19 Haziran 2018 Salı

Soru İşaretlerinin Yanıtı! Pamir Didik'in Otopsi Raporu!

2 Gün önce Zekariyaköyde kaybolan Pamir Didik'in dün cesedi komşunun havuzunda bulunmuştu.Pamir'in cesedinin bulunması üzerine soru işaretleride başladı.30 saatlik çalışmada yan komşudaki pamir niye bulunamadı?Pamir öldürüldü mü? Pamir öldürülüp mü havuza atıldı? İşte haberin detayları....

07 Nisan 2014 Pazartesi 14:18
Soru İşaretlerinin Yanıtı! Pamir Didik'in Otopsi Raporu!

 2 Gün önce Zekariyaköyde kaybolan Pamir Didik'in dün cesedi komşunun havuzunda bulunmuştu.Pamir'in cesedinin bulunması üzerine soru işaretleride başladı.30 saatlik çalışmada yan komşudaki pamir niye bulunamadı?Pamir öldürüldü mü? Pamir öldürülüp mü havuza atıldı? İşte haberin detayları....Kayıp bebek Pamir ölü bulundu! Pamir nerede bulundu? Pamir neden öldü? Pamir öldürüldü mü? Pamir nerede ölü bulundu? Pamir’in babası ne iş yapıyor? 30 saat boyunca arandıktan sonra komşu evin havuzunda ölümü bulunan Pamir bebek Türkiye’yi yasa boğdu.

Kayıp çocuk Pamir öldürüldü mü? Pamir nasıl öldü? Pamir’in ölüm raporu yayınlandı mı? Pamir’in ölümünde ihmal varmı? Pamir yan evin havuzuna nasıl düştü? Pamir’in cenaze töreni ne zaman? 30 saatlik bekleyiş büyük acı ile son buldu.
 
Pamir nasıl öldü? Sarıyer’de 30 saat sonra cansız bedenine ulaşılan Pamir’in ölümünde kafalar yine karıştı.Kaybolduktan 30 saat sonra ölü olarak bulunan Pamir’in anne ve babası ile arama ekibine katılan gönüllü vatandaşlar, cesedin çıktığı havuzun dün arandığını söylemeleri akıllara “öldürülüp sonradan mı havuza atıldı?” iddialarını gündeme getirdi.
 
SARIYER’de kayıp 3,5 yaşındaki Pamir’den acı haber geldi. Saatlerce süren aramaya rağmen Pamir’in yan villanın havuzunda bulunması kafalara yeni soru işaretleri getirdi. Havuzun daha önce aranmasına rağmen Pamir’in bulunamaması sosyal medyada da tepkilere neden oldu.
 
 
Sarıyer’de kayıp 3,5 yaşındaki Pamir Dikdik’in yan villanın havuzunda bulunmasıyla ilgili İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu açıklamada bulundu. Mutlu, twitter hesabından, “Rahmetli Pamir’in bulunduğu havuzun içi, dibi dün farklı araçlarla aranmış, bugünkü 2. kontrolde dalgıçlar yavrumuzu havuz dibinde bulmuştur” yazdı.
 
Dikdik ailesinin yakınları ve komşuları havuzun bulunduğu ev ile Dikdik ailesinin evinin arasında yüksekçe bir duvar bulunduğunu, o yaştaki bir çocuğun bu duvarı nasıl aşarak karşıya geçtiğini sordu. Bazı aile yakınları da kurtarma ekiplerinin daha önce defalarca bakmalarına rağmen havuzda cesedi bulamamalarına tepki gösterdi.
 
PAMİR’İN ÖLÜMÜNDEKİ SORU İŞARETLERİ
 
Dün sabah saatlerinde anne babası uyurken evden çıkan ve 2 gündür aranan 3,5 yaşındaki Pamir Dikdik’in cesedi komşularının havuzundan çıktı. Arama kurtarma ekiplerinin daha önce bu havuzu aradığını belirten Serdar Diddik’in dayısı Haluk Gülkardeşler, “Bakıldı denilen havuzdan çıktı. Böyle bir şey olmaz. Savcı gelsin ona da söyleyeceğim.” dedi. AKUT Yönetim Kurulu Üyesi Şevket Kestereci ise arama kurtarma ekiplerinin ormanlık alana yönlendirildiğine dikkat çekti.
 
Küçük Pamir’in düştüğü havuza arama kurtarma ekiplerinin daha önce baktığını ileri süren Pamir’in babası Serdar Diddik’in dayısı Haluk Gülkardeşler, “Evin yakınındaki havuzların hepsi arandı. Didik didik edildi. Demir sopalarla aradılar. Bu havuza da daha önce bakılmıştı. Ondan sonra diyorlar ki şimdi köşeden çıktı. Bu kadar arama yapılıyor yanındaki havuz iyi aranmıyor. Yüzlerce arama ekibi var burada kırmızılı beyazlı. Sen yan evi aramıyorsun arkadaş biz bütün kuyuları arıyoruz. Ne oldu sonra yandan çıktı. Böyle bir şey yok. Balık adamlar girdi. Tamam burada bir şey yok arandı dediler.. Kurtarma ekibi bunu bilmez mi? Savcı gelsin savcıya da söyleyeceğim.” ifadelerini kullandı.
 
‘EVİN YAKINLARI ARANDI’ DEYİP, BİZİ ORMANLIK ALANA YÖNLENDİRDİLER’
 
Arama Kurtarma Derneği (AKUT) Yönetim Kurulu Üyesi Şevket Keresteci, dün öğle saatlerinde bölgeye geldiklerini söyledi. Kriz masasının yönlendirmesine göre hareket ettiklerini ifade eden Keresteci, “Kriz masası bize o bölgenin arandığını söyledi. Bizim uzmanlık alanımız arazi, ormanlık alan. Bir de yaşıyorsa evde kaybolmaz, ormanlık alana gitmiştir diye düşünürüz. Dün evin yakınlarının arandığı söylendi. Ne kadar aranırsa aransın o suyu gördünüz mü bilmiyorum simsiyah. Çok pis bir su. Yukarısından da baksanız görünmez. Burayı merkez kabul ettik. Araziye yönlendirildik. 4 kilometrelik çapı aradık. Doğa araması böyledir. Çocuğu sabahleyin biri görmüş. Yanında biri varmış. Arabayla geçen biri görmüş gibi bir takım söylemler vardı. O şekilde duyum alınca evden çıkmış ve bir şekilde kaybolmuş. Yaşadığını düşündüğümüz için de araziye çıktık. O evin arandığı söylendi bize.” şeklinde konuştu.
 
KORKUNÇ İDDİA
 
Kaybolduktan 30 saat sonra ölü olarak bulunan Pamir’in anne ve babası ile arama ekibine katılan gönüllü vatandaşlar, cesedin çıktığı havuzun dün arandığını söylemeleri akıllara “öldürülüp sonradan mı havuza atıldı?” iddialarını gündeme getirdi. Sarıyer’de dün kaybolan 3.5 yaşındaki Pamir Dikdik yan villanın havuzunda ölü bulundu.

 
24 SAAT BOYUNCA ARANDI!
 
Pamir, Türkiye tek yürek oldu küçük Pamir’i arıyor. Sarıyer’de annesi ve babası uyurken evden çıkan 3.5 yaşındaki Pamir Didik’ten haber alınamıyor. Pamir’i bulmak için tüm Türkiye bir oldu. Sosyal medyada da Pamir’i bulmak için yoğun bir çaba var. Pamir için AKUT ekibi de harekete geçti
 
Sarıyer Zekeriyaköy Fesleğen Sokakta bulunan evinden anne ve babası uyurken tek başına çıkan 3,5 yaşındaki Pamir Dikdik’ten haber alınamıyor. Saat 09.00 sıralarında çocuğunun evde olmadığını farkeden baba Serdar Dikdik olayı polise ve Jandarma ekiplerine haber verdi. Babanın ihbarıyla olay yerine gelen jandarma ekipleri küçük Pamir’i bulmak için çalışma başlattı. Önce yakın alanlar arandı. Daha sonra ormanlık alana giren jandarma ekipleri küçük çocuğu aramaya devam ediyor. Bir yandan da üst sokakta bulunan su kuyusu çocuğun içine düşme ihtimaline karşı itfaiye ekipleri tarafından boşaltılıyor.
 
AKUT EKİBİ DE ARAMALARA BAŞLADI
 
Olayı haber alan AKUT ekibi de saat 16.00 sıralarında aramalara katıldı.
 
VALİ MUTLU’DAN PAMİR AÇIKLAMASI
 
 
 
Konuyla ilgili olarak İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu Twitter hesabından açıklama yaptı. Mutlu’nun açıklaması şöyle; “Kayıp çocuğumuz Pamir’in araması termal kameralı, iz köpekli 200 kişilik jandarma, AFAD, AKOM, AKUT birimlerince gün boyunca sürdürülüyor. Arama çalışmalarına ilave jandarma, polis ve Boğaziçi Üniversitesi gönüllü grubu da katılarak arama ekibi mevcudu 500′ün üzerine çıkıyor.”
 
Vali Mutlu’dan açıklama
 
İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu da Pamir’i arama çalışmalarıyla ilgili Twitter’dan açaklamalarda bulundu. Vali Mutlu 500 kişinin üzerinde bir ekiple arama çalışmalarının sürdüğünü söyledi.
Pamir Dikdik Türkiye gündemine gelen çok acı haber . İlk olarak Allah’tan rahmet diliyoruz ve Ailesine sabır diliyoruz.. Pamir Dikdik henüz 3.5 yaşındaydı ve herkes onun kaybolmasından sonra seferberlikle arama tarama faliyetlerine katıldılar fakat iyi haber gelmedi ne yazık ki. Komşularının villasında havuzda ölü olarak bulunan Pamir Dikdik hakkında detaylı bilgiler
Dün kaybolan Minik Pamir Dikdik tüm aramalar sonucunda bulunamamıştı.Ama komşuları taraından çok ısrar üzerine kullanılmayan bir villanın havuzuna bakılmadığını savundu.Arama kurtarma ekibleri bakınca orada minik kızın cesedine ulaşıldı.Bu haber herkesi çok üzdü.
Minik Pamir dün kaybolmuştu.Ve arama kurtarma çalışmaları sayesinde bugün yan komşularının villasında cansız bedeni bulundu. Bulundu bulunmasına ama öldü mü öldürüldü mü ? Hem neden bu çocuğu öldürsünler ki ? Kim öldürdü gibi sorular insanın aklına gelmekte işte bu soruların yanıtı sitemizde..
Pamir’i ararken çevrede bulunan tüm havuzlar aranmıştı.Ama bugün komşuları olan  Nihan İpek ısrarla bir boş evin havuzuna bakılmadığını söyleyerek oraya da bakılmasını istedi ve bakıldığında minik Pamir’in ölüsü bulundu.
Sarıyer Zekeriyaköy’de komşu evin havuzunda cesedi bulunan minik Pamir’den geriye bu fotoğraflar kaldı.
Sarıyer Zekeriyaköy’de kaybolan 3.5 yaşındaki Pamir’in cansız bedeni yaklaşık 36 saat süren aramalar ardından yan evin havuzunda bulundu. Kış aylarında temizlenmediği için bulanıklaşan sudan çıkartılan Pamir’in cesedi, incelemelerin ardından Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.
Minik Pamir’in ölümü ailesini de yasa boğdu. Olayın ardından sinir krizleri geçiren baba Serdar Dikdik, bu sabah Twitter hesabından arama çalışmalarına katılanlara teşekkür etti. Dikdik, “Aramalara katılan, dualarıyla destek olan herkesten Allah razı olsun. Bugün meleğimizi toprağa verirken dualarınızı esirgemeyin” ifadelerini kullandı.
Minik Pamir’den geriye, babası Serdar Dikdik’in paylaştığı bu fotoğraflar kaldı.

YORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 32 yorum mevcut

  • Sanem 2 yıl önce yorumlandı

   Yıl 2016,ben hala melek pamiri takip ediyorum.. otopsi raporu açıklandı mı ne oldu bilmek istiyorum

  • melek ba 3 yıl önce yorumlandı

   Yazik.ben mi paronayagim bu millet mi cok rahat 4. Kattayim ve hirsizi gectim biri 2,5 biri 4 yasinda iki bebegim var.Camlara kilit taktim.kapilarin kollarini cikariyorum dis kapinin butun kilitlerini kitliyirum uyurken cocuk bunlar sagi solu belli mi olur onlar uyurken bile gider gider kontrol ederim bu kadar ihmalkarlik olmaz dicem sen tedbirini al taktir Allah in olsun.yazik gitti bir can daha

  • isimsiz 4 yıl önce yorumlandı

   Ayyy ben bu duruma çok üzüldüm ya allah annesine babasınasabir versinn aminnn:((((

  • İsimsiz 4 yıl önce yorumlandı

   Bence de öldürüldü

  • malatyali 4 yıl önce yorumlandı

   Offf be böyle düzenin ben taaa ... bu kadar aglamadim o minik ayaklari görünce kahroldum keske pamirin yerine allah benim canimi alsaydi

  TÜM YORUMLAR
  İstanbul Kaliteli Eğlence Sunan Cici Kızların Adresi escort taksim escort beşiktaş escort mecidiyeköy escort şişli
  izmit escort mersinzen.com niceantalya.com samsungcv.com
  ataşehir escort beylikdüzü escort
  HAVA DURUMU
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  EN ÇOK YORUMLANANLAR
  BUGÜN
  BU HAFTA
  BU AY
  ARŞİV