21 Şubat 2017 Salı

Paul Walker Öldü mü, Ölmedi mi?

Dün kendi twitter ve facebook hesabından geçirdiği bir kaza sonucu hayatını kaybettiği söylenen aktör Paul Walker yoksa ölmedi mi? Twitter ve facebook kullanıcıları soruyor: Paul Walker öldü mü, ölmedi mi?

03 Aralık 2013 Salı 12:57
Paul Walker Öldü mü, Ölmedi mi?
KADINHABERLERİ- Paul Walker Öldü mü, Ölmedi mi? Dün kendi twitter ve facebook hesabından geçirdiği bir kaza sonucu hayatını kaybettiği söylenen aktör Paul Walker yoksa ölmedi mi? Twitter ve facebook kullanıcıları soruyor: Paul Walker öldü mü, ölmedi mi?

Sosyal Medya’da günün sorusu Hızlı ve Öfkeli filminin aktörü Paul Walker’in ölüp ölmediği üzerine kurulu. Birçok insanın onun ölmüş olduğuna inanmıyor ya da  inanmak istemiyor. Tweeter kullanıcıları Paul Walker’in ölüm haberinin reklam koktuğunu ileri sürüyor. Bazı çevrelere göre Paul Walker ölmedi, hızlı ve öfkeli 7’de büyük bir sürpriz izleyiciyi bekliyor. 


Ölüm Haberleri Çıkmıştı
Hollywood'un ünü aktörlerinden olan Walker'ın resmi twitter ve facebook hesabından dün (1 Aralık 2013 Pazar) yapılan açıklamaya göre trajik bir kaza geçirdiği söylenmişti. Güney Kaliforniya'da öğleden sonra arkadaşıyla birlikte olan Walker'ın kullandığı Porsche marka araçla bir ağaca çarptığı, aracın alev almasıyla  henüz 40 yaşında olan Walker ve arkadaşı olay yerinde yanarak hayatını kaybettiği duyurulmuştu. .


Bu arada Paul Walker'ın öldükten sonraki fotoğrafları yayınlandı

Herkes buna inanmaya başlamıştı ki, bu sefer de hastane odasındaki bu resim ile sarsıldıkŞimdi ne oldu ?

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
KARİKATÜR
ARŞİV