22 Nisan 2019 Pazartesi

İçerde 23.Bölüm 2.Fragmanı Yayınlandı mı?

İçerde 23.Bölüm 2.Fragmanı Yayınlandı mı? Merakla gelecek bölümü beklenen dizi İçerde hakkında sosyal medyada ne konuşuluyor? İçerde 23.bölüm fragmanı yayınlandı. Sevilen dizide kedi fare oyunu sürüyor. Fragmanda gazeteci kıza dair ve kebapçı gerçeğine dair bir ipucu bulunmasa da sizler için hem sosyal medyadan aldığımız destekle hem de dizi fanlarının takipleriyle İçerde 23.bölüme dair tüyoları paylaşacağız. İçerde 23.bölümde neler olacak? İçerde hakkında merak ettikleriniz Türkiye'nin en dinamik kadın portalı kadın haberlerinde

22 Şubat 2017 Çarşamba 11:16
İçerde 23.Bölüm 2.Fragmanı Yayınlandı mı?

İçerde 23.Bölüm 2.Fragmanı Yayınlandı mı? Merakla gelecek bölümü beklenen dizi İçerde hakkında sosyal medyada ne konuşuluyor? İçerde 23.bölüm fragmanı yayınlandı. Sevilen dizide kedi fare oyunu sürüyor.  Fragmanda gazeteci kıza dair ve kebapçı gerçeğine dair  bir ipucu bulunmasa da sizler için hem sosyal medyadan aldığımız destekle hem de dizi fanlarının takipleriyle İçerde 23.bölüme dair tüyoları paylaşacağız.  İçerde 23.bölümde neler olacak? İçerde hakkında merak ettikleriniz Türkiye'nin en dinamik kadın portalı kadın haberlerinde

Mert'in , Celal'in adamı olduğunu yakında herkes öğreneceğe benziyor. Celal babanın sevkiyat esnasında Sapr'a kumpas kurması müdürün gözünden kaçmadı. Gelecek bölümlerde Sarp ve Mert'in iki kardeş olduklarını öğrenmelerinin ardından asıl Celal'e oyun kuracakları tahmin ediliyor.Gerçek köstebek olacak olan iki kardeş o andan sonra Celal'in pabucunu dama atacağa benziyor.
Sarp'ın tuzaktan haberdar olması düğümlerin çözülmesi anlamına gelmemekte. Çünkü iki kardeşin gerçekleri öğrenmesine daha bir kaç bölüm olduğu iddia edilmekte.
Ancak sosyal medyada en çok konuşulan konulardan birisi dizinin aynı senaryoları oynattığı yönünde. Farklılık isteyen seyirci sosyal medya üzerinden tepkilerini ortaya koymakta. İçerde 23.bölüm 2.fragmanı henüz yayınlanmadı. Gelecek hafta yaşanacaklar İçerde hayranları tarafından merakla beklenmekte.


İçerde 15.Bölümde Neler Olacak? İşte Fragman. Sarp İçerde misin Evlat, evlat içerde misin replikleri sosyal medyada en sık kullanılan kelimeler arasındaki yerini alırken 26 aralık pazartesi günü yayınlanacak olan İçerde 15.bölümde Celal vurulacak mı?
Geçtiğimiz günlerde başarılı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'da içerde olduğunu ve diziyi severek takip ettiğini açıklamıştı. Herkes merakla Calal'i kimin vuracağını merak etmekte. Sarp'ın bulduğu kaset tüm sırları açığa çıkaracağa benziyor. Sarp bulduğu kaset sayesinde Celal'i bitirecek bilgilere ulaşır. Müdür, Celal'in has adamı mı? İddiaya göre müdür ölecek ve yerine Sarp da onun yerine geçecek. Yayınlandığı gün reytingleri alt üst eden dizi İçerde, kaç bölüm sonra final yapacak büyük merak konusu oldu.


İçerde 13.Bölüm Fragman Tüyoları Sır Perdesi Aralanıyor Her bölümde olduğu gibi bu hafta yayınlanan son bölümün ardından henüz yeni fragman yayınlanmadı.  Peki 12 aralık pazartesi günü yayınlanacak olan İçerde dizisinin 12.bölümünde neler olacak? Heyecan dolu bir sahneyle final yapan dizide gelecek bölüm Coşkun ölecek mi? İçerde 12.bölüm 2. fragmanı yayınlandı mı?
İçerde 13.Bölüm Fragman Tüyoları  Sarp'ın ve Mert'in birbirine düşman oluşu diziye damgasını vururken, İçerde son bölümde Aras Bulut İynemli ödüle layık bir oyunculuk sergiledi. Ekran başındakileri bu hafta gözyaşına boğan ve aile özlemlerini artıran Mert, annesini bulma ümidinde.Mert'in ağlaması seyirci tarafından çok etkileyici bulşunurken reytingleri kimseye kaptırmayan dizinin sosyal medya fanları ve sosyal medya capsleri dilden dile dolaşıyor. İçerde misin evlat repliği sanal alemin en sık kullanılan capsleri arasına girerken telefonun kapanması sonucu Mert'in sorusu yarım kalır. Mert'e senin ailen öldü diyecek olan kişi Kebapçı mı?İçerde 12.bölümde yaşanan gelişmeler Sarp ve uzunun diyalogları dizinin esprili dakikalarının yaşandığı bölümler arasındaydı. Dizinin İçerde 13.bölüm fragmanının yayınlanmamış olması seyircinin soluksuz seyrettiği diziye biraz daha heyecan katarken dizinin sezon sonunda final yapacağı iddiaları kafaları karıştırdı. En kalitesiz dizilerin dahi en az iki sezon ekranda kalması neden İçerde erken final yapacak sorusunu akıllara getirdi.
İçerde 13.bölüm fragmanı haberimizin sonunda bulunan ekte olacaktır. Akıllarda öğrenecek mi öğrenemeyecek mi sorusunun olduğu yeni bölüm büyük merakla bekleniyor.

 


İçerde dizisinin en çok konuşulan sahnesinden biri olan Sarp'ın "Görürüm be Necip belki bir çatıda buluşuruz . Çık dedim sana Müdürüm. Biliyorum senin olduğunu. Çık lan!"cümlesiydi.
İçerde dizisi  önceki bölüm ab 13 reyting totalde 10 reyting iken , 28 kasım akşamı yayınlanan İçerde 11.bölümde total 9,65, ab ise 11,32 olarak açıklandı. Reytinglerdeki bu düşüşte Bana Sevmeyi Anlat dizisini pazartesi gününe alan Fox tv'nin payı var mı henüz bilinmiyor.

Son bölümde yaşanan bazı sahneler sosyal medyada seyirciden tepki çekti. Melek'in ağlama sahnesi yapılan yorumlarda basit ve gerçekçi olmayarak nitelendirilirken, Celal'in karısı rolündeki karakter ise takdir topladı. Seni seviyorum diyen Eylem ve Mert arasında bir yakınlaşma olmaması da merak topladı. Bir anda sosyal medyada fenomen hale gelen İçerde dizisi pazartesi günü 11.bölümüyle ekrana gelecek. Coşkun yeni planlar peşinde. Kurtlar Vadisinin yeni varisi olarak düşünülen dizide heyecan devam ediyor. Kurtlar vadisi fanatikleri İçerde dizisini yakından takip etmeye başlayınca akıllara İçerde tv ekranlarınn yeni vadisi mi olacak sorusu geldi.
Siz de bize İçerde 12.Bölüm Fragmanında Yüksek Doz Gerilim Var konulu haberimiz hakkında ki fikirlerinizi söylemek isterseniz yazımızın altında bulunan yorum kısmına düşünce, eleştiri ve dileklerinizi yazabilirsiniz. Yorumunuz editörümüzün onayının ardından yayınlanacaktır.


İçerde 10.Bölüm Fragmanı-Tüyolar. Mestan'ı öldürenin kim olduğu merak edilirken Alyanak olduğu ortaya çıktı. Sosyal medyada Aras Bulut İynemli ve Çağatay Ulusoy cephesi oluşmaya başladı. Hangi taraftasın sorusunun yanıtı İçerde 10.Bölümde olacak. İçerde dizisi ve İçerde dizisine ait capsler sosyal medyada oldukça beğeni topluyor En son olarak Celal'in söyledği cenaze ile ilgili cümle akıllara kazındı. Celal "Merak etme evlat, kimse bugüne kadar kendi cenazesine geç kalmamıştır. "diyerek sosyal medya fenomeni oldu. 


Tarafını Seç ! Dizide neler oluyor?
Henüz fragman yayınlanmasa da dizinimn gelecek bölümüne dair tüyolar şu şekilde: Araçta gerçekleşen patlama diziye damgasını vurdu. Melek'in ağlaması gerçekleri ortaya çıkaracağa benziyor. Celal'in sözde ölmesi, Celal'in patlama olacağını bildiğinden telefonunu evden çıkarken bırakması, değiştirilen kapıdaki aracın uzaktan kumandayla patlatılması diziye büyük heyecan kattı. Celal'in kapısında duran onlarca adama rağmen sadece Sarp'a güvendiği tahmin ediliyor. Bölüm sonunda Celal babanın ölmediği sahnesinin gösterilmesi seyirciye rahat bir nefes aldırırken Alyanağın adamı Selami'nin öldüğü tahmin ediliyor.

 İçerde 8.bölümde Talip'in ölmesinin yankıları sürüyor. Celal babanın o kadar polis içerisinde rahatça içeri girmesi seyircininde dikkatini çekmekte. Celal babanın asıl içerideki adamının Yusuf olduğu tahmin edilmekte. Çeşitli capslere ve paylaşımlara konu olan İçerde replikleri, bir  zamanlar fenomen olan Tuncel Kurtiz  repliklerini anımsatmaya başlarken dizi dünyası yeni bir fenomen kazandı. 
Hangi Taraftasın?
Pazartesi akşamlarının zirveyi kimseye bırakmayan dizisi İçerde 8.bölümde yine zirveyi oynayacağa benziyor. Sarpın ananesiyle müdürün babası kardeş çocukları mı?  İçerde 8.bölümde Çoşkun'un Celal'den intikam almak için her şeyi Mert'e anlatacak mı?  Dizide polis ve Sarp'ın tarafının kazanması beklentisi artmakta. İçerde son bölümde yaşanan bazı durumlar kafalarda soru işaretlerine nedne oldu: Talib'in ev adresini nereden aldılar? Sarp'ın bulduğu cep telefonu balistiğe gitse parmak izinden ortaya çıkar ancak telefondan bahsedilmedi? Önümüzdeki pazartesi günü İçerde 8.bölüm ekrana gelecek.
Köstebek bir türlü kendini belli etmedi
Sarp, köstebeği öğrenemezken ilerleyen bölümlerde Mert'in hem kardeşi hem de içerdeki köstebek olduğunu öğreneceğe benziyor. Seyirci artık sabırsızlanmakta. Polis tarafının ne zaman kazanacağı ve Celal'in ne zaman köşeye sıkışacağı merakla bekleniyor. Bubub yanı sıra aynı anda Mert'in de benzer gerçekleri öğreneceği ihtimali İçerde 8.bölüme heyecan katıyor. Yusuf Müdür ve Kebapçı Celalin gençliğinin damgasını vurduğu İçerde dizisi 8.bölüm fragmanı heyecanla beklenmekte. Gerçeklerin ortaya çıkacağı İçerde 8.bölüm fragmanı haberimizin sonunda yer alan bağlantıdadır.Sosyal medyadan istihabarat tepkisi
Sosyal medyada İçerde dizisini oldukça ciddiye alan ve senaryo ekibinden diziye daha gerçekçi istihbarat oyunları katılmasının tavsiyesini veren bir kesim mevcut. İçerde 7.bölümde Sarp, gerekli istihbarat kurallarını kullanacak mı bunun yanıtını 31 ekim akşamı alacağız.

İçerde Aklımda Deli Sorular
Reytingleri kimseye kaptırmaya dizi İçerde, gelecak hafta yayınlanacak olan 6.bölümüyle büyük merak uyandırdı. Sevilen dizi İçerde'nin fenomen oyuncuları  Aras Bulut İynemli ve Çağatay Ulusoy, sosyal medyadaki fanlarını ikiye katlarken, gelecek bölümde neler olacak ayrıntılarını paylaşıyoruz.  Melek kim? Yusuf müdürün kızı Melek mi? Barış kime çalışıyor? Sarp mı yoksa Davut mu patron? Aklımda deli sorular İçerde 6.bölümde yanıtını bulacak.
İçerde 6.Bölümde heyecan dorukta
İki fenomen oyuncuyu başrolde birleştiren İçerde dizisi, oldukça beğeni toplarken izlenme oranlarına bakıldığında günü zirvede kapattı. Yeni sezonda Show Tv'de başlayan İçerde'nin yayınlanan 6.bölüm fragmanı gerilim dolu. Kendisinden bir polisi öldürmesi istenen Sarp bu emre karşı mı gelecek yoksa kabul mu edecek derken Sarp kendisini kardeşine silah sıkarken bulur.  Yeni sezon dizileri birbiri ardına yayına başladı. Bu diziler arasında yerini alan İçerde dizisi heyecan dolu senaryosu ve güçlü oyuncu kadrosuyla göze çarpan diziler arasında. İçerde 6.bölüm fragmanında neler var? İçerde 6.Bölüm ne zaman? 
Meleğin tek amacı Sarp'ın sırrını ortaya çıkarmaktır. Ancak unuttuğu birşey vardır: Sarp onun tahmininden çok daha zekidir. Yusuf'a bilgi götürme işini Sarp mı yaptı sorusunun yanıtını Melek bulacaktır.Büyük sevkiyat işinden kurtulmaya çalışan Sarp,bunu başaracak mı? Show tv'de yayınlanan İçerde 6.bölüm 24.ekim akşamı ekranlarda olacak.
İçerde nasıl bir dizi?
Polis Akademisi'nin iki başarılı öğrencisi Sarp ve Mert birbirlerinin en yakın rakibidir. Sarp'ın karanlık geçmişi onu yalnız bırakmaz ve polislikten atılır. Bu durumda tüm gözler Mert'in üzerindeyken Mert'te bu durumu fırsata çevirmenin bir yolunu bulur. İçerde 2.bölüm fragmanında karşımıza çıkan Sarp'ın karanlık aleme geçişinde en büyük rol geçmişten sırlarla gelen babası. Sinema tadında çekilen İçerde dizisi, Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Mustafa Uğurlu, Bensu Soral, Damla Colbay, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler  gibi oyuncuları misafir ediyor. İçerde misin oğlum içerdeyim baba replikleri sosyal medyada geniş yer aldı. 
İçerde Geçen bölüm Fragmanında neler vardı?
Show Tv'de 26 eylül akşamı yayınlanacak olan İçerde dizisi saat 20.00'da ekrana gelecek. Kuzey Guney ,Medcezir ,İcerde gibi dizilerle hem Türkiye'de hem de Türk dizilerini seven  Arap dünyasında beğenilen Ay yapım yeni projesiyle de çok konuşuldu. İçerde dizisinin tüm fragmanlarına ve geçmiş bölümlerine haberimizin sonunda bulunan bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

  halkalı escort

  istanbul escort

  türk porno

  HAVA DURUMU
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  EN ÇOK YORUMLANANLAR
  ARŞİV