21 Şubat 2017 Salı

Başkan Adayı Sever'den Ak Parti Toroslar İlçe Teşkilatı'na Ziyaret

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sever, AK Parti Toroslar İlçe Teşkilatı'nı ziyaret ederek partililerle buluştu.Ziyarette konuşan AK Parti Toroslar İlçe Başkanı Bilal Babalıklı seçimi...

10 Aralık 2013 Salı 16:17
Başkan Adayı Sever'den Ak Parti Toroslar İlçe Teşkilatı'na Ziyaret

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sever, AK Parti Toroslar İlçe Teşkilatı'nı ziyaret ederek partililerle buluştu.

Ziyarette konuşan AK Parti Toroslar İlçe Başkanı Bilal Babalıklı seçimi kazanmak için gece gündüz çalıştıklarını ifade ederek, "Seçimi kazanmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Bu yorgunluğun çıkması için mutlaka Mersin Büyükşehir Belediyesi'ni almamız gerekmektedir. İnşallah da bunu başaracağız" diye konuştu.

Ak Parti Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sever ise Mersin'e en iyi hizmeti sunmak için aday olduğunu söyledi. Hükümetin Mersin'e çok büyük yatırımlar yaptığını belirten Sever, "Merkezi Hükümetin yaptığı projelere rağmen Mersin hak ettiği konumda değildir. Sosyo-ekonomik değerlere baktığımız zaman Mersin Türkiye'de 24. sıradadır. Mersin Türkiye ortalamasının altındadır. Türkiye'de kişi başına gelir 10 bin 500 dolar iken Mersin'de kişi başına gelir 8 bin dolar civarındadır. Mersin'in kalkınması , hizmeti taçlandırmak için yerel yönetimlere çok ciddi görevler düşmektedir" şeklinde konuştu.

Mersin'i hak ettiği yere AK Parti'nin getireceğini savunan Sever, "Büyükşehir çalışacak Mersin kazanacaktır. Yapılan araştırmalar neticesinde Mersin'in eksiklerini bilmekteyiz. Öncelikle kanalizasyon, alt yapı, ulaşım, çöp ve temizlik sorunu olduğunu biliyoruz. Bunlara çözüm getireceğiz. Mersin'in hayat standardının yükselmesi için tüm gücümüzle çalışıp Mersin'e sunacağız. AK Belediyecilikle Büyükşehir çalışacak Mersin canlanacak" dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
KARİKATÜR
ARŞİV