23 Mart 2019 Cumartesi

Seviyor Sevmiyor 27.Bölümde Mutlu Son

Seviyor Sevmiyor 27.Bölümde Mutlu Son. Deniz kararını verir ve asla Yiğit'ten vazgeçmediğini anlatmaya gider. İrem her zaman ki gibi Deniz ve Yiğit'in mutluluğa kavuşmamaları için elinden geleni yaparken Tuna 'da kendine başka bir yol çizer. Seviyor Sevmiyor 27.Bölüm Fragmanında neler var? Peki bundan sonra ne olacak? Seviyor Sevmiyor 27.bölüm tüyoları neler? İşte Seviyor Sevmiyor 27.Bölüm 2. Fragmanı ve merakla beklenen Seviyor Sevmiyor son bölüm hakkında tüyolar Türkiye'nin en dinamik kadın portalı kadın haberlerinde

24 Ocak 2017 Salı 07:48
Seviyor Sevmiyor 27.Bölümde Mutlu Son

Seviyor Sevmiyor 27.Bölümde Mutlu Son. Deniz kararını verir ve asla Yiğit'ten vazgeçmediğini anlatmaya gider. İrem her zaman ki gibi Deniz ve Yiğit'in mutluluğa kavuşmamaları için elinden geleni yaparken Tuna 'da kendine başka bir yol çizer. Seviyor Sevmiyor 27.Bölüm Fragmanında neler var? Peki bundan sonra ne olacak? Seviyor Sevmiyor 27.bölüm tüyoları neler? İşte  Seviyor Sevmiyor 27.Bölüm 2. Fragmanı ve merakla beklenen Seviyor Sevmiyor son hakkında tüyolar  Türkiye'nin en dinamik kadın portalı kadın haberlerinde
Seviyor Sevmiyor'da  Şok Yiğit Ölüyor mu Akıllarda soru işaretlerine neden olan bir fragmanla yine karşı karşıyayız. Yiğit'in ölümcül hastalığının konuşulduğu son bölümün ardından Yiğit hayata küsme kararı alır. Hastalığını bilmeden ondan vazgeçmeme kararı alan Deniz ise bu zor günlerinde Yiğit'e destek olmak için elinden geleni yapmaya hazırdır. İrem, farklı bir plan içerisine girer ve psikolojik baskı kurarak Deniz'e eğer evlenirse çok mutsuz olacağını söyler. Çünkü İrem, Deniz evlenmeyi kabul ederse Yiğit ile olan pazarlığını anlatacaktır. Tuna hastaneden çıkar ve artık sağlığına kavuşur.
Tuna artık kendisine gizemli kızla yeni bir yol haritası çizme kararı alırken, İrem artık Tuna'nın desteğini de kaybetmiştir. Peki bundan sonra ne olacak? Yurt dışı versiyonundan bambaşka bir senaryoda ilerleyen Seviyor Sevmiyor 'da mutlu son ne zaman? Bunun yanıtını 29 ocak akşamı yayınlanacak olan yeni bölümde göreceğiz.

T


Tuna'nın akıl sağlığını geri kazanması için hastaneye yatmasını gözyaşları içerisinde karşılayan Deniz, sakladıklarıyla yeniden Yiğit'in güvenini kaybetmiştir. Tabi bunda İrem'in payı çok büyüktür. Deniz, tam her şeyiyle Yiğit'e inanmaya başlayacaktı ki araya yeni bir sorun daha girdi. 
Seviyor Sevmiyor 25.Bölüm Fragmanında gördüğümüz Yiğit'in hastalık süreci ekran başındakileri şok etti. Eski Türk filmlerinde olduğu gibi Yiğit'in tek aşkı olan Deniz'e kötü davranması ve Deniz'i kendisinden uzaklaştırması tahmin edilmekte. Tam da burada devreye girecek olan isim ise İrem olacak gibi gözükmekte. Gerilim ve entrikanın her bölümde biraz daha arttığı dizi Seviyor Sevmiyor da gelecek pazar günü gözyaşı olacağa benziyor . Pazar günü yayınlanacak olan 25.bölümünde doktorlar konuşacak. Herkes sevilen dizide senaryo değişikliğine mi gidildi diye düşünürken, dizinin Kore versiyonundan uzaklaşılmış durumda. Bundan sonra Yiğit'in hastalık sürecinin ve hayata küsmesinin diziye daamgasın vurması bekleniyor.
Tuna en yakın arkadaşı hatta tek aşkı Deniz'in kendi yanında olmasından oldukça mutludur. Hızla iyileşmeye başlayan Tuna, bir yandan da ümit etmeye devam eder. Deniz bundan sonra ne yapacak? Bunun yanıtını önümüzdeki hafta göreceğiz.


Simya diziye yeni katılan bir karakter ancak kilit noktasını Simya oluşturmakta. Yiğit'in kardeşine zarar vermeye çalışan kişi ile İrem arasında bir pazarlığın gerçekleşeceği yer alan iddialar arasında. Tek amacı Yiğit ve Deniz'den intikam almak olan İrem, bu adamı kullanarak amacına ulaşmaya çalışacak gibi gözüküyor. Seviyor Sevmiyor 23.bölümde Yiğit vurulacak mı?
Peki Deniz ve Yiğit bugünden sonra ayrı kaldıkları günlerin acısını mı çıkaracak?
Saflığını koruması sosyal medyada bulunan dizi fanları tarafından Seviyor Sevmiyor yönetimine iletilirken, diziye giren silahlar seyirciyi merakla bekledikleri Deniz ve Yiğit aşkı konusunda hüsrana uğratmışa benziyor.
Seviyor Sevmiyor 23.Bölüm Ne Zaman? 
Yiğit ve Deniz Ayrılığının sona ereceği gün merakla beklenirken 25 aralık pazar akşamı Seviyor Seviyor 23.bölüm ekranlarda olacak. Sevilen dizi Seviyor Sevmiyor'da herkes Yiğit ve Deniz'in evlenecekleri günü merakla beklerken , beklenen olmadı. Farklı bir senaryoda ilerleyen dizide yeni bölüm heyecanı sürmekte. 
Seviyor Sevmiyor 22.Bölüm Fragmanı Yiğit ve Deniz Ayrılığı
Tam kavuşacaklar derken Yiğit'in intikam planı iki çocukluk aşkının kavuşmasını engelledi. Her pazar akşamı Atv ekranlarında yayınlanan sevilen dizi Seviyor Sevmiyor'da hem senaryo hem de oyuncu değişikliğine gidiliyor. Peki bundan sonra ne olacak?  Seviyor Sevmiyor 22.Bölüm Fragmanı seyircinin aklında yer eden soru işaretlerini ortadan kaldıramadı . 
Tuna artık kendi yolunda yürürken Deniz Aslan yalnız kalır. Yiğit'in , Deniz'in işten atılmasını teklif etmesi ise bardağı taşıran son damla olur. İrem kendince intikam aldığını düşünse de Seviyor Sevmiyor 22.bölümde Tuna ile olan işbirliğine şahit olacağız. 
Geçen bölümde Yiğit, herkesi bir yemekte biraraya getirerek Deniz'in yalancı olduğunu söylemişti. O günden beri yaptıklarının bedelini ödeyen Deniz Aslan, gelecek pazar yayınlanacak olan son bölümde Yiğit'e aşklarının bittiğini söyleyecek.
Dizi Kore versiyonundan uzaklaşmış durumda. İki sevgili tam kavuşacak derken beklenen olmadı. Yiğit, babasını bularak ona hesap sorar. Buradan da mı Deniz'in ismi çıkacak? 


Seviyor Sevmiyor 21.Bölüm Fragmanında Tuna İntihar mı Ediyor? Dizinin yeni bölümüne dair iddialar çok şaşırtıcı. Eğer sevilen dizi Seviyor Sevmiyor Kore versiyonuyla paralel bir senaryoda ilerlerse Tuna karakteri intihar edebilir. Evlilik kararı alan kahramanlarımız Deniz ve Yiğit bundan sonra ne yapacaklar? 
Tuna'dan hesap sorma zamanı
Yiğit, oynadıkları tüm oyunlardan İrem'İn video kaydı sayesinden haberdar olurken Tuna ile hesaplaşma kararı alır. Tuna bundan sonra ne yapacak?
Deniz Aslan ile Yiğt Balcı evlilik yolunda adım adım ilerlerken İrem ve Tuna'nın akibetlerinin ne olacağı merak konusu. Peki Yiğit ve Deniz evlenirse ne olacak? Dizi final mi yapacak?
Seviyor Sevmiyor 21.Bölüm Fragmanında Şok Eden Sahne. Sonunda Deniz ve Yiğit elele . İrem hazırladığı itiraf cd'si ile zor durumda bırakmak istediği Yiğit'e aslında tüm gerçekleri vermiştir. .Ben kaybettim sen de kaybet diyen İrem , bundan sonra diziden çıkabilir mi? Bunu önümüzdeki hafta yayınlanacak olan Seviyor Sevmiyor 21.bölümde göreceğiz.İrem'in yanında olan ve ona destek olan Neşe, Yiğit'e verdiği Cd'yi beğenip beğenmediğini sorar. Kendini kaybederek bilgisayarı parçalayacak kadar öfkelenen Yiğit, ertesi gün Seviyor Seviyor 20.bölümde hiçbir şey olmamış gibi davranır. İrem yeni planlar içinde.
Tuna ve Deniz bundan sonra ne yapacak?
Deniz'in zor günlerinde hep yanında olan Tuna, bundan sonra ne yapacak? Deniz'in minnet duyması nedeniyle yanında olması gerçeği artık Tuna'nın da fark ettiği bir hal alır. Yiğit'i sevdiğini bile bile Tuna artık aşkını kalbine gömmeye karar verecektir. 27 kasım akşamı yayınlanacak olan Seviyor Sevmiyor 20.bölümde Deniz ve İrem'in yolları ayrılıyor.İrem'in öteki yüzünü gören Deniz, artık Yiğit'e dönecekmi bunu gelecek hafta ekranlarda olacak olan Seviyor Sevmiyor 20.bölümde göreceğiz.


Seviyor Sevmiyor 19.Bölüm Fragmanı
Gölge gerçeğini artık herkes öğrendi. Gölge'nin hayranları çoğalırken Sevil Uyar'ın canlandırdığı gizemli kadın diziye heyecan katacağa benziyor. Seviyor Sevmiyor 19.Bölüm Fragmanında neler var? Neşe ve İrem yakın arkadaş olurken yeni bir plan daha mı yapacaklar?  Peki Yiğit bu kadar pes edecek mi? Yiğit ve Deniz kavuşursa dizinin sonuna mı geliniyor demek bu durum? 
Emek veren tarafı seçen Deniz'in kafası karışır. Deniz, Yiğit tarafından işten kovulacağını düşünür. Onu yanından ayırmak istemeyen Yiğit ise mücadeleye hazırdır. Deniz'in annesi onu en başından beri seven Tuna ile olan beraberliklerinden mutluyken Tuna her an Deniz'i kaybetme korkusuyla bekler. Deniz ve Yiğit kavuşursa dizi bitecek mi? Senaryoda tıkanma olmaması için midir bilinmez ama diziye yeni katılan Sevil Uyar, Tuna'nın fanatik hayranı olan birini canlandırıyor. Yeni fragman yayınlandı. İrem'in video görüntülerinde itiraflar var . Yiğit'i çılgına çeviren ve kahrolup ağlamasına neden olan itiraf neydi? İrem yeni bir planla Deniz'i ve yaptığı oyunları mı anlattı? Ayrıntılar 20 kasım günü yayınlanacak olan Seviyor Sevmiyor 19.bölümde olacak.
Kore versiyonu ve final iddiaları
Tuna'nın intihar edeceği ya da şehri terkedeceği tahmin edilirken, gerçeklere çabucak ulaşan Yiğit'in bundan sonra neler yapacağı acaba final mi yaklaşıyor sorusunu akıllara getirdi. Bunun yanıtını Seviyor Sevmiyor 18.bölümden sonra öğreneceğiz.

Artık tüm sırlar açığa çıktı
İrem ve Deniz Aslan'ın oyunu bir süre daha devam eder derken Yiğit tüm gerçeklere ulaştı. Çocukluk aşkının İrem olmaması ve Deniz tarafından kandırılması öfkeli ve kolay affetmeyen bir insan olan Yiğit'e ağır geleceğe benziyor. Bunun yanı sıra gerçek Deniz Aslan'ın yaptığı tripler seyircininde tepkisini aldı. Başından beri yalana başvuran ve yalana göz yuman Deniz Aslan, Yiğit'i kaybetmek üzere. Seviyor Sevmiyor 18.bölümde roller değişeceğe benziyor.Seviyor Sevmiyor 18.bölümde Deniz'in kendisini Yiğit'e affettirme çabasını göreceğe benziyoruz.

Neler Yaşandı?
 Her geçen gün finale adım adım yaklaşan dizi Seviyor Sevmiyor'da İrem'in hafızasını kaybetmesi Yiğit'in gerçekleri öğrenmesine mi neden oldu? Pazar akşamına damgasını vuran dizi Seviyor Sevmiyor'da korkunç bir trafik kazası yaşandı. Yiğit ve İrem aynı arabada ilerlerken aracın frenleri sabotaj sonucu tutmadı ve kaza oldu. Seyircinin aklında deli  sorular yer aldı:
Neden İrem'de kazadan yara eseri yoktu? Sosyal medyada yer alan seyirci yorumlarında İrem'in kazadan yara alamdan çıkmasına "eskisinden daha sağlıklı görünüyor"yorumları geldi. İrem'in hafızasını kaybetmesine Seviyor Sevmiyor 17.bölümde de devam edilecek. Ancak İrem, pot üstüne pot kırar. Kendisinin gerçek Deniz olmadığından şüphe eden Yiğit, gerçeğin peşine düşer.Seviyor Sevmiyor 17.Bölümde Ayrılık Var
Tuna daha fazla Deniz'in Yiğit için fedakarlık yapmasına ve onu düşünmesine dayanamaz. Deniz Aslan'dan ayrılmak isteyen Tuna'nın kalbi kırıktır. Deniz, en zor günlerinde hep yanında olan Tuna'yı kaybeder.
Yiğit aşkını itiraf etti
Ben asistanıma aşığım diyen Yiğit, seyirciye rahat bir nefes aldırırken hiç beklenmedik bir anda olan kaza seyircinin aklında değişik senaryolar yazmasına neden oldu. Yeşilçam filmlerine döneceği tahmin edilen Seviyor Sevmiyor'da İrem'in sakat kalacağı ve Yiğit'in vicdan azabı çekeren İrem'le evlenmeyi kabul edeceği tahmin ediliyor. Tuna her zaman olduğu gibi Deniz'e destek verirken, Deniz yine zor durumda olan en yakın arkadaşına destek olacağa benziyor. Sosyal medyada yer alan Yiğit ölüyor mu ya da İrem ölüyor mu haberlerine de değinirsek, Yiğit'in ölmesi durumunda dizinin final yapacağı ihtimali olduğundan bu pek gerçekçi bir iddia gibi gözükmüyor.İrem 'in sonu ne olacak?
Hala yalan söylemeye devam eden İrem, kaza sonrasında hayata yine aynı yalanlarla mı devam edecek? Yiğit, çocukluk aşkı Deniz'e ne zaman kavuşacak? Bu ve bunun gibi soruların yanıtını Seviyor Sevmiyor 16.bölümde bulacağız,
Seviyor Sevmiyor 15.Bölüm 
 Her geçen gün İrem'in sona yaklaştığı dizi Seviyor Sevmiyor'da Yiğit, düğün tarihini belirlemek istiyor. Seviyor Sevmiyor 15.bölümde İrem zor durumda. Yiğit'i ve Deniz'i tekrar karşı karşıya getirecek olan olay ne? Deniz'in çocukluk resminde Yiğit aradığını nasıl bulamayacak? Y
Nikah tarihi alınacak
Yiğit, tekrar gerçek Deniz'in ailesini ziyaret eder. Bu sefer durum farklıdır çünkü gerçek Deniz'İn annesi kızının Yiğit'i çok sevdiğini bilir ve bu sefer İrem'den yana olmaz. İrem'i zor duruma sokmak için elinden geleni yapan Deniz'in annesi, kızının neden İrem'e yardım ettiğini anlayamaz. Yiğit artık nikah tarihinin alınmasına karar verir ve İrem'den nüfus cüzdanını ister.Zor durumda kalan İrem, bu sefer nasıl bir oyun oynayacak?
İrem neden istifa edecek?
İrem'in istifasını isteyen Deniz ne yapmayı amaçlıyor? En yakın arkadaşının yalanını yakalayacağı gün ne zaman gelecek?İrem bir büyük yalan daha söyler ve yetimhanede yetiştiği hikayesini anlatır. Yine reytingleri alt üst etmeye hazırlanan Seviyor Sevmiyor 15.bölümde İrem ve Deniz savaşına şahit olacağız. 23 ekim akşamı Atv'de yayınlanacak olan Seviyor Sevmiyor 15.bölümde seyirci merak dolu bir bölüm geçireceğe benziyor.Seviyor Sevmiyor 14.Bölüm Fragmanı
Yiğit ve Tuna kozlarını paylaşıyor. Yiğit , asistanı Deniz'i kıskanmadığını iddia etse de aslında çok kıskanır. İrem'in devam ettiği oyun sürerken artık en yakın arkadaşını düşünmeden hareket eder. Geçtiğimiz pazar akşamı yayınlanan ve yine beklenen izlenme oranıyla haftayı iyi bir şekilde kapatan dizi Seviyor Sevmiyor 14.bölümüyle önümüzdeki hafta ekrana gelecek. Tuna, Deniz'i bırakmak istemez ve en zor anında Deniz'in yanında olur. Deniz'den yaptığı tüm hatalar için özür dilemek yerine kendisini haklı çıkarmaya çalışan İrem ise, en yakın dostunu kaybetmeyi artık göze alır. Neşe hanımdan sonra gerçekleri saklamak zorlaşır. İrem'den menfaatleri olan şeyleri almak için bekleyen Neşe hanımın farklı planları vardır. Seviyor Sevmiyor 14.bölüm fragmanında neler var? Tuna ve Deniz'i yan yana gören Yiğit kıskançlığını belli etmeye başlar. 


Deniz artık Yiğit'i sevdiğini söyleyecek mi?
Deniz'in Seviyor Sevmiyor 14.bölüm fragmanında gördüğümüz zorla Tuna'ya yakın olma durumu acaba İrem ile arasında olan savaş yüzünden mi?  Yiğit, her fırsatta İrem ve Deniz'in bir açığını yakalarken bu sefer Tuna da onun aklını karıştırır. Üstelik onların çok yakın arkadaş olması Yiğit'i artık gerçekleri öğrenmeye iter.  Seviyor Sevmiyor 14.bölüme ait diğer fragman haberimizin sonundaki linkte mevcuttur. Siz de bize Seviyor Sevmiyor 14.Bölümde Yiğit ve Deniz ne zaman kavuşacak hakkında ki fikirlerinizi söylemek isterseniz yazımızın altında bulunan yorum kısmına düşünce, eleştiri ve dileklerinizi yazabilirsiniz. Yorumunuz editörümüzün onayının ardından yayınlanacaktır
Zuzular yeniden yakın arkadaş
Deniz ve İrem'in arası son bölümde bozulmuştu.İki yakın arkadaş brbirlerine içlerinde sakladıkları sırlarını söyleyerek küserken, yeni bölümde iki arkadaşın arasındaki buzların eridiğini göreceğiz.
Seviyor Sevmiyor 12.Bölümde Neler Oldu?
Yaşar'ın doksanlı yıllarda fenomen olan romantik şarkısı Sensiz Olmuyor'u eline mikrofon alarak gerçek Deniz'İn gözlerinin içine bakarak söyleyen Yiğit ne zaman gerçek hislerinin farkına varacak? Seviyor Sevmiyor 12.bölümde gerçekler ortaya çıkmaya başlayacak. 
Yiğit, İrem'e Hesap Veriyor?
Deniz Aslan'ın en yakın arkadaşı zuzusu İrem,ona olan ihanetine arkadaşına rağmen devam eder ve Yiğit'in asistanından hoşlandığı imasında bulunur. Bunun ardından asistanı Deniz ile arasında olan yakınlaşmanın hesabını vermek zorunda olan Yiğit, kendisinede yalan söylemeye başlar. Bunun akabinde Tuna 'da Yiğit'e göz dağı verir ve bir daha Deniz'i asla üzmemesi gerektiğini söyler. Peki bundan sonra ne olacak? Yiğit, farkında olmadan Deniz'i kıskanmaya başlar.
Dizinin Kore versiyonuda gündem oldu
Sosyal medyada oldukçailgi çeken bir konu da Seviyor Sevmiyor dizisinin Kore versiyonu oldu. Eğer bizde çekilen Seviyor Sevmiyor dizisi aynı paralellikte ilerlerse dizinin finalinde gerçek Deniz Aslan ve Yiğit kavuşup evlenecekler. Tuna'nın da ülkeyi terkedeceği söylenmekte.
Seviyor Sevmiyor FİNAL Kore Versiyon videosu haberimizin sonundadır.


Final mi Yapıyor Seviyor Sevmiyor 11.Bölümde Romantik Anlar. Çocukluk aşkları yıllar geçmesine rağmen devam eden Yiğit ve Deniz, birbirleri arasında ne kadar ortak nokta olduğunun farkına varır. İrem'in Yiğit ile olan evlenme hayali her geçen gün biraz daha biterken, İrem bu sefer Tuna'dan yardım ister. Tuna çok sevdiği Deniz'e yalan mı söyleyecek? Seviyor Sevmiyor 11.Bölümde Tuna'da Yalana Dahil Oldu.  Seviyor Sevmiyor 11.Bölüm Fragmanında neler var? 
Yiğit'in amcası gerçekleri söyleyecek mi? 
Beklenen olmayacak gibi gözüküyor. Akışına bırakan Yiğit'in amcası gerçeklerin ortaya çıkacağından emindir. Deniz ile çok mutlu olan ve güzel zaman geçirdiğinin farkına varan Yiğit, her zaman ki gibi şarkı söylerken onun sesinden bıkmayan birini bulmuştur. İrem'e işkence gibi gelen Yiğit'in şarkı söylemesi, Deniz'in en sevdiği şeydir. Fatih Erkoç'tan Ellerim Bomboş şarkısını birlikte söyleyen Yiğit ve Deniz, adım adım birbirlerine yaklaşırlar.
Tuna ve Gölge Karmaşası Son buldu
Herkes Tuna'nın gerçek kimliğini merak ederken onun ünlü bir yazar olarak ortaya çıkması Deniz'i çok şaşırtır. Gölge'nin kitabında okuduklarıyla hayatına yön veren Deniz, gerçekte Gölge'nin Tuna olduğunu öğrenince şok olur. Tuna hakkındaki saklı gerçekleri ortaya çıkaran Deniz, ona gerçekte kim olduğunu sorar. Yetimhaneden zenginliğe giden yolda gerçek aşkı Deniz'de bulduğunu düşünen Tuna, Deniz'in Yiğit'i sevdiğini bile bile umutla beklemektedir. Ancak İrem, Yiğit'ten vazgeçmeyecek gibi gözüküyor. Tuna'dan yardım isteyen İrem, yine Deniz'i üzecek ne yapacak merak konusu oldu.

Sosyal medyada İrem Tepkisi
İrem karakterine olan tepkiler sosyal medyada sıkça karşımıza çıkmakta. Dizinin fanları İrem ve Yiğit yakınlaşmasından rahatsız olurken,İrem'e tepkilerini ortaya koymaktan çekinmiyorlar.
Gerçek Deniz Aslan'ı Yiğit Kendi Bulacak
Gözlerin çok güzel diyerek her hatırasını farkettiği çocukluk aşkı Deniz'i, İrem sanan Yiğit adım adım gerçeklere yaklaşır. Her yeni bölümde heyecan dorukta seyredilen Seviyor Sevmiyor'da sosyal medyadan yükselen İrem tepkisini senaristler görmüş olacak ki Yiğit'i yeniden gerçek Deniz'e yönlendirdiler.Bunun yanı sıra Yiğit ve İrem'i birbirine yakıştıramayan pek çok Seviyor Sevmiyor hayranı da bulunmakta.
Seviyor Sevmiyor Finale mi Gidiyor?
Yiğit'in babası her şeyi açığa kavuşturacağa benzerken, Yiğit ve Deniz arasındaki gerçekler ortaya çıkarsa dizi yine devam eder mi bilinmiyor. Bu nedenle hem son bölümde hem de yayınlanan yeni fragmanda finale yaklaşıldığı  havası var. Bunlar sadece iddiadan ibaretken sosyal medyada ki izleyici yorumlarında da dizi sanki finale gidiyor sözü geçmekte.Bunun cevabını ilerleyen günlerde göreceğiz.
Seviyor Sevmiyor 10.Bölüm Yiğit ve İrem evlilik yolunda
11 eylül akşamı yayınlanan son bölümün ardından hemen diziseverlerin beğenisine sunulan Seviyor Sevmiyor 10.bölüm fragmanında evllik kararını ailelerinde duymasını isteyen Yiğit, işi zora sokar. Bu isteğin ardından ne yapacağını bilmeyen İrem, en yakın arkadaşı Deniz'den yardım ister. Bu durum karşısında kendi annesiyle konuşan Deniz, büyük tepki toplar. Her adımlarında Yiğit ve İrem'i göz hapsinde tutan Deniz, annesini ikna eder ve bu yer değiştirme oyununa gerçek Deniz'in annesi de razı olur. 
Seviyor Sevmiyor 10.Bölümde İrem ve Yiğit Aşkına Aileler Tanık Olacak. Deniz Aslan hata üstüne hata yapmaya devam eder ve bu kez İrem'in ailesiyle tanışmak isteyen Yiğit 'e kendi ailesini gösterir. Çocukluk aşkını kendi elleriyle İrem'e veren Deniz Aslan ona sevgisini emek olarak veren Tuna'yı mı tercih edecek? 

Seviyor Sevmiyor 10.bölümde neler olacak?
Bundan sonra gerçek Deniz'in çocukluk aşkı Yiğit'ten gdierek uzaklaşacağı ve ona en zor anlarında her zaman destek olan Tuna'yı seçeceği düşünülüyor. Tuna gerçek zengin kimliğini ne zaman açıklayacak büyük merak konusu.
Gökhan Alkan yani Yiğit kimdir?
Kocamın ailesi adlı dizinin ardından yeni sezonda ekranda görebilecek miyiz derken Gökhan Alkan, yine setlerde . Sosyal medyadaki takipçi sayısı her geçen gün biraz daha artan oyuncu aslında göçmen.
Seviyor Sevmiyor 9.Bölümde neler oldu?
Gözleri önünde en yakın arkadaşı ve hayatının aşkı Yiğit'in evlilik yolunda adım atmalarını gören Deniz bundan sonra bambaşka bir Deniz olarak karşımıza çıkacak. Eskisine göre daha güçlü ve daha güzel olarak geri dönecek olan Deniz, bu sefer Yiğit'i gittiği yanlış yoldan döndürmeye kararlıdır. En büyük destekçisi olan Tuna ise her türlü maddi imkanı Deniz'in ayaklarına serer. Yayından mı kalkıyor Seviyor Sevmiyor 9.Bölüm ne zaman? Kurban Bayramından bir gün önce yayınlanacak olan Seviyor Sevmiyor adlı dizi ekranlara geldi. 
Deniz Aslan Seviyor Sevmiyor 9.Bölüm Fragmanında İntikam Yemini Ediyor
En yakın arkadaşı İrem'in oynadığı Deniz Aslan oyununun gerçeğe dönüşmesi sonrasında iki candan arkadaşın yolları tamamen ayrılır. Yiğit  hayatının aşkını yeniden bulmanın sevindiyle İrem'e evlenme teklif eder. Bundan sonra ne olacak? Her şeyiyle çocukluk aşkını anlatan stajyeri Yiğt fark edecek mi? Bunun yanıtını Seviyor Sevmiyor 9.Bölümde göreceğiz.
Seviyor Sevmiyor 8.Bölümde neler oldu?
Sevilen dizide yaşanacaklar ekran başındakilere o dostluk bitti mi dedirtti. Geçtiğimiz pazar akşamı yayınlanan Seviyor Sevmiyor,kanal izlenme oranlarına bakıldığında günü iyi bir yerde kapatırken, önümüzdeki hafta yayınlanacak bölümüyle de şimdiden büyük merak konusu oldu. Seviyor Sevmiyor 8.Bölüm fragmanında gördüğümüz İrem ve deniz kavgasının aslı nedir? Dostlukları Yiğit yüzünden ortadan mı kalkacak? Deniz'in yanında olan Tuna bu olaydan sonra gerçek hislerini açıklayacak mı?   Türkiye'nin en dinamik kadın portalı kadın haberlerinde kadın ve yaşama dair her şeyi bulmaya devam etmektesiniz.
İrem artık geri adım atmaz!
Gerçekten bir oyun gibi giden her şey sonrasında İrem yaşadıklarından vazgeçmemeye karar verir. İrem de en yakın arkadaşına bu kötülüğü yapamayacağını anlasa da hislerine dur diyemez ve Yiğit ile gerçekleri konuşmaktan vazgeçerek onunla evlenmeyi kabul eder. Bunu öğrenen asıl Deniz Aslan hayatının ikinci en büyük darbesini yer ve en yakın dostu İrem'le yollarını ayırır.
Tuna ne yapacak? 
Tuna'nın gizemli halleri, yaptığı telefon konuşmaları onun belki de şirketin sahibi olacak kadar zengin olduğunu belli etse de henüz gerçek ortaya çıkmadı. Deniz'i çok seven ve her zorlukta Deniz'in yanında olan Tuna, artık aşkını itiraf edecek mi bunu 4 eylül akşamı yayınlanacak olan Seviyor Sevmiyor 8.bölümde göreceğiz. 
Yiğit asıl Deniz Aslan'dan vazgeçecek mi?
Yiğit, saç kokusuna kadar tanıdığı çocukluk aşkı Deniz Aslan'ı bulduğunu sansa da aslında yanlış karardadır. Kendisini Deniz'in yanında mutlu hisseden Yiğit, sonunda gerçeklerin farkına varacak mı? İrem'e yaptığı evlenme teklifi sonrasında taşlar yerine oturacak ve asıl Deniz Aslan ortaya çıkacağa benziyor.

Geçen bölümde neler yaşanmıştı?
Seviyor Sevmiyor 7.Bölümde Doksanların Aşkı Geri Geliyor. Tuna ve Yiğit çaresizlik noktasında biraraya geliyor. Çaresizlik en büyük çaresizliktir diyen Tuna artık Deniz'i tamamen kaybettiğini idrak etmeye başlar. Bu arada İrem de en yakın arkadaşına bu kötülüğü yapamayacağını anlar ve Yiğit ile gerçekleri konuşmaya karar verir. Seviyor Sevmiyor 7.bölümde ekran başındakiler biraz daha diziye bağlanacağa benziyor çünkü Yiğit ve Deniz'in yıllar önce başlayan arkadaşlıkları geri geliyor. Seviyor Sevmiyor 7.Bölüm fragmanını haberimizin sonundaki linkte bulabilirsiniz.
Seviyor Sevmiyor 7.Bölümde Yiğit ve Deniz'in mutlu anları
Beraber mutlu zaman geçiren ikili gerçeğin farkına varacak mı? Doksanların popüler şarkısı olan ve  Yaşar'ın seslendirdiği Divane şarkısını Yiğit seslendiriyor. Şarkı söylemeyi çok seven Yiğit geçen bölümlerden birinde de yine doksanların şarkısı olan ve Rengin'in seslendirdiği Aldatıldık şarkısını söylemişti.
Tuna Deniz'i Nasıl Kıskanıyor  Bu Bölümde Göreceğiz
İrem ve Tuna'nın yolları kesişiyor.Ayrıntılar kadın haberlerinde. Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Seviyor Sevmiyor ilginç senaryosuyla ve başarılı genç oyuncu kadrosuyla ilgiyi toplamayı başardı. Pazar günü yayınlanacak olan Seviyor Sevmiyor 7.bölümde bir de evlenme teklifi göreceğiz. İddiaya göre Yiğit İrem'e evlenme teklif edecek.
Deniz Aslan sonunda kendini gösteriyor
Çocukken zengin bir ailenin kızı olan Deniz Aslan, oldukça da güzel bir kızdır. Ancak yıllar içerisinde babasının iflas etmesi ve kendisininde babasının genlerine çekerek güzelliğini kaybetmesi onun kendine olan özgüvenini de yitirmesine neden olur. Stajyer olarak çalışmaya başladığı dergi ajansında çocukluk aşkı Yiğit'i gören Deniz kendisini saklamaya çalışıyor. İkilinin son olarak beraber gittiği iş gezisinde yaşadıkları ekran başındakilere sonunda Deniz güzelleşti dedirtecek türden. Seviyor Sevmiyor 7.Bölümde Evlenme Teklifi mi Var?
Deniz Aslan geçmişten gelen güzelliğini kullanıyor
Giyim olarak salaş ve cool giyinmeyi tercih eden Deniz Aslan, Yiğit'in sürekli küçük gördüğü stajyer misyonundan uzaklaşmaya başlamasıyla farklı bir boyuta geçer. iş yemeğinde şık bir siyah elbise giyerek sonunda Yiğit'in dikkatini çekmeyi başaran Deniz,aslında bunu bilerek yapmaz. Aksiliklerin bir türlü peşini bırakmadığ stajyer, bu iş yemeğinde Yiğit'in güvenini kazanacak mı?
Tuna devreye giriyor
Tuna içten içe Deniz'İ severken ona nasıl yardım edeceğini düşünür ve iş yemeğine o da gider.  Zeynep Çamcı, Gökhan Alkan, Gonca Sarıyıldız, Yiğit Kirazcı ve İpek Tenolcay’ın başrolü paylaştığı Seviyor Sevmiyor 6.bölümde Tuna ve Deniz'in arkadaşlığı Yiğit'in göz hapsindedir. Aslında Yiğit kıskanmaya başlar fakat bunu kendine itiraf edemez. Yiğit Bey ile geziye gideceğim, baş başa.. diyerek şok olan Deniz Aslan, ev arkadaşıyla arasının da bozulmasına yol açar. Tuna rolünü iyi oynarken, bu durumdan rahatsız olan Yiğit, neden geziye geldiği konusunda Tuna ile tartışır.

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

  halkalı escort

  istanbul escort

  türk porno

  HAVA DURUMU
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  EN ÇOK YORUMLANANLAR
  BUGÜN
  BU HAFTA
  BU AY
  ARŞİV