22 Nisan 2019 Pazartesi

Lale Atanacak mı? No 309 38.Bölüm 2.Fragmanı Çıktı mı?

Lale Atanacak mı? No 309 38.Bölüm 2.Fragmanı Çıktı mı? Lale'nin geçen bölümde ortaya çıkan atanma krizi bu bölümde de devam ederken olaya Betül'de dahil olur. Betül, kılık değiştirerek Onur'ların evine bebek bakıcısı olarak gider ve işe başlar. En büyük amacı Onur ve Lale'nin ayrılması olan Betül amacına ulaşacak mı? Tam da öğretmen atamalarının gerçekleşeceği ay içerisinde yayınlanan bölümde farkındalık oluşturulması sağlandı. Sosyal medya üzerinden destek alan No 309 dizisi ve ekibi 38.bölümle ekranlarda olacak.

04 Mart 2017 Cumartesi 12:56
Lale Atanacak mı? No 309 38.Bölüm 2.Fragmanı Çıktı mı?

Lale Atanacak mı?  No 309 38.Bölüm 2.Fragmanı Çıktı mı? Lale'nin geçen bölümde ortaya çıkan atanma krizi bu bölümde de devam ederken olaya Betül'de dahil olur. Betül, kılık değiştirerek Onur'ların evine bebek bakıcısı olarak gider ve işe başlar. En büyük amacı Onur ve Lale'nin ayrılması olan Betül amacına ulaşacak mı? Tam da öğretmen atamalarının gerçekleşeceği ay içerisinde yayınlanan bölümde farkındalık oluşturulması sağlandı. Sosyal medya üzerinden destek alan No 309 dizisi ve ekibi 38.bölümle ekranlarda olacak.
Bir türlü atanamayan Lale sonunda amacına ulaşacak. Ancak ona Onur engeli var. Sevilen dizi No 309 38.bölümüyle çarşamba akşamı ekranlarda olacak. Ailesi Lale'ye tam destek verirken, Betül'ün eşi Şadi kıskançlık krizine girer. Betül'ü gören ve onu yanlış anlayan Şadi aldatıldığını düşünmeye başlar. Filiz'in doğumuna sayılı gğnler kala Lale'nin yıllarca atanamaması ve çalışma istemesi onların ayrılmasına neden olacak mı? Lale ve  Onur ayrılırsa miras Betül'ün mü olacak? Lale hayatta ki en büyük idealini gerçekleştirememesi dizinin ilk bölümünden itibaren vurgulanan bir durumdu. No 309 38.bölümde Lale amacına ulaşacağa benziyor.
Henüz sevilen dizinn 2.fragmanı yayınlanmadı. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi No 309 merakla beklenen yeni bölümüyle 8 mart akşamı Fox Tv ekranlarında olacak.
No 309 37.Bölüm 2.Fragmanı henüz yayınlanmadı. Fox Tv ekranlarının fenomen  dizisi No 309 'da Onur ve Lale'nin aralarında yaşanan kavgalara bir yenisi daha ekleniyor. Dizinin ilk bölümlerinde gördüğümüz Lale'nin bir atanabilsem dileği gerçek oluyor. Dizinin en eğlenceli karakterlerinden birisi olan Sumru Yavrucuk ise kızının bu isteğinde ona tam destek. Kızlarının kendi ayakları üzerinde durmasını isteyen Songül, Lale'nin atanmasını sevinçle karşılar. Onur ise Lale'nin çalışmasını istemez. No 309 37.Bölüm Fragmanında Neler Var? Yeni bölüme dair merak ettikleriniz ve  No 309 dizisi 37.bölüme dair sorular ve yanıtları Türkiye'nin en dinamik kadın portalı kadın haberlerindeLord holdingte işleri yoluna koymaya çalışmakta. Onur ve Lale arasında yaşanan kıskançlık vakasına bir yenisi daha ekleniyor.Üstelik Filiz'İn eski arkadaşını gören kocası da ilk kez onu kıskanacak. No 309'da Pelinsu 'nun halen Onur'un peşinden koşması seyircinin dizi hakkında eleştirilerin artırsa da Onur'un Lale'ye kendini beğendirmek için yaptıkları ekran başındakilere eğlenceli dakikalar yaşatacağa benziyor. Lord Onur'un yeni sakal imajı ve yeni kıyafet tarzı dizinin fanları arasındaki konuşulan konuların başında gelmekte.Doktor Onur diziden çıkacak mı? Bunun yanıtını çarşamba akşamı yayınlanacak olan yeni bölümde göreceğiz.No 309 34.Bölüm 2.Fragmanı henüz çıkmadı. Boşanıyorlar mı sorusu rafa kaldıran yeni bölüm lord lakaplı Onur'un kendini eşine beğendirme çabasına şahit olunan bir bölüm olacağa benziyor. Çiftin bebeklerinin ekran fenomeni olmasının ardından Onur kendisini Songül'e beğendirmek için evde her işi yapmaya başlar. Lale ise inadından vazgeçmemekte kararlıdır. Samet 'te kendisini anlatmaya çalşırken yanlış anlaşlır ve yine evlenme umudu suya düşer. Emir Bebek dünyaya geldi ancak mutlu aile tablosu kısa sürdü. Onur'un yalanını yakalayan Lale, annesinin evine yerleşir. Betül ve Pelinsu yeniden bu durumu fırsat bilerek yeni planların peşine düşer. Erol ne yapacak? Erol hala giden mirastan pay almanın derdindeyken Filiz 'in doğumu yaklaşır. Oğlu Emir ise babasının yokluğundan etkilenmekte ve sürekli huzursuz olmaktadır. Bu bölüm sonrasında  No 309 da final öncesi neler olacak sorusu akıllara geldi.  No 309 yeni bölüm çarşamba günü ekranlarda olacak. Henüz ikinci fragman yayınlanmadı ancak yayınlanan ilk fragmandan anlaşılıyor ki Lale'nin küslüğü Onur'un kılıbıklık yapmasını teşvik edeceğe ve küslük daha da süreceğe benziyor.
No 309 34.bölüm fragmanında yılın çifti arasında yaşanan  dargınlık geçmeyeceğe benziyor. Lale'nin aşkından vazgeçmesi sonrasında Peki Lale pişman olacak mı?  Fox Tv'nin en beğenilen dizilerinden birisi olan No 309 'da Onur ve Lale dünyaya gelen bebeklerinin sevincini yaşıyorken çift ayrılma kararının eşiğinde. Onur'un kirli sakallı imajı sosyal medyadan olumsuz eleştiriler almaya başladı. Lord ne halde diyerek konuşulan Onur'un yeni cool giyim tarzı  da beklenen ilgiyi görmedi.

Bu durum en çok Pelinsu'yu sevindirdi. Annesi ile yeni planlar içerisine giren Pelinsu , bu zor döneminde Onur 'un en büyük destekçisi olacak. Bunu gören Lale ise daha da çok öfkelenip yanlış kararlar alacak iddiası sosyal medyada sıkça konuşulmakta.
No 309 dizisinin yeni bölümünü önümüzdeki çarşamba akşamı Fox tv ekranlarında seyredebilirsiniz. 

Demet Özdemir kimdir?
Çilek kokusu adlı dizi ile oyunculuk kariyerine başlayan Demet Özdemir, asıl çıkışını bu sezon Fox Tv'de yayınlanan Oda no 3019 adlı diziyle gerçekleştirdi.Dizide Lale karakterini canlandıran Demet Özdemir,  Evlenmek üzereyken evleneceği kişinin onu başka birisyle aldatması sonrasında evliliğe soğuk bakan birisi. 26 şubat 1992 doğumlu olan güzel oyuncu, dizide kendi kararlarıyla yaşayan Lale'yi canlandırıyor. Üç kız kardeşin ortanca olanı.
Furkan Palalı Kimdir?
Oda no dizisinin yakışıklı oyuncusu Furkan Palalı daha önce tv dizilerinden tanıdığımız bir karakter. 27 ekim 1986 tarihinde dünyaya gelen Furkan Palalı dizide Onur isminde çok zengin birini canlandırıyor. Tam Pelinsu isminde birisiyle evlenmek üzereyken Lale ile tanışarak hayatı değişiyor ve Lale ile evlenmek zorunda kalıyor. Ekranlarda en son Son çıkış adlı diziyle kendisinden söz ettirmişti.
Onur ve Lale bebeklerinin sevincini yaşıyorlar. Ancak bu mutluluklarına gölge düşüyor. Henüz No 309 31.bölüm 2.fragmanı yayınlanmasa da ilk fragmana göre Onur yine annesi ile eşi arasında kalıyor. Evlilik sözleşmesi yüzünden aralarında geçmiş dönemlerde sorun çıkan ve ayrılma kararı alan Onur ve Lale, yine aynı  sözleşme yüzünden ayrılığın eşiğindeler. Peki bundan sonra ne olacak? Lale, Onur'un kendisine yalan söylediğini fark eder.
No 309 31.bölümde bebek Emir, dizinin sevilen yüzü olacağa benziyor.
Annesi ve kayınvalidesi arasında kalan Lale , bebeğini kendisine benzemesi için elinden geleni yapacaktır. Betül ve Pelinsu yeniden beraber yeni bir plana başlarlar.


 
No 309 30.Bölümde Bebek de Doğdu Final Ne Zaman? Merakla beklenen doğum sonunda gerçekleşti. En son bölümde doğum öncesi Lale'ye sürpriz yapan ailesi bu bölümde dünyaya yeni gelen bebeğin telaşında. Lale'nin doğumunu kim yaptırdı? Lale ve Onur'un nikahı sahte mi?
Bir yaz dizisi olarak düşünülen ve kısa zamanda final yaparak ekranlara veda edeceği tahmin edilen No 309 çok sevildi. Bu nedenle dizi kore versiyonundan uzaklaşarak farklı bir senaryoyla ilerlemekte. En son olarak dünyaya gelen Emir bebek ile akıllara bundan sonra ne olacak sorusu geldi.
Betül bayılıyor. Onur ve Lale'nin nikahını sahte olarak ayarlayan ve onlar sahte nikah yaptıkları için düğünde oldukça mutlu olan Betül, aslında gerçeğin böyle olmadığını öğrenir. No 309 30.bölümde Betül yaşadığı şokun etkisiyle bayılacak. Çünkü tüm miras Onur'un oluyor. Büyük mirası kaybetme üzüntüsü yaşayan Betül,Pelinsu ile yeni planlar içerisine girebilir
Baby Shower Çılgınlığının yaşandığı No 309 29.Bölümün ardından bebek dünyaya geldi. Lale'nin doğumunu doktor Onur yaptırdı. Yeni bölümde Bebek Var. Dikkat bebek var diyebileceğimiz bir No 309 ile karşı karşıyayız. Her yeni bölümüyle seyirciye bebek ne zaman geliyor sorusunu sorduran No 309'da sonunda Emir geliyor.

Son bölümde neler yaşandı?
Lale'nin annesi ve Onur'un annesi eve baskın yapıyor.  
Onur ve Lale annelerinin baskısı karşısında pes ederken, aslında annelerin eve baskın yapma amacı farklıdır. Bebeğe hoşgeldin kutlaması yapan iki aile Onur ve Lale'ye sürpriz yapar. Bu durum karşısında çok sevinen Lale doğumuna saatlar kala başına geleceklerden habersizdir. Her çarşamba akşamı ekranların fenomen dizisi olmaya devam eden No 309'da Emir bebek dünyaya gelecek. Aancak Kore versiyonundan tamamen uzaklaşan dizide nasıl bir senaryo izlenecek seyirci oldukça merak etmekte.
No 309 29.bölüm fragmanı haberimizdedir. 


No 309 27.Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı mı? Çilek Krizi Bitecek mi derken yeni bir kriz çıktı.  Lale ve Onur'un dillere destan bir düğünle geçtiğimiz bölümde evlendiler. Ancak daha balayındayken başlayan bitter çikolatalı çilek krizi bir bölüm daha sürdü.
Final mi Var  sorusu sosyal medyada yer alırken No 309 26.Bölümü sona erdi. Fox tv ekranlarının fenomen dizisi No 309'da kıskançlık krizi sorunu devam ederken seyirci Onur ve Lale arasında yaşanan kıskançlık oyununda sona gelinmesini bekliyor. No 309 27.bölümde ayrılık mı var sorusu akıllara gelirken Onur ve Lale'nin muratlarına ermelerinden henüz kısa bir zaman geçmesine rağmen ayrılık rüzgarları esmeye başladı.
Lale ve Onur'un sonunda evlendikleri ve nikah cüzdanlarını aldıkları sahnenin ardından Pelinsu'nun rahatlığı gözden kaçmamıştı. Pelinsu evlenmeden önce Onur'u ayırmayı başaramamışken bunu evlendikten sonra mı yapacak? Betül ve Pelinsu'nun ortak planı ne? Bunun yanıtını 21 aralık akşamı yayınlanacak olan yeni bölümde göreceğiz. Onur ve Lale'nin evlenmelerinin ardından bebek ne zaman dünyaya gelecek? 


Dizinin yeni bölümü olan 27.bölümde Pelinsu'nun yeni planlarını göreceğe benziyoruz. Kore versiyonunda çiftin bebeklerini kaybettikleri bir üzücü sahne vardı. Ülkemizde de bu senaryo çekilecek mi henüz bilinmiyor. Finall iddiaları gündeme geldi. Onur ve Lale'nin evlenmesiyle sevilen dizi No 309 senaryo sıkıntısına girerek final yapacak mı bunu önümüzdeki haftalarda göreceğiz. No 309 27.Bölüm 2. Fragmanı  yayınlanınca haberimizde olacak.Gerçekleri Öğrenen Lale Ne Yapacak?
Doktor Onur daha fazla susamaz ve  No 309 22.Bölümde Lale'ye miras olayını anlatır. Hayal kırıklığına uğrayan Lale Kore dizisinde yaşanan olaydaki gibi bebeğini mi kaybedecek? Bir türlü nikah masanına oturamayan Onur ve Lale tam her şeyi yoluna koydular derken bu sefer de Lale'nin iyiliğini düşünen annesi tarafından engellenir. Yıldız ve Songül'ün kavgası ve ilk kimin annesi özür dileyecek tartışması Onur ve Lale'nin ayrılmasına neden olur.

Seyirci çileden çıkmak üzere!
Sosyal medyada sesler yükselmeye başladı. Onur ve Lale evlenecek derken bu sefer de yine nikah erteleniyor. Yılan hikayesine dönen yılın çiftinin evlilik merasimi ne zaman gerçekleşecek? No 309 22.bölüm fragmanı yayınlanınca haberimizde yer alacaktır. Haberimizin sonunda bulunan bağlantıdan da No 309 22.bölüm fragmanını takip edebilirsiniz

Onur'un Dayısı ve Lale'nin annesi
Betül'ün çiçekçi dükkanına gelip evlen şeklinde baskı yapması işe yaramış olacak ki Lale'nin annesi artık kendşi hayatını yaşamaya karar verir. Eski kocasından sakladığı tüm hatıraları da hayatından çıkaran Songül hanım, Onur'un Amerika'dan gelen dayısınn dikkatini çeker. Daha önce Lale'yi beğenmeyen Onur'un dayısı bu sefer hayranlık duymaya başlar.
Öğretmen atamalarına No 309 dizisinden tam destek
Türkiye'de yaşanan öğretmen atamalarına parmak basan No 309 dizisi tüm öğretmenlerin kalbini fethetti. Lale'nin atanamama üzüntüsü diziye daha ilk bölümünde damgasını vurmuştu. No 309 son bölümde de atanamadığını bu yüzden öğretmenlik yapamadığını söyleyen Lale'ye mesleğinin kutsallığı hakkında teselli verildi. Sosyal medyada da bu durum paylaşımlara konu oldu. Atanmak isteyen öğretmenler diziye sosyal medya  üzerinden teşekkür etti. 
Songül hanım bu iş bitti diyecek
Onur ve Lale'nin evlenmesini başından beri destekleyen Lale'nin annesi No 309 21.bölüm fragmanında evliliğin olmayacağı şeklinde bir açıklama yaptı.Peki neden? Doktor Onur, Pelinsu'dan öğrendiği miras meselesini Songül hanıma mı söyledi? Bunun yanıtını haftaya yayınlanacak olan No 309 21.bölümde göreceğiz.
Son Bölümde neler yaşandı?
Kolay kolay birşeyi beğenmeyen Onur 'un dayısı Haluk Bey,Lale'yi kendi ailelerine layık görmez. Bunun farkınd aolan Lale durum karşısında gerilirkeni Onur bunun geçici olduğunu söyler. Lale'nin annesi onları terk eden babalarının tüm hatıralarını yırtarak kendine yeni bir sayfa açarken, No 309 20.bölümde Onur'un sayısı Haluk ve Lale'nin annesi Songül arasında yakınlaşma göreceğiz.
Peki  Lale'nin Karnı Neden Hala Büyümedi?  Lale'nin şirkette çalışma kararı işe yararken Pelinsu ve annesi yeniden Betül'den yardım ister. Erol ve Filiz'in aralarında farklı bir hikaye başlayacağa benziyor. 2 kasım akşamı Fox 'tv'de yayınlanan No 309'da bebek telaşının yanı sıra yeniden başlayan entrikaları da seyredeceğiz. Pelinsu Onur'u kaybetmek üzeredir
Onur kendisini Lale ile bir aile kurmaya alıştırır. Bunun yanı sıra Kurtuluş'la iş kurma planı yaparak kısa yoldan zengin olmaya çalışan Samet, Kurtuluş'la beraber tutuklanır. Bu durumun ardından Onur 'da Samet'in şoförü olduğu gerçeğini söyleyince Nergis hayal kırıklığına uğrar. Gerçekleri öğrenen Nergis, aşkı Samet'ten ayrılacak mı? Kurtuluş'un yeni maceraları No 309 19.bölümde karşımızda olacak.
No 309  18.Yeni Bölümde Lale Aşkı Uğruna Savaşıyor
Lale, şirkette çalışmaya başlar. Pelinsu , Lale çiçekleri mi sulayacak derken aslında savaşın daha yeni başladığının sinyallerini verir. Çünkü Pelinsu'nun tasarımları Japonlar tarafından çok beğenilmiştir. Bu sebeple Onur, Pelinsu'yu şirketten çıkarmayı göze alamaz.18.bölümde Lale'nin aşk itirafıyla karşılaşacağız. Hormonları yüzünden Onur'u sürekli zorlayan Lale, şirketten ayrılmayacağının mesajını verir. Kurtuluş yeni planlar peşinde mi? Nilüfer ile bir dargın bir barışık olan Kurtuluş, yine yakalanmak üzere. Peki Lale'nin karnı neden büyümedi? Dizinin takipçileri merakla ilerleyen hamileliğine rağmen Lale'nin hamile gibi gözükmemesinden şikayetçi. 
Betül yine iş başında
Onur ve Lale'nin evlenmemesi ve mirasın onlara kalmaması için elinden geleni yapan Betül, Pelinsu ile gazetelere düşen Onur'un olayının üzerine körükle gider ve Lale'nin annesini daha da çok çıldırtır. Bundan sonra Onur olayları toparlamak için No 309 16.bölümde elinden geleni yapacaktır.
Lale ve Onur ilk bölüm fragmanında ki gibi küs mü evlenecek derken doktor Onur'dan destek alan Lale, Onur'la evlenmekten vazgeçer. Onur'un babaannesinin Pelinsu ve Onur'u yan yana görmesi ve öfkelenmesi sonucunda hemen düğünün yapılması talimatını verir. Peki Onur gerçekten Lale'ye aşık mı yoksa rol mü yapıyor? Tek amacı miras mı? Pelinsu Onur'dan vazgeçmemeye kararlıdır. 5 ekim akşamı No 309 16.bölüm Fox tv'de olacak.

Lale'nin hala karnı büyümedi
Sosyal medyada dizi takipçileri Lale'nin neden hala karnının büyümediği sorusunun cevabını aramakta. Zaman zaman espri konusu da olan Lale neredeyse doğum yapacak hala hamile değil gibi yorumlarına dizi senaristleri bir çözüm getirecek mi yoksa anlaştıkları sponsorları buna izin mi vermiyor henüz cevap bulunamadı. Bilindiği üzere dizilerde giyilen kıyafetler oldukça trend parçalar arasında yer alıyor. Bunda Lale'nin giyim tarzının çok beğenildiği etkiside bulunmakta.

Geçen bölümde neler oldu?
Dizinin tanıtımında çiftimiz birbirlerine kızarak nikah memuruna evet demekteydiler. Bekarlığa veda gecesi yapan Onur'un Pelinsu'nun oyununa gelmesinin ardından yeniden Lale ile eskisi gibi olacağının sinyalleri geliyor. Bu nedenler Lale ve Onur'un tıpkı ilk tanıtım fragmanında olduğu gibi küs evlenecekleri iddiası var.  Fox tv'nin bu yaza damgasını vuran dizisi No 309 'un 14.bölüm fragmanı yayınlanmazken dizinin takipçileri yürekleri ağızlarında bir fragman seyredeceğe benziyor. Kına gecesinin ardından tam gaz devam eden düğün hazırlıklarına bir yenisi daha eklenirken, Onur gerçek bir evlenmek teklifinin ardında gerçek bir tek taş yüzük verir.Onur ve Pelinsu yakınlaşması, Lale'yi yeni planlara yönlendirir. Dizinin reytinglerinde düşme istemeyen dizi yapımı Kore versiyonunda Kazada Bebeği Kaybedecekleri Bölüm Hakkında farklı bir düzenleme mi yapacak? 
Gerçek bir evlenme teklifi var
Sevilen dizi No 309'da romantik bir akşam yemeğinin yanında keman eşliğinde diz çöken Onur evlenme teklif ediyor. Lale'nin henüz büyümeyen karnı sosyal medyada oldukça konuşulsa da Lale'nin etrcih ettiği kıyafetler de dizinin yayınlanmasının ardından oldukça merak konusu olmakta.
Çiftimiz mutlu mu olacaklar?
Lale ve Onur'un çok mutlu olacağı ümidinde olan Lale'nin annesi düğün hazırlıklarının kusursuz olmasını ister. Ancak hesap etmediği bir şey vardır. Kızı Lale oldukça gururlu ve başı diktir. Onur'un Pelinsu ile yakınlaşmasını göz ardı etmeyen Lale belki de evlenmekten vazgeçip uzun bir süre Onur'un kendisini arayıp bulamayacağı bir yerde saklanacaktır. iddialar oldukça fazla. Bunun yanıtını 7 eylül akşamı yayınlanacak olan Nı 309 13.bölümde göreceğiz. No 309 Kore versiyonunda neler oluyor?
Çift bebek beklerken bir trafik kazası geçirir ve bebeklerini kaybederler. Bunun ardından ayrılma yerine yeniden birbirlerine aşık olurlar ve gerçek manada evlenmeye karar verirler. Bu evliliğin ardından çiftin ikiz bebekleri olur. Siz de No 309 13.Bölümde Lale Nikah Memuruna Hayır derse haberimiz hakkında ki fikirlerinizi söylemek isterseniz yazımızın altında bulunan yorum kısmına düşünce, eleştiri ve dileklerinizi yazabilirsiniz. Yorumunuz editörümüzün onayının ardından yayınlanacaktır.
No 309 12.Bölümde Betül'ün torun müjdesi
Beklenen haber herkesi şok eder. Betül yaptığı tüm girişimler sonrasında bir torunu olacağı haberini alınca sonunda amacına ulaşmanın sevincini yaşar. Bundan sonra büyük mirasa ortak olacak olan bir varis daha gelmektedir. Ancak beklediğinden daha fazlasının olacağının haberini alır. Çünkü bebekler ikizdir. 
Kurtuluş yine yapacağını yapar ve evden kovulur. Lale'nin annesi her şeyin gönüllerine göre olmasından o kadar mutludur ki anın tadını çıkarmaya karar verir. No 309 12.bölüm fragmanında Onur , Lale'nin doktor Onur'la görüşmesinden çok rahatsız olur . Lale'yi gerçekten kıskanan Onur ne yapacak? Çarşamba akşamı yayınlanacak olan No 309 12.bölüm yine reytingleri alt üst edeceğe benziyor.
Onur'un Pelinsu Pişmanlığı
Onur sonunda Pelinsu konusunda hata yaptığının farkına varır. Ancak ona evlenme sözü verdiği için vazgeçmeyi kendine kabul ettiremez. Pelinsu ve Betül'ün ortak planları yeni bölümde de devam edecek. Betül Onur ve Lale evliliğinin gerçekleşmemesi için elinden geleni yapar. Çünkü mirasın tamamı Onur'un olmak üzeredir. Pelinsu ile olan ortak çokarları ikilinin yeni planlar hazırlamasına neden olur.

Lale gelinliğini Seçti
Lale kendi tarzında sade bir gelinlik giymeye karar verir. Onur ile olan kavgaları gitgide azalsa da ikili karşılıklı duygularını birbirlerinden saklamaktalar. Kuyuncu alışverişi sırasında alınan takıların yanında on adet üçlü Trabzon burması almaları Lale'nin annesinin sevinçten çığlık atmasına neden olur. Neşeli anların devam ettiği dizi No 309 10.bölümüyle yine aynı ekranda olacak.
Onur ve Lale ayrılacak mı?
Doktor Onur'un Lale'nin yaşadığı ikilemi farkedip ona destek olması sonrasında Onur'un kendisine aşık olduğunu düşünen Lale tavrını değiştirir ve kendi hayatına devam etmeye karar verir . Pelinsu her zaman olduğu gibi yine fırsatı kaçırmaz ve soluğu Onur'un yanında alır. Onur'un oğlunun kendi oğlu da olacağını söyleyen Pelinsu, aslında Onur'un zenginliği sayesinde annesinin borçlarını kapatmayı düşünmektedir. Lale ve kızkardeşleri yaşanan olaylardan sonra kendi hayatlarını düzene sokmasına destek  olacağa benziyorlar. No 309 8.bölüm fragmanı yayınlandı. Haberimizin sonunda eklidir.

Bebeğin cinsiyeti belli oluyor No 309 8.Bölüm
Yayınlanacak mı yoksa yine ertelenecek mi derken No 309 'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Onur'un Lale ile hesaplaşmasını seyredeceğimiz 8.bölümde artık iki tarafta birbirlerine gerçekte ne hissettiklerini açıklamaya başladılar. Pelinsu'nun annesiyle beraber yeni bir plan yaparak Lale ve kardeşlerine şaşırtıcak bir oyun kurması ekran başındaki Lale sever kitleyi üzeceğe benziyor. Betül ve Yıldız ismindeki iki elti büyük miras paylaşmak için ellerinden geleni yaparlar. Betül , Onur ve Lale hakkında yeni bilgiler toplamaya ve yeni planlar kurmaya devam eder. Lale'nin doktoru Onur bey, Onur'un Lale'yi yeniden kıskanmasına neden olur. Bebeğin cinsiyeti belli olmak üzere. Lale bir kızı olsun isterken, Onur bir oğlu olsun istiyor. Bebeğin cinsiyetini öğrenmek istemediğini söyleyen Lale merakına galip geleceğe benziyor.   Bebeğin cinsiyeti belli oluyor No 309 8.Bölüm Fragmanı haberin sonundadır.Sevilen dizinin geçen hafta yayınlanması gereken yeni bölümü bir hafta gecikmeyle 27 temmuz akşamı yayınlandı. Eğlenceli bir tatil sonunun anlatıldığı No 309 7.bölüm sonrasında yayınlanan yeni bölüm fragmanı seyircinin merakını giderdi. Lale ve kardeşleri düğün telaşına kendilerini kaptırırken, Onur ve Pelinsu cephesinde durumlar karışmaya başladı. Onur ve Lale'nin ailelerine yaptığı biz evlenmiyoruz oyunu kısa süre sonra gerçek ortaya çıkınca ailelerin rahatlamasına neden oldu . Aşeren Lale, artık kaprisleriyle Onur'u zorlamaya başlar.

Dizinin oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor?
Babaevi adlı diziyle ekranlara merhaba diyen Sevinç Erbulak  pek çok dizide rol aldı.  no 309'da meraklı gelini oynayan ve Şadi'nin eşi olan Betül, mirasın peşinde. Oyuncu Beyti Engin, Şadi ismiyle dizide yer almakta. En son Ulan Sitanbul adlı dizide gördüğümüz Beyti Engin 1 ekim 1981 doğumlu. 

YORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 1 yorum mevcut

  • irem eren 2 yıl önce yorumlandı

   çok güzel haber olmuş

  halkalı escort

  istanbul escort

  türk porno

  HAVA DURUMU
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  EN ÇOK YORUMLANANLAR
  ARŞİV