21 Şubat 2017 Salı

Erbaa Belediyesi’nin Acı Kaybı

Erbaa Belediyesi Zabıta Memurlarından Hüseyin Remzi Özyiğit (49) geçirdiği kalp krizi sonucu tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde yoğun bakım ünitesinde...

17 Eylül 2013 Salı 18:09
Erbaa Belediyesi’nin Acı Kaybı

Erbaa Belediyesi Zabıta Memurlarından Hüseyin Remzi Özyiğit (49) geçirdiği kalp krizi sonucu tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde yoğun bakım ünitesinde geçirdiği kalp krizi sonucu 5 gündür tedavi gören 3 çocuk babası Özyiğit, hayatını kaybetti. Erbaa Belediyesi'nde 23 yıldır görev yapan Özyiğit'in ölüm haberini alan mesai arkadaşları büyük üzüntü yaşadı. Erbaa Merkez Büyük Cami’de, öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Özyiğit’in cenazesi şehir mezarlığında toprağa verildi. Erbaa Belediye Başkanı Ahmet Yenihan üzüntülerini dile getirerek, “Sadece şunu söyleyebilirim, ben bugün bir personelimi değil bir kardeşimi toprağa verdim. Hepimizin başı sağ olsun. Rabbim ailesine, yakınlarına ve bizlere sabır nasip etsin” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
KARİKATÜR
ARŞİV