21 Şubat 2017 Salı

Aslan Burcu 1-7 Ocak 2014 Burç Yorumları

Aslan Burcu 2014 yılının ilk günlerinde neler yaşayacak ? Burç yorumları

31 Aralık 2013 Salı 22:32
Aslan Burcu 1-7 Ocak 2014 Burç Yorumları

  

ASLAN

Sabır... sabır... sabır...Sevgili Aslan bu hafta aşkta duygusallığınızı koruyun işyerinizdekilerle daha sabırlı ve anlayışlı olmaya çalışmalısınız. Sabırlı olamadığınızda, olay çıkarıyor ve ortalığı dağıtoıyorsunuz aman dikkat! 2014'ün ilk haftasına sinirli girmeyin.


Sağlığınız için düzenli beslenin kilo vermek istiyorsanız diyetinizi değiştirmenizde yarar olabilir.her şeyi gerçekleştirebilecek enerjiye sahip olacaksınız.Durgun geçen ve her şeyin aynı kaldığı bir döneme yaşamaktan çekinebilirsiniz.

Bu hafta, dışarıda eğlenmek yerine evinizde mutlu bir akşam geçirmeyi tercih etmelisiniz.Maddi olanak ve beklentileriniz için sakin ve tutarlı olun. Abartmaktan kimseye fayda gelmiyor.sSosyal ilişkilerde, takım çalışmalarında, grup aktivitelerinde daha çok yer alabilirsiniz.Arkadaşlar sizi seviyorlar...Ama uzaktaki arkadaşlarınızdan biri ile tartışacaksınız.

Gelecek planlarınızı gerçekleştirmek için uygulamaya koyduğunuz proje ve bağlantılara ilişkin konular da başarılı olurken çalışma ilişkileri yaşamınızda daha çok ön plana çıkabilir.
 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
KARİKATÜR
ARŞİV