11 Aralık 2018 Salı

Vatanım Sensin 23.Bölüm Tüyoları Belli Oldu mu?

Vatanım Sensin 23.Bölüm Tüyoları Belli Oldu mu? Kanal D ekranlarının sevilen dizisinde Cevdet'i öfkelendiren Azize'nin evlilik kararı, Cevdet'in bu bölümde yeni planlar yapacağının işareti oldu. Sosyal medyadan olumlu olumsuz eleştiri yağmuruna tutulan dizide gerçek yaşanan öykünün dışına çıkılması seyirciden tepki çekti . Vatanım Sensin 23.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Sizlere sosyal medyadan derlediğimiz tahminlerimizi sunacağız. Vatanım Sensin 23.bölümde neler yaşanacak? Türkiye'nin en dinamik kadın portalı kadın haberlerinde kadın ve yaşama dair her şeyi bulmaya devam etmektesiniz.

07 Nisan 2017 Cuma 06:49
 Vatanım Sensin 23.Bölüm Tüyoları Belli Oldu mu?

 Vatanım Sensin 23.Bölüm Tüyoları Belli Oldu mu? Kanal D ekranlarının sevilen dizisinde Cevdet'i öfkelendiren Azize'nin evlilik kararı, Cevdet'in bu bölümde yeni planlar yapacağının işareti oldu. Sosyal medyadan olumlu olumsuz eleştiri yağmuruna tutulan dizide gerçek yaşanan öykünün dışına çıkılması seyirciden tepki çekti . Vatanım Sensin 23.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Sizlere sosyal medyadan derlediğimiz tahminlerimizi sunacağız. Vatanım Sensin 23.bölümde neler yaşanacak? Türkiye'nin en dinamik kadın portalı kadın haberlerinde kadın ve yaşama dair her şeyi bulmaya devam etmektesiniz. 
Azize ve Tevfik'in , gerçekleri öğrenmemesi seyircinin eleştirmesindeki en önemli faktör. Dizinin yayınlandığı günden itibaren Azize'nin gerçeklerden uzak yaşaması ve kendisini Cevdet'ten nefret ettirmesi ne zaman son bulacak henüz bilinmiyor. Duygu yoğunluğunun yaşandığı dizi Vatanım Sensin'de 23.bölüm heyecanı var ancak henüz fragman yayınlanmadı.
Leon 'un başka birisiyle nişanlanması Leon ve Hilal evlensin diyen hayranlarını üzerken  Leon, Hilal'in itirafından sonra başka birisiyle evlenmek istemez. Azize'nin, kendisine Eşref Paşadan kalan notun değiştirilmiş olduğunu anlayacağı bölüm ne zaman henüz bilinmiyor. Gelecek bölümde de Azize'nin gerçeklerden uzak yaşayacağı tahmin edilmekte. 
 Leon Ölüyor mu derken seyirci rahat nefes aldı.  Vatanım Sensin 20. Bölüm 2.Fragmanı henüz yayınlanmadı. Sevilen dizide heyecan yine dorukta ancak seyircinin aklında soru işaretleri var. Perşembe gecesi reytinglerinde büyük payı alan Vatanım Sensinde 20.bölüm heyecanı var ve yine seyirciye duygu dolu sahneler yaşatacak. Leon sevdiği kızın itirafıyla dünyanın en mutlu adamı olurken Azize , sonunda gerçekleri öğrenecek mi , bu aşka izin verecek mi? Henüz bilinmiyor.  Her yeni bölümüyle heyecanın zirvede olduğu dizide bu hafta hangi olaylar yaşanacak?  İşte ayrıntılar aşağıdaki fragmanda yer almakta.


Bazı dizi yorumcularının Leon'un artık dizide senaryo gereği gerçekliğini yitirmemesi için Hilal'in kurşunuyla ölmesi gerektiğini düşünse de , Leon fanları bu durumdan oldukça üzgün. Leon diziden çıkarsa seyretmeyiz diyecek kadar fanatik fanları olan oyuncu şimdiden sosyal medyada geniş bir hayran kitlesine sahip.  Peki Ali Kemal, Mehmet ve ekibi bombacıya ulaşacaklar mı? Bombayı Leon ve arkadaşlarının hazırladığı iddiaları da mevcut . Tüm bu merak edilen sorular yanıtını perşembe akşamı yayınlanacak olan Vatanım Sensin 19.bölümde bulacak. 


Diziye katılan yeni oyuncularla oyuncu kadrosunda değişikliğe giden dizide bu bölümde yaşanacaklar oldukça merak edilmekte. Leon isyancı bir Türk kızına his besleyemem diyerek ekran başındaki hayranlarının tepkisini aldı. Seyirci Hilal'e yapılan haksızlığı sosyal medyadan dile getirirken, akıllara Leon'un bunu korkmuş olduğu için söylemiş olabileceği düşünüldü. Henüz Cevdet'in ailesinden kimse gerçekleri bilmemektedir. Gelecek bölümde, Eşref'in Cevdet'i Azize'yi kullanarak tehdit edeceği tahmin edilmekte. Bu bölümde Azize'nin her şeyi öğreneceği iddia ediliyor.


Vatanım Sensin Neden Yayından Kalktı? Vatanım Sensin 17.Bölüm Ne Zaman? Vatanım Sensin dizisinin hayranları sosyal medya üzerinden tepkilerini dile getirirken sevilen dizinin yeni bölümü gelecek hafta yayınlanmayacak.Hangi reyting uğruna Vatanım sensin 17.bölüm ertelenmekte? Vatanım Sensin yeni bölüm merak uyandırdı.  Vatanım Sensin dizisinde 17.bölümde neler olacak? Yeni bölüme dair tüyolar neler?  Ayrıntılar Türkiye'nin en dinamik kadın portalı kadın haberlerinde
Leon ve Hilal hayranları sosyal medyada açtıkları gruplarla iki oyuncunun senaryo gereği de olsa kavuşmaları beklentisinde. Fragmanda görülen tokat sahnesinin Leon'un Hilal'i öpmesi nedeniyle olduğu tahmin ediliyor.
UEFA maçı ve Sorvivor'un yeni bölümünün olması nedeniyle sevilen dizinin yeni bölümünün yayın tarihi ertelendi. Akıllara Vatanım Sensin reyting mi kaybediyor sorusu geldi. 
Vatanım Sensin 17.Bölüm Tüyoları neler?  Dizinin yakın takipçileri dizinin yayınlanması esnasında bu dizideki kahramanlar hayal ürünüdür yazısından şikayetçi olmakta. Sosyal medya üzerinden sıkça değinilen bu durum sonrasında o dönemde yaşanan olayların farklılaştığı durumlara da tepki koyanlar var. Belgesel değil dizi şeklinde düşünüldüğünde Vatanım Sensin, reyting sonuçları da göz önüne alındığında oldukça başarılı gözükmekte. Bu tür şikayet iddialarına dizi yönetimi henüz açıklama yapmadı.
Vatanım Sensin 17.Bölüm Fragmanında yien göz yaşı mı olacak? Sevilen dizide merak edilen Ali Kemal'in gerçek ailesini öğrenip öğrenmeyeceği konusu gelecek bölümde açıklanacağa benziyor. Sezon sonuna yaklaşıp final yaparak yayından ayrılan diziler sonrasında Vatanım Sensin yerini daha da sağlamlaştırdı. Sevilen ve fenomen olan diziler arasındaki yerini alan dizilerden birisi de Vatanım Sensin. Henüz yayınlanmayan Vatanım Sensin 17.bölüm fragmanı hakkında sosyal medyada çeşitli iddialar mevcut. Peki dizinin sıkı takipçileri ne diyor? Dizide Yunan asker ve liderleri köşeye sıkışmışa benziyor. Cevdet'i kurtaracak olan isim yüzbaşı Yakup olacağa benziyor. Sevilen dizi Kanal D ekranlarında yayınlandığı günden itibaren geniş bir izleyici kitlesine sahip oldu. Cesur ve Güzel ile aralarında yer alan reyting mücadelesini genellikle Vatanım Sensin dizisi kazanmakta.
Sosyal medyada Ali Kemal ve Yıldız'ın hamilelik olayını saklaması da konuşulan durumlar arasında. Azize'in hamileliği ve Tevfik'İn durumu biraz daha uzayacak gibi görünmekte. Gelecke perşembe yayınlanacak olan Vatanım Sensin 17.bölümde sorular yanıtını bulacak.Haydar'ın ölmesi dizi seyircisini üzerken geçmişte yaşanan gidişata göre Eşref ölmeyecek. Tevfik ölürse dizi biter mantığından hareketle Azize'nin hamileliği işleri değiştireceğe benziyor.
Fragman yayınlanınca haberimizde olacak.
Vatanım Sensin 15.Bölüm
Sosyal medyada Vatanım Sensin dizisini seven hayranları tarafından yapılan yorumlar arasında yer alan acaba dizi final mi yapıyor sorusu akıllarda karışıklığa neden oldu. 
Vatanım Sensin 15.Bölüm 2.Fragmanı Çıktı mı? Kim Ölüyor sorusu seyirciyi merak içinde brakırken Kanal D ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Vatanım Sensin'de henüz yayınlanmayan fragmanlar seyirciyi merak içinde bıraktı. Dizide her yeni bölümde olduğu gibi bu hafta da milli  mücadele ruhu galip gelirken Cevdet yine zorlu bir sınav vereceğe benziyor.  Cesur ve Güzel dizisi ile büyük bir rekabet içerisinde olan Vatanım Sensin reyting savaşını kazanmışa benziyor.  Heyecanın zirvede olduğu Vatanım Sensin 15.Bölümde neler var? Vatanım Sensin 15.bölüm fragman haberleri neler? Azize'nin bunca bölüme rağmen eşi hakkındaki gerçekleri öğrenmemiş olması seyirciyi üzmekte. Azize ve Cevdet'in ayrılık durumu ne zaman son bulacak merak konusu olurken, Kurtuluş savaşı yıllarında yaşanan buhran anlarınn çok iyi canlandırılması seyirci açısından heyecanı hep zirvede tutuyor.Gelecek bölüme Cevdet'in gerçekleri kızı Hilal'e söylemesi tahmin edilmekte.
Azize boşanmanın sonrasında hayatında hangi kararları alacak bunu önümüzdeki gün yayınlanacak olan Vatanm sensin 15.bölümde göreceğiz.
Son bölümde neler yaşandı?
Silahların peşinde olan Gürcü Salih Tevfik ile nerede konuşacak? Tevfik'in hainliği sonund aortaya çıkıyor. Eftelya bunun ortaya çıkmasında nasıl bir rol üstlendi? Cevdet komutan bu sefer elinden yine Tevfik'i kaçıracak mı? Cevdet'in kızının söylediği yalan gelecek bölüde ortaya çıkacak mı?
Vatanım Sensin 13.Bölüm 2.Fragmanı henüz yayınlanmadı. Cevdet bir vatan haininin daha ölmesine sebep olur.  Reyting rekorları kıran dizi Vatanım Sensin en son olarak 9.46 reyting ve 21.28 izlenme payını pastadan kaparak üst sıralara yerleşti. Diğer bir ölçü olan değerlendirme sistemi  ABC 1’de ise 8.91 reyting alarak yine önce günü kapattı. 
26 ocak akşamı yayınlanacak olan Vatanım Sensin 13.bölümde taşlar yerinden oynayacak ve vatan mücadelesi meyvelerini vermeye başlıyor.
Vatanım Sensin 12.Bölüm 2.  Fragmanı Çıktı. Geçtiğimiz akşam son bölümüyle heyecan dolu dakikalar yaşatan Vatanım Sensin'de Azize ve Cevdet'in duygu dolu sahneleri akıllarda yer etti. Yaşanan olaylar sonrasında acaba artık Cevdet sona mı geldi silahları bulamayacak mı sorusunu akıllara getirdi.  Dizinin heyecan dolu yeni bölümü 19 ocak perşembe akşamı yayınlanacak. Sosyal medyada konuşulan bölümlerden birisi geliyor. Eftelya kendisine düşen görevi yapar ve Azize ile konuşmaya karar verir. Tevfik hakkında öğrenilen tüm gerçekleri Azize'ye anlatan Eftelta, bundan sonra Azize'nin ne yapacağını merak eder. yaşadığı şaşkınlığı kısa sürede üzerinden atan Azize ise kendine gelerek harekete geçer. Fragmanda izlediğimiz yatağa bağlanma sahnesi sonrasında Tevfik hakettiği cezayı mı çekecek?
Cevdet'in Eşref'i vurmak zorunda kalması ekran başındakilerin kanını donduracağa benziyor. Vasili çığrından çıkarak tetiği çeken isim olacak.Akıllarda Cevdet bundan sonra yeniden kendi tarafının askeri mi olacak sorusu var. Tevfik ve Cevdet arasında olan ve yıllardır süregelen düşmanlık sonunda her ikisine de zarar vermeye başladı. Cevdet kararlı. Tevfik'in peşini gelecek hafta yayınlanacak olan Vatanım Sensin 7.bölümde de bırakmayacağa benziyor. Albay atın şunu hücreye cümleye biten 7.bölüm fragmanında heyecan dorukta. Bu cümle Cevdet için miydi?
Vatanım Sensin 7.bölümde diziye kim dahil olacak? Yayınlanacak olan Vatanım sensin 7.bölümde tüm soruların cevabı bulunacak.
 Halit Ergenç Muhteşem Süleyman'dan Sonra Ekranlarda Fırtına Gibi
Uzun sakallarıyla Muhteşem Yüzyıl dizisi yayın dönemi boyunca karşımıza çıkan Halit Ergenç, yeni dizisi için daha farklı bir stil arayışına girdi. Tamı tamına beş kilo veren oyuncu daha fit gözükmekte. Astronomik rakamların konuşulduğu dizi bütçesi hakkında da pek çok iddia bulunmakta. Yakışıklı oyuncunun ve  eşi Bergüzar Korel'in aynı karede oynadığı bu dizi ikilinin hayranlarının sayısını da artırdı.

kar


10 Kasım’a özel çekilen Vatanım Sensin bölümü gönülleri fethederken bu bölümde oynanan Atatürk karakterinin seslendirmesi bile büyük beğeni almıştı. Peki diziye yeni bir karakter eklenirse Cevdet karakteri onun yanında sönük kalır mı? 


Cevdet 'e inanmaya başlayan Azize'nin yakasını yeni yıkımlar bırakmaz. Dizi izlenme oranlarına bakıldığında günü iyi bir dereceyle kapatmaya devam etmekte. Vatanım Sensin dizisi ekran fenomeni olma yolunda ilerliyorken diziye hangi oyuncu katılacak büyük merak konusu oldu. Bunun yanı sıra 1 aralık perşembe günü yayınlanacak olan Vatanım Sensin 6.bölüm büyük merak uyandırdı. Cevdet ve Tevfik yeniden karşı karşıya kalıyor.


Cevdet'in ve Eftelya'nın arasında yaşananlar akıllara Azize'ye ihanet mi var sorusunu getirdi. Vatanım Sensin son bölümde yaşanan bir sahne seyircinin dikkatinden kaçmadı. Cevdet yemek yiyor. Yemek masasının üzerinde  mum yanmakta. Masanın arkasında ise elektrikli bir abajur yanıyor . Oysa ki İzmir'in Yunan işgali sırasında elektirik şebekesinib bulunmaması , sadece gaz lambasının olması gözden kaçmış. 
Bir anda herkes tarafından sevilmeye başlayan ve heyecan dolu senaryosuyla seyirciyi kendine bağlayan Vatanım Sensin dizisi 5.bölümüyle ekranlara gelecek. Yunan tarafına geçen ve aslında Türk ordusu için istihbarat toplayan Cevdet en büyük darbeyi annesi ve çok sevdiği eşi Azize'sinden yer ve gerçeklerin peşine düşer. Vatanım sensin 5.bölümde yine heyecan dorukta.  Halit Ergenç ve Bergüzar Korel neden sosyal medyadan tepki almakta? Vatanım Sensin 5.bölümde neler olacak? Cevdet neden gerçekleri eşine söylemiyori? 
Geçen bölümlerde ne yaşandı? Fragmanda görülen rüya mı yoksa gerçek mi?
Tevfik'in ,en yakın arkadaşı Cevdet'i sırtından vurması gerçeğini Cevdet öğrenirse neler olur? Tevfik, bu ihanetin vicdan azabıyla kıvranırken Cevdet'in neler yapabileceğinden korkar. Azize hayatından ve hayallerinden öldü sandığı eşini tamamen çıkarmaya çalışırken gerçekleri neden öğrenemiyor? Eğer Azize, eşinin vatan sevgisi için Yunan tarafına geçtiğini öğrenirse kendisinin ve çocuklarının hayatı tehlikeye girebilir.Tam yedi senedir eşinden ve çocuklarından uzak kalan ve gördüğü nefretle kahrolan Cevdet bundan sonra nasıl bir yol izleyecek? Bunun yanıtını önümüzdeki günlerde yayınlanacak olan Vatanım Sensin 3.bölümde göreceğiz. 
Neden sosyal medyada tepkiler var?
Kösem Sultan'da Beren Saat'in aldığı izlemeyeceğiz tepkisine, geziye verdikleri destek nedeniyle  Halit Ergenç ve Bergüzar Korel 'de dahil oldu.  10 kasım perşembe günü Vatanım Sensin 3.bölüm kanal D'de olacak. 
Cevdet oğlunu vuracak mı?
Feryatlar içerisinde geçen Vatanım Sensin 2.bölüm fragmanında Yunan tarafına geçmek için güven testinden geçen Cevat, oğlunu vuruyor mu? Kan donduran sahne için oğlu yaşıyordur sadece yaralıdır iddiaları mevcut. Bir de Yunan tarafının ajanı olan Tevfik'in ateş açarak olayı ört bas ettiği ihtimali var. Yunan tarafından bilgi almak için ailesini, annesini terk eden Cevat, çok sevdiği ve en duygusal aşk sahnesi kabul edilen Vatanım Sensin diyaloğunun ardından her şeyi terk etmek zorunda kalır.
Vatana ihanetle ailesi tarafında da dışlanan Cevat, gerçekleri eşine söyleyemeden onu tamamen kaybedeceğe benziyor. Başarılı dizi  AB’de 7,85 rating 20,29 izlenme payı alırken , 20+ABC1’de 7,32 rating ve 18,09 izlenme payı ile iyi bir başarı elde ederken sosyal medyadan tepkiler de gelmekte.
Vatanım Sensin 1.Bölümde neler oldu?
Yeni sezona hazırlanan diziler arasında yer alan Vatanım Sensin dizisinin başrollerini  Halit Ergenç, Bergüzar Korel ve Onur Saylak paylaşmakta. Ekim ayında çekimleri başlanan dizinin şimdiden merak uyandıran set resimleri sosyal medyadaki yerini aldı. Adı Tuba Büyüküstün'le boşanıyor haberleriyle gündeme gelen Onur Saylak'ta dizinin başrol oyuncuları arasında. Halit Ergenç'in yeni tarzı ve eşi Bergüzar Korel'le yeniden aynı dizide oynuyor olmaları oldukça ilgi çekici. 

Vatanım Sensin Başlıyor
1918'in İzmir'in de geçen hikâyede  Halit Ergenç, yine sakallarıyla dikkat çekti. Muhteşem Yüzyıl dizisinin ardından sakallarından vazgeçmeyen oyuncu Cevat isminde vatansever bir askeri canlandırmakta. Bergüzar Korel, savaş döneminde Cevat'ın çocuklarına kol kanat geren anne Azize rolünde. Vatanım Sensin dizisinin yönetmen koltuğunda Yağmur-Durul Taylan’ın  adı yazıyor. Peki Onur Saylak nasıl bir rolde? Tahminlere göre Onur Saylak karşı kuvvetlerde olan ve Azize'ye aşık olan bir askeri canlandıracak. İstanbul, İzmit, Ayvalık ve İzmir’de devam eden Vatanım Sensin çekimleri sonlandıktan sonra hayranlarıyla bu sezonda buluşacak. Vatanım Sensin 1.bölüm çekimleri esnasında dönem kıyafetleriyle objektiflere poz veren başrol oyuncuları dizi hakkında merak uyandırmayı başardılar.
Halit Ergenç ve Onur Saylak Rakipler
Bergüzar Korel'le süren evliliğinden çocukları bulunan Halit Ergenç, yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği  ve  Yağmur-Durul Taylan Biraderler’in yöneteceği diziyle ekranlara bomba gibi dönmeye hazırlanıyor. Bu sefer rakibi yakışıklı oyuncu Onur Saylak.
Cevat adlı askeri oynayacak olan Ergenç, Bin bir Gece Masalları ve Muhteşem Yüzyıl'ın ardından yeniden fenomen bir diziyle gelecek. 
Bergüzar Korel Bu Projeyi mi Bekledi?
Vatanım sensin adlı dizide eşiyle aynı karede oynayacak olan Korel, en son Karadayı dizisinde rol almıştı. Karadayı adlı dizide Kenan İmirzalıoğlu ile oynayan Bergüzar Korel , bir hakimeyi canlandırmıştı.
Vatanım Sensin  geçen bölümün tekrarı aşağıdaki bağlantıdadır.
Vatanım Sensin 23.bölüm için devam ediniz

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

  porno mobil porno ataşehir escort istanbul escort beşiktaş escort taksim escort mecidiyeköy escort şişli escort mersin escort escort bayan

  HAVA DURUMU
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  EN ÇOK OKUNANLAR
  BUGÜN
  BU HAFTA
  BU AY
  EN ÇOK YORUMLANANLAR
  BUGÜN
  BU HAFTA
  BU AY
  ARŞİV