27 Mayıs 2016 Cuma

Nejat İşler'e Neler Oluyor! İşte Sağlık Durumu!

Nejat İşlerin Sağlık Durumu Nasıl?

19 Ocak 2014 Pazar 21:36
Nejat İşler'e Neler Oluyor! İşte Sağlık Durumu!
KADINHABERLERİ.COM- Ünlü oyuncu Nejat İşler'e neler oluyor? Tedavi gördüğü hastaneden kafa dağıtmak için çıkan İşler, yine ağırlaşıp hastaneye kaldırıldı. Şuan yoğum bakım'da olan İşler'in doktoru şu açıklamayı yaptı;

"Muayene ve tıbbi tetkikler sonrasında hastamızda, şiddetli akciğer enfeksiyonuna bağlı solunum yetmezliği ve enfeksiyonun çok ilerlemiş olmasına bağlı olarak septik şok tablosu saptandı.

Septik şok, çoklu organ yetmezliği ile seyreden ve yüksek hayati riskin oluşabildiği klinik bir tablodur. Bu tanı sonucunda tedavisi, yoğun bakım ünitesinde devam ettirilmektedir.

Hastamızda gelişen septik şok sonucunda akciğerleri çok ciddi şekilde etkilenmiştir. Aynı zamanda böbrekler, kalp ve kan hücrelerinin ve karaciğerin de bu durumdan etkilendiği tespit edilmiştir.

Solunum cihazına bağlı olduğu için uyutulan hastamızın tedavisi halen yoğun bakım ünitesinde devam etmektedir. Hastamız, göğüs hastalıkları, yoğun bakım, enfeksiyon hastalıkları, gastroenteroloji ve kardiyoloji uzmanları tarafından takip edilmektedir.. dedi. 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
KARİKATÜR
ARŞİV