22 Mayıs 2019 Çarşamba

Bana Sevmeyi Anlat Final Bölümünde Bu kadar da Olmaz Denen Anlar

Bana Sevmeyi Anlat Final Bölümünde Bu kadar da Olmaz Denen Anlar. Fox tv ekranlarında yayınlanan Bana Sevmeyi Anlat 22.bölümüyle final gerçekleştirerek ekranlara veda etti. Ancak veda bölümünde seyircinin gözünden kaçmayan ve yok artık denilmesine neden olan sahneler vardı. Peki neydi o sahneler? Yayınlanan Bana Sevmeyi Anlat final dizi nasıl bitti sorusuna neden oldu? Bana Sevmeyi Anlat 22.Bölüm finalde ne oldu? Türkiye'nin en dinamik kadın portalı kadın haberlerinde İşte ayrıntılar

03 Şubat 2017 Cuma 03:02
Bana Sevmeyi Anlat Final Bölümünde Bu kadar da Olmaz Denen Anlar

Bana Sevmeyi Anlat Final Bölümünde Bu kadar da Olmaz Denen Anlar. Fox tv ekranlarında yayınlanan Bana Sevmeyi Anlat 22.bölümüyle final gerçekleştirerek ekranlara veda etti. Ancak veda bölümünde seyircinin gözünden kaçmayan ve yok artık denilmesine neden olan sahneler vardı. Peki neydi o sahneler? İşte ayrıntılar
Haşmet'in Leyla'dan vazgeçmemek için Alper'i hapse attırması sonrasında hızlı bir şekilde final yapan dizide ölenler, ölüp de ölmediği anlaşılanlar ve mutlu sona kavuşanlar vardı. Hapishanede kalbi durarak öldü sanılan Alper aslında ölmedi. Tıbbi açıdan imkansızı başarmaya çalışan Bana Sevmeyi Anlat dizisi, Alper'in kalp atışını tam da doktorun odaya girdiği ann Bana da durdurmayı başararak akıllarda soru işaretleri bırakan bir sahneye imza attı.
Leyla'nın sevdiği adam olan Alper'in ölümünü öğrenmesinin ardından Canan hanımın arabasında ağlayarak yolda giderken bacak bacak üstüne atarak oturması ise nasıl olur dedirtecek bir diğer sahneydi. Seyircinin gözünden kaçmayan bu sahne sosyal medyada dikkat çekmişe benziyor.
Canan hanımın seri katil edasıyla Haşmet'in ölümüne sebep olacak olan ilacı içirmesi ve ardından soğukkanlılıkla ölüm sahnesini izlemesi ise yok artık dedirten bir diğer sahneydi.
Ve mutlu sonla biten Bana Sevmeyi Anlat'ta Haşmet gerçekten öldü, Alper  ölmedi geri döndü ve Alper ve Leyla kavuşarak dizi son buldu.
Bana Sevmeyi Anlat 22.Bölümde neler yaşandı?
Leyla, karakola giderek ihbarda bulunur. Gürkan'ın katili olarak yakalanan Alper, Haşmet'le ilk defa yüz yüze gelir. Peki bundan sonra ne olacak?  Alper ve Leyla arasında yaşanan veda konuşmasının damgasını vuracağı Bana Sevmeyi Anlat 22.Bölüm finalle bitti.
Alper, tutuklanmış olsa da Haşmet'e gerçekleri söyler. Aslında kaybeden Haşmet olmuştur. Leyla'yı sonsuza kadar kaybeden Haşmet bu sevgisizlikten intiharı mı seçecek? Bu iddia akılllara Bana Sevmeyi Anlat 22.Bölümle Veda mı Edecek Haşmet Ölüyor mu sorusunu getirirken Fox tv ekranlarının fenomen dizisinde mutlu sona gelinmeye başladı. Alper'in eşi Berna, artık tamamen Alper'in kalbinden kovulur. Leyla'nın babası diğer kızından şüphelenmeye başlarken Haşmet nikah tarihi alır. Tam da bu sırada devreye Canan hanım girer. Haşmet Leyla'yı evlenmeye ikna edecek mi yoksa Canan hanımın planı işe yarayarak Haşmet hakettiği cezayı bulacak mı?
31 ocak akşamı yayınlanacak olan Bana Sevmeyi Anlat 22.Bölüm merakla bekleniyor.  2.Fragmanı henüz yayınlanmadı. Sosyal medyada Alper ve Leyla mutlu son diyerek yorumlarını paylaşan dizi hayranları dizinin adım adım finale yaklaşmasına üzülmekte. Ancka dizi yönetimi tarafındna henüz ne zaman final sahnesinin oynanacağı paylaşılmadı.Bana Sevmeyi Anlat 21.Bölümde Leyla kaçırılıyor. Heyecanın zirvede olduğu yeni bir bölümle karşı karşıyayız. Canan'ın gerçek annesi olduğunu öğrenen Leyla hayal kırıklığına uğrar . Ancak Leyla'nın bilmediği bir şey vardır: Canan her şeyi göze almıştır. Haşmet'in elinden Leyla'yı kurtarmaya kararlı olan Canan bunu nasıl başaracak? Yayınlanan Bana Sevmeyi Anlat 21.bölüm fragmanının ardından akıllara kim katil oldu sorusu geldi. Dizinin bitmesinden hemen sonra yayınlanan fragman seyirciye haşmet ölecek ve dizi bitecek düşüncesi verdi. Dizinin fragmanında gelecek bölüme dair ipuçları mevcut. Berna yaptıklarına pişman oluyor.
Canan hanımın gerçek kimliği ortaya çıkacak. Rüzgar bebeği kaçırarak Leyla'yı elinde tutmayı başaran Haşmet dizinin sonunda vurulursa Haşmet karakterinin sosyal medyada olan hayranları hüsrana uğrayacağa benziyor.Hakverdi ile beraber tüm izleri takip eden Alper, sonunda Haşmet'in hapse düşmesini sağlayacak olan cesede ulaşır. Eski ortağı Gürkan'ı öldüren Haşmet artık hapse girecektir. Ancak o yakalanana kadar Leyla'dan hesap sorma planları yapar. Silahların konuşulacağının tahmin edildiği Bana Sevmeyi Anlat 20.bölümde ilk akla gelen Leyla vurulacak mı sorusu oldu. Yoksa Leyla'ya bir şey olmasın diye Canan mı kendini feda edecek? Leyla'ya annesi olduğunu söylemeye çalışan Canan, bunu söyleyemeden başına ne gelecek?  Bana Sevmeyi Anlat 20.Bölüm Fragmanı akıllara Final Ne Zaman sorusunu getirirken, Berna ile boşanmaya karar veren Alper, yeni hayatına nasıl başlayacak merak konusu oldu. Çiçek ile olan duygusal sahneleri ekran başındakilere duygusal anlar yaşatırken ekranların en kaliteli dizilerinden biri olmaya aday olan Bana Sevmeyi Anlat 20.bölümde taşlar yerinden oynayacak ve Haşmet intikam peşine düşecek.Bana Sevmeyi Anlat 19.Bölümde Berna evden kovuluyor. Berna'nın kendisini aldattığını öğrenne Alper deliye döner. Silahların konuştuğu son bölümün ardından heyecan dorukta. Çünkü Berna artık intikam peşindedir. Haşmet bey ile Berna arasında nasıl bir konuşma geçecek? Düğümlerin çözüleceği dizide herkes final ne zaman sorusunu sormakta. Ancak iddiaya göre henüzfinal yol. bana sevmeyi anlat dizisi 26.bölümde final yapılacak şeklinde iddialar var. Alper en yakın arkadaşının intikam acısıyla yola çıkarken kendisinin ve Leyla'nın  hayatını da tehlikeye atar. Canan hanım ve Leyla'nın babasının konuşmasına şahit olan Leyla'nın üvey annesi bu gördükleri sonrasında ne yapacak?Tüm düğümlerin tek tek çözülmeye başladığı dizi Bana Sevmeyi Anlat dizisinde Ani Final Kararı mı Var derken dizide silahlar konuşmaya başladı.Engin vurulurken, yayınlanan Bana Sevmeyi Anlat 17.bölüm fagmanında Engin'in öldüğü tahmin ediliyor. Alper arkadaşının yüzüğünü çıkarırken, Haşmet kardeşim dediği Engin'in vurulmasını hazmedemez ve öfkelenir. Geçtiğimiz bölümde Canan ve Leyla arasında yer alan buzlar erimeye başlarken, Canan sırrını söylediği Alper'den daha fazla yardım etmesini ister.
Leyla ise yıllar önce kendisini etrk eden annesini asla affetmeyeceğini daha önce Canan'a söylemişti. Bu arada Berna'nın uyanması ve geçmişinde yaptığı hatalarından dönmesi Alper'i şaşırtır. Alper'i yeniden kazanmak isteyen Berna, kızı Çiçek'i kullanacağa benziyor.
Bana Sevmeyi Anlat 17.Bölüm Fragman Tüyoları devam ediyor. Yayın günü değiştirilerek reyting savaşı yapan iddialı dizilerin arasına konulan Bana Sevmeyi Anlat dizisinde en büyük sırlardan biri açığa çıktı. Bundan sonra ne olacak? Bunun yanıtını 26 aralık akşamı göreceğiz.


Canan'ın kızının kim olduğunu öğrenmesi ile bir anda boşluğa düşen Canan ne yapacak? Leyla ve Alper'in aşkları.... Sosyal medyada yer alan Bana Sevmeyi Anlat final mi yapıyor sorusu henüz yanıtını bulmazken dizinin yeni bölümü merak uyandırdı.  Bana Sevmeyi Anlat 15.bölümde neler var? İşte ilginç ayrıntılar ...Türkiye'nin en dinamik kadın portalı kadın haberlerinde Bana Sevmeyi Anlat 15.bölümde yaşanacaklara dair merak ettikleriniz var 


Dizi artık pazartesi akşamları yayınlanmakta. Berna'nın hayata dönmesinin ardından geçmişe dair soru işaretleri henüz yanıtını bulamadı. Berna Alper'i gerçekten aldattı mı? Alper yeniden şüphe duyacağı olaylara şahit olur ve bu sefer Berna'nın sakladıklarını öğrenmeye kararlıdır. Yayın günü değişen dizi sonunda Canan'ın gerçekte öldü sandığı kızının yaşamasını öğrenmesiyle heyecan kazandı. Haşmet beyi çok seven Canan bu durum karşısında ne yapacak? Düşmanı olduğu kişinin gerçek kızı çıkması sonrasında bu gerçeği Leyla ne zaman öğrenecek?
Sevilen dizi hakkında ki final iddiası akıllardan çıkmış gibi gözükmüyor. Leyla, Canan'ı kendi annesi olduğunu bilmeden hayatına devam ederken en yakın arkadaşı dahil pek çok kişinin gerçeği ona söylememesi Leyla'nın hayatından bu insanları çıkarması kararı alması demek oluyor.
Tüm bu soruların yanıtını  önümüzdeki hafta yayınlanacak olan bölümde göreceğiz.


Alper ve Leyla'nın arasında yaşanan soğukluklar tam sona erdi derken, Alper'in yaşadığı Berna'nın komadan çıkmasına duyduğu sevinç kafalarda soru işaretlerine neden oldu. Bu duruma şahit olan Leyla üzülsün mü sevinsin mi? Haşmet'in takipleri sonrasında Leyla ve Alper'in sette çekim öncesi görüntüleri eline geçer. Tabi bunda Canan'ın da payı büyük. Leyla'nın kendi kızı olduğunu bilmeden her türlü kötülüğü düşünen Canan, aslında Haşmet ile evlenebilmeyi ister.
Alper ve Berna'nın boşanacağını duyan halaları bu haberi Alper'in küçük kızına da söyler ve olanlar olur. Bir aile dramının yaşandığı Bana Sevmeyi Anlat 13.bölüm pazartesi akşamı tv ekranlarında olacak. Peki neden sevilen dizinin yayın günü değişti?  Bana Sevmeyi Anlat 13.Bölüm acaba Muhteşem Yüzyıl kösem yüzünen mi feda edildi?Hakverdi geri döndü ve intikam peşinde
Haşmet'in oyununu ortaya çıkaracak olan Hakverdi, Alper'in desteğini alır. Leyla'nın üvey annesi Alper ile olan kamera görüntüleri yüzünden eline geçen kozu değerlendirir. Haşmet ile evlenmezse görüntüleri vereceğini söyleyen üvey anne Leyla'yı köşeye sıkıştırır. Alper ile elele tutuşurken odaya giren Haşmet  Bana Sevmeyi Anlat 12.Bölümde ne yapacak? Leyla'ya olan sevgisinden gözü hiç bir şey görmeyen Haşmet, Alper'in baş düşmanı mı olacak? 
Yayın günü değişti
 Bana Sevmeyi Anlat 12.Bölümden itibaren cuma günleri değilde pazartesi günü yayınlanacak. 21 kasım gününden itibaren  Bana Sevmeyi Anlat 12.Bölüm pazartesi günleri olacak. Tepki çeken bu değişiklik sonrasında akıllara dizi final mi yapacak sorusu geldi. Çünkü yayın günü değişen pek çok dizi kısa sürede final yaparak ekranlara veda etti. Kırgın Çiçekler ve Paramparça gibi diziler pazartesi günü yayınlanmakta. 


Bana Sevmeyi Anlat 11.Bölümde Haşmet Köşeye Sıkıştı. Cuma akşamlarının fenomen dizisi Bana Sevmeyi Anlat 10.bölümün ardından hemen yayınlanan fragman seyircinin merakını biraz olsun giderdi. Bana Sevmeyi Anlat 11.Bölümde Alper artık daha güçlü bir şekilde Haşmet'in karşısına çıkmaya hazırlanır ve onun açığını yakalamaya çalışır.   Bana Sevmeyi Anlat 11.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bana Sevmeyi Anlat 11.bölüme dair fragman tüyoları neler? 
Hakverdi'nin geri dönüşü diziye damgasını vurdu
Haşmet tarafındna ölüm emri çıkarılan , Engin'in aracını motora çarpmasıyla Hakverdi'nin uçurumdan düşmesi ve nasıl olduysa ölmemesi diziye farklı bir heyecan katarken Bana Sevmeyi Anlat 11.bölümde Leyla'nın kardeşinin nasıl ölümden döndüğü anlatılacağa benziyor. Oğlu Rüzgar'ı kurtardığı için Haşmet'e minnet duyan Leyla, köşkten ayrılmak ister ancak bunu bir türlü söyleyemez. Alper ise yakın arkadaşı Engin'in hiç bilmediği yüzüyle karşı karşıya kalır.
Bana Sevmeyi Anlat 11.Bölüm Fragmanı
Sona eren son bölümün ardından Bana Sevmeyi Anlat 11.bölüme dair merak edilenler soru işaretleriyle başladı. Leyla, Canan'ın oyunundan nasıl kurtulacak sorusu sosyal medyada en çok ilgi çeken konulardan biri olurken, Leyla'nın Alper'den vazgeçmemesi ve aşklarını yaşaması durumu diziye gelecek bölümlerde daha fazla heyecan katacağa benziyor.. Rüzgar'ın kaçırılması , Leyla'nın kahrolması, Canan'ın kendi içinde yaşadığı çocuk kaybetme travması derken bir bölüm daha bitti. Alper'in sensin dediği gizemli kişi halen gizliliğini korurken Engin adım adım gerçeklere yaklaşır.Ezgi'nin gerçeklere ulaşması ise ayrı bir muamma. Canan'ın  gerçekte Leyla'nın annesi olduğunu öğrenmesiyle başlayan sorunlar gelecek bölümde Leyla ve Ezgi'nin arasının açılmasına neden olacağa benziyor. Canan, öldü sandığı çocuğunun Leyla olduğunu öğrenince ne yapacak? Alper kimi gördü sorusunun yanıtı da kafalarda soru işaretlerine neden olan türden. Alper'in gördüğü kişinin Hakverdi olması ihtimali var. Gelecek hafta yayınlanacak olan Bana Sevmeyi Anlat 10.bölümde hem taşlar yerine oturacak hem de yaşanan muamma son bulacak.Bana Sevmeyi Anlat 9.bölüm fragmanında ilginç ayrıntı
Her yeni bölümüyle seyircisini daha da meraklandıran dizi Bana Sevmeyi Anlat 9.bölümde Alper ve Leyla'nın arasındaki duvarlar yıkılıyor. Canan'ın Leyla üzerinde kurduğu planlar işlemeye başlarken Leyla ve Alper'i bu zor durumdan çıkarmak için yardım edecek olan kişi hiç beklenmedik bir isim. Bana Sevmeyi Anlat 9.bölüm fragmanının yayınlanmasının ardından seyirci gelecek bölümde neler olacağını düşünüyor. 
Alper ile olan yakınlaşmanın ardından Leyla dağ evinde sabaha kadar ne yapacağını düşünürken ona yardıma gelen kişi Alper'dir. Haşmet, Canan'ın planlarına dahil olurken ilginç bir ayrıntı göze çarpar. Canan'ın geçmişte öldü dediği kızı Leyla olarak mı seyircinin karşısına çıkacak?
 Leyla ile olan bağlarını kuvvetlendirmeye çalışan Haşmet, yeniden Leyla'yı kazanacağını düşünse de Bana Sevmeyi Anlat 9.Bölümde Leyla ve Alper aşkına şahit olacağız. Bilindiği üzere Haşmet karakteri sosyal medyadan beklenenin üstünde beğeni topladı ve fanları her geçen gün daha da artmakta. 21 ekim akşamı yayınlanan son bölümün yayınlanan yeni bölüm fragmanı merakları biraz olsun giderdi.


Bana Sevmeyi Anlat Nasıl Bir Dizi?
Yeni sezon dizileri arasındaki yerini alan ve Fox tv'nin geniş bir bütçeyle çektiği Bana Sevmeyi Anlat, kendisini aldatan eşini bebeğiyle terkeden Leyla'nın ve karısını kendisinin aldattığını düşünen komada olduğu için gerçeklerle yüzleşemeyen Alper'in hikayesini anlatmakta. Alper Ağabeyi Cihan ve eşi Berna’nın beraber geçirdikleri trafik kazası  sonrasında kafasında soru işaretleriyle kalır çünkü abisi ölmüştür. Yiğenleri ve kızıyla hayat kuran Alper, Leyla'nın hayatlarına gelmesiyle yeniden nefes almaya başlar.
Leyla ve Alper Aşkı mı Başlıyor? 
Leyla , Alper'den vazgeçemeyeceğini anlar. Haşmet, bir umutla eskiye döneceğini beklese de artık Leyla'yı tamamen kaybetmiştir. Leyla, kendi içinde yaşayacağını söylese de Alper'in karısının geçmişini öğrenmeye başlamasıyla Leyla'da Alper'e adım atar. Kardeşi Suzan'la yeni bir hayata başlayan Alper, bir de Haşmet'le yaptığı iş anlaşmasından kopmaya başlar. Canan, Leyla'nın kim olduğunu öğrendiği günden beri içerisinde biriktirdiklerini söyleme fırsatı kollar. Kamera kaydı Leyla'nın eline mi geçecek? Canan, Leyla'nın hata yapmasını bekler.Bana Sevmeyi Anat 8.bölüm 21 ekim akşamı yayınlanacak.
Geçen Bölümde neler yaşandı?
Kendisine yapılan yanlışları affetmeyen Haşmet, şimdi de Leyla'yı kötü adamların kaçırmasına şahit olur. Haşmet, İrfan'ın kardeşini öldürdükten sonra sular durulacak sanarken bu sefer İrfan, Leyla'yı kandırarak kendi yanına getirir. Bunu gören Haşmet nasıl bir plan yapacak? Hakverdi'nin ölümünün ardından babasına destek olmak için sıkça Haşmet'in evine giden Leyla, Alper'in ondan uzaklaşmasına neden olur. Ancak bu uzaklaşma çok sürmeyecektir. Alper, eşinin arkasından öğreneceği gerçekleri nasıl kabullenecek? Cihan 'ın birisinin ölümüne neden olması ve Alper'in şüphelenmesi Cihan'ın yeni hatalar yapmasına neden olacak. Leyla, Canan'ın gerçekleri öğrendiğini henüz öğrenmedi.

Leyla ve Alper yakınlığını ilk kim farkedecek?
Bu yakınlığı ilk olarak farkeden Ezgi, bu durumu Engin'le konuşacağa benziyor. Engin ise  halen Alper'den gerçekleri saklayıp Haşmet Bey'in iyi bir adam olduğunu anlatmaya çalışıyor. Siz de bize   Bana Sevmeyi Anlat 7.Bölüm Fragmanı-Özeti-Tüyolar adlı haberimiz hakkında ki fikirlerinizi söylemek isterseniz yazımızın altında bulunan yorum kısmına düşünce, eleştiri ve dileklerinizi yazabilirsiniz. Yorumunuz editörümüzün onayının ardından yayınlanacaktır
Haşmet iyi adamı oynamaya devam eder
Leyla'yı bulan ve derginin yemeğinde gerçekleri farklı tarafıyla Leyla'ya anlatan Haşmet bey,iyiyi oynasa da Leyla'nın inanmasını engelleyen şeyler vardır. Alper, en yakın arkadaşı Gürkan'ın davranışlarındaki tuhaflıklardan farklı şeyler olduğunu sezmeye başlar. Bir an önce Haşmet beyin kötü tarafını ortaya çıkarmak istese de bu sefer karşısında en yakın arkadaşını bulur.   Bana Sevmeyi Anlat 6.Bölüm Canan'ın düğünle ilgili sırları öğrenmesiyle başlayacağa benziyor. Bilindiği gibi Canan, Haşmet'in düğününde yerini almış ve düğünün iptal olmasıyla da oldukça sevinmişti. Ancak Haşmet Beyin kiminle evleneceğini öğrenememişti. Ofisinde fotoğrafçısının düğün çekimlerini yaptığını öğrenen ve Leyla'nın düğünden kaçan gelin olduğunu öğrenen Canan, kurnaz davranıp Leyla'ya iyi mi davranmaya başlayacak?   Bana Sevmeyi Anlat 6.Bölümde Leyla ve Canan savaşını izleyeceğe benziyoruz. .

Bana Sevmeyi Anlat 5.Bölüm Fragmanı ve Özeti
Haşmet ve Leyla arasındaki gerilim sürerken Alper durumu kurtarmaya çalışır. Gerilim dolu bir bölümle seyircinin karşısına çıkmaya hazırlanan Bana Sevmeyi Anlat 5.bölümde neler yaşanacak? 
Alper yeni bir anlaşma için masada
Zengin iş adamı Haşmet Bey, Leyla'dan vazgeçer gibi gözükse de aslında durum böyle değildir.  Yeni bir iş ortaklığı için masaya oturan Haşmet bey ve Alper'in yanında Leyla'da vardır. Yeni işinden dolayı Leyla'yı tebrik eden Haşmet Bey, gerçekte kötü işlerle alakasının olmadığını Leyla'ya ispat etmek için elinden geleni yapar. 
Düğün günü öldüğünü zannettiği adam Leyla'nın karşısındadır
Haşmet Bey, Leyla ile düğün günü kötü işlerinin bir yenisini temizlemeye uğraşırken bu duruma Leyla şahit olmuştur. O an evlenmekten vazgeçerek bir sürü takibe ve kovalamacaya maruz kalan Leyla, karşısında o gün öldüğünü düşündüğü adamı görünce şok olur. Tüm bunlar elbette Haşmet'in bir oyunudur ancak Leyla'nın kafası çok karışmıştır. Alper'den aldığı destekler Bana Sevmeyi Anlat 6.bölümde sorunların üstesinden gelen Leyla'yı göreceğiz.


Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
  HAVA DURUMU
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  EN ÇOK YORUMLANANLAR
  BUGÜN
  BU HAFTA
  BU AY
  ARŞİV