31 Mayıs 2016 Salı

Tarkan Ve Nazan Öncel'den Muhteşem Düet: 'HADİ O ZAMAN'

Şok Düet!

22 Mart 2014 Cumartesi 22:12
Tarkan Ve Nazan Öncel'den Muhteşem Düet: 'HADİ O ZAMAN'
 Pop müziğin en yakışıklı sanatçısı Tarkan, yıllardı küs olduğu Nazan Öncel ile düet yaptı! Barışmlarının şerefine düet yapan ikili 'Hadi O Zaman' adlı parça ile bomba gibi geliyor! Şarkı 23 Mart Pazar akşamı saat 21:00'de yayınlanacak.

TARKAN KİMDİR?
Tarkan Tevetoğlu (d. 17 Ekim 1972) veya kısaca Tarkan, Türk şarkıcı, şarkı sözü yazarı, besteci, prodüktör ve aranjör. Batı Almanya'nın Renanya-Palatina eyaletindeki Alzey kasabasında doğup büyüdü, 1986'da ailesiyle beraber Türkiye'ye geldi ve müziğe çocukluk yıllarında başlayan ilgisi sonucunda, lise hayatına başladığı Karamürsel'de ilk müzik eğitimini almaya başladı. İlerleyen yıllarda İstanbul Plak şirketinin sahibi Mehmet Söğütoğlu ile tanışarak şirket ile bir albüm anlaşması imzaladı.

NAZAN ÖNCEK KİMDİR?
Nazan Öncel (d. 6 Şubat, 1956; Karşıyaka, İzmir, Türkiye) Türk müzisyen, şarkıcı, söz yazarı ve besteci. "Sokak Kızı" lakabıyla da anılan sanatçı, ilk kırkbeşliği "Sana Kul Köle Olmuştum"'u 1978 yılında yayınlamıştır. 1981 yılında LP formatında yayınladığı ilk albümü tutmayınca müziğe ara vermiş, 10 yıl sonra, 1992'de [1] yayınladığı Bir Hadise Var albümünün satış başarısıyla da müziğe etkin bir dönüş yapmıştır.
Sanat hayatında söz yazarlığı ve besteleriyle anılmış, pek çok şarkıcıya verdiği şarkılarının her biri "hit" haline gelmiştir.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
KARİKATÜR
ARŞİV