusan halk var. Dunyada en cok konusulqn 5.dil turkce beyni yok bunlarin olsaydi zaten bi devlet kurarlardi.

  TÜM YORUMLAR
  HAVA DURUMU
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  ARŞİV