21 Şubat 2017 Salı

Dekan Prof.dr. Faruk Durdu’nun Vefatı

Rahatsızlığı nedeniyle vefat eden Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Faruk Durdu’nun memleketi Malatya’da toprağa verileceği bildirildi.Ziraat Mühendisleri Odası (ZMO) Malatya Şubesi tarafından konuyla ilgili...

05 Mart 2014 Çarşamba 16:09
Dekan Prof.dr. Faruk Durdu’nun Vefatı

Rahatsızlığı nedeniyle vefat eden Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Faruk Durdu’nun memleketi Malatya’da toprağa verileceği bildirildi.

Ziraat Mühendisleri Odası (ZMO) Malatya Şubesi tarafından konuyla ilgili olarak yapılan yazalı açıklamada, “Meslektaşımız ve odamız üyesi Orhan Durdu'nun kardeşi, yine meslektaşımız ve Odamız üyesi Hasan Durdu'nun yeğeni Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Faruk Durdu bir süredir tedavi gördüğü rahatsızlığı nedeni ile bugün 5 Mart 2014 tarihinde Aydın da vefat etmiştir. Cenazesi yarın (6 Mart 2014) Malatya Şehir Mezarlığında öğle namazına müteakip defnedilecektir. Merhuma Allah tan rahmet meslektaşlarımıza ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz” denildi.

Taziye yerinin ise Cezmi Kartay Caddesi Magim Market altı olduğu kaydedildi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
KARİKATÜR
ARŞİV