21 Şubat 2017 Salı

Bakan Ala Horasan'da

İçişleri Bakanı Efkan Ala’nın Erzurum’un Horasan ilçesindeki programı sırasında AK Parti ve Saadet Partililer arasında gergin anlar yaşandı. Tarafları polis müdahale ederek ayırdı.Bakan Ala, Erzurum’un Karaçoban ve Tekman ilçelerinde...

15 Mart 2014 Cumartesi 18:21
Bakan Ala Horasan'da

İçişleri Bakanı Efkan Ala’nın Erzurum’un Horasan ilçesindeki programı sırasında AK Parti ve Saadet Partililer arasında gergin anlar yaşandı. Tarafları polis müdahale ederek ayırdı.

Bakan Ala, Erzurum’un Karaçoban ve Tekman ilçelerinde ziyaretlerde bulunduktan sonra helikopterle Horasan ilçesine geçti. Bakan Ala helikopter pistinin bulunduğu alandan makam otosuyla ilçe merkezine giderken ilçe girişinde bir grup Saadet Partili protestoda bulundu. Makam otosundan inerek grubun yanına giden Bakan Ala, buradakilerle görüştü. Bu sırada alanda bekleyen AK Partililer ve protestoda bulunan Saadet Partililer arasında gergin anlar yaşandı. Birbirlerine saldırmaya çalışan taraflara polis araya girerek müdahale etti. Yaklaşık 5 dakika süren gerilim sonrasında Bakan Ala, Horasanlılara seslenerek 30 Mart yerel seçimlerinde destek istedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
KARİKATÜR
ARŞİV