21 Şubat 2017 Salı

Kaymek Kayif'te

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Mesleki Eğitim Kursları (KAYMEK), Kayseri İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı (KAYİF)'nda stant açtı. KAYMEK, işveren ile iş arayanı buluşturan fuarda, bünyesindeki Kariyer Merkezi ile vatandaşlara...

29 Kasım 2013 Cuma 16:35
Kaymek Kayif'te

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Mesleki Eğitim Kursları (KAYMEK), Kayseri İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı (KAYİF)'nda stant açtı. KAYMEK, işveren ile iş arayanı buluşturan fuarda, bünyesindeki Kariyer Merkezi ile vatandaşlara hizmet veriyor.

Kayseri İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı Kayseri Dünya Ticaret Merkezi'nde açıldı ve fuarda iş arayanın daha rahat iş bulabilmesi için çalışan KAYMEK Kariyer Merkezi de yer aldı. KAYMEK Kariyer Merkezi İş ve Meslek Danışmanı Gülcan Kayısı yaptıkları çalışmalarla iş arayan insanlara iş imkanı sağladıklarını belirtti. KAYMEK Kariyer Merkezi'nin işverenle iş arayanı bir araya getirdiğini dile getiren Gülcan Kayısı, "Vasıfsız ve tecrübesiz vatandaşlarımıza vasıf kazandırıyor ve iş bulmalarına yardımcı oluyoruz. İşkur ile imzaladığımız protokol çerçevesinde faaliyet gösteriyoruz. Bugüne kadar 800'e yakın kişiyi işe yerleştirdik. Fuara da vatandaşlarımıza hizmet etmek ve yol göstermek için katıldık" dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
KARİKATÜR
ARŞİV