17 Ocak 2017 Salı

Mhp Teşkilatı Erenler’de Kararlı

MHP Erenler belediye başkan adayı Yakup Alaylı teşkilat olarak geceli gündüzlü çalışıp projelerini anlattıklarını ve Erenler halkından da büyük bir teveccüh gördüklerini söyledi.MHP Erenler İlçe Teşkilatı, ilçe başkanı Hasan Kaymak’ın...

15 Ocak 2014 Çarşamba 11:44
Mhp Teşkilatı Erenler’de Kararlı

MHP Erenler belediye başkan adayı Yakup Alaylı teşkilat olarak geceli gündüzlü çalışıp projelerini anlattıklarını ve Erenler halkından da büyük bir teveccüh gördüklerini söyledi.

MHP Erenler İlçe Teşkilatı, ilçe başkanı Hasan Kaymak’ın başkanlığında toplandı. Toplantıya MHP Sakarya İl Yöneticisi ve Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Ömür Açba, MHP Erenler Belediye Başkan Adayı Yakup Alaylı, MHP Erenler Belediye Meclis Üyesi aday adayları katıldı. Toplantıda birlik ve beraberlik mesajları verilirken seçim tarihinin yaklaşması nedeniyle çalışmaların artarak devam ettirilmesi gündeme geldi.

MHP Erenler Belediye Başkan Adayı Yakup Alaylı teşkilat olarak geceli gündüzlü çalışıp projelerini anlattıklarını ve Erenler halkından da büyük bir teveccüh gördüklerini söyledi. Alaylı Erenler’de yaşayan insanların hizmet alamamaktan şikâyetçi olduklarını, 30 Mart'ta seçimleri kazanarak bu sıkıntıları sona erdireceklerini ifade etti.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
KARİKATÜR
ARŞİV