26 Nisan 2019 Cuma

Aşk ve Mavi 22.Bölüm 2.Fragmanı Çıktı mı? Tüyoları Neler?

Aşk ve Mavi 22.Bölüm 2.Fragmanı Çıktı mı? Tüyoları Neler? Hasibe'nin hasta olmadığı konakta olmak ve orada yaşamak için oyun yaptığı düşünülmekte. Ali ve Mavi arasında her zaman bir kara kedi gibi dolaşan öğretmenin yeni planı ne? Mavi sonunda gerçekleri kabullenecek mi? Aşk ve Mavi 21.Bölüm 2.Fragmanı henüzçıkmadı. Tüm merak ettiğiniz sorular cuma akşamı yayınlanacak olan Aşk ve Mavi 22.bölümde Atv ekranlarında olacak

02 Nisan 2017 Pazar 00:41
 Aşk ve Mavi 22.Bölüm 2.Fragmanı Çıktı mı? Tüyoları Neler?

 Aşk ve Mavi 22.Bölüm 2.Fragmanı Çıktı mı? Tüyoları Neler? Hasibe'nin hasta olmadığı konakta olmak ve orada yaşamak için oyun yaptığı düşünülmekte. Ali ve Mavi arasında her zaman bir kara kedi gibi dolaşan öğretmenin yeni planı ne? Mavi sonunda gerçekleri kabullenecek mi? Aşk ve Mavi 21.Bölüm 2.Fragmanı henüzçıkmadı. Tüm merak ettiğiniz sorular cuma akşamı yayınlanacak olan Aşk ve Mavi 22.bölümde Atv ekranlarında olacak

Mavi'nin boşanıcam dedikten sonra boşanmaması bir türlü karar alamaması ekran başındakilere sıkıcı dakikalar yaşatmaya başladı. Bu düşüncelerini sosyal medya üzerinden dile getiren dizi fanları Ali ve Mavi'nin artık mutlu olmasını bekliyor. Gülüzar'ın ölmesi de üzüntüye neden oldu. Tam Mavi'den sonunda beklenen itiraf geldi artık Ali'ye olan sevgisini saklamayacka derken Mavi yeniden boşanma kararı aldı. Atv ekranlarının sevilen dizisi Aşk ve  Mavi önümüzdeki hafta 22.bölümüyle yayınlanacak. Peki yeni bölümde neler olacak?  Hasibe'nin ölmemiş olması, Hasibe dizinin neşesi diye düşünen seyirciye moral oldu. Ömer  yeni planlar peşindeyken, Celal'in yeni cinayeti sonrasında yakalanmaması ise akıllarda soru işaretlerine neden oldu.


Mavi'nin beklenen aşk itirafının ardından seyirci rahat bir nefes alırken, konakta işler karışık. Ömer'de , Ali ve Mavi'nin arasını bozmak için elinden geleni yapmaya devam edecek. Mavi, hala sevdiği adamın abisinin katili olduğu düşüncesinde. Bu düşünceyi Mavi'nin öğretmenle paylaşması sosyal medyadan da tepki aldı. Öğretmene, abisinin katiline aşık olduğu itirafında bulunan Mavi, seyirciden tepki alırken Ali ile arasındaki sorunların ne zaman çözüleceği merak konusu. Dizideki Hasibe karakteri diziye renk katarken, Aşk ve Mavi 21.bölümde Ömer'in yeni oyununun iki sevgiliyi ayıracağı konuşuluyor.
31 mart akşamı yayınlanacak olan Aşk ve Mavi 21.bölümde tüm sorular yanıtını bulacak.
Mavi Hamile mi?
Emrah hayranları ve Burcu Kıratlı hayranları geçtiğimiz bölümde heyecan dolu dakikalar yaşadı. Önümüzdeki cuma günü yayınlanacak olan 20.bölümde hamile olan Mavi değil Fatoş. Bu durum sonrasında konakta işler karışacağa benziyor. Ali yine kıskançlık krizine giriyor. Aşk ve Mavi 20.bölümde neler yaşanacak? İşte ayrıntılar.
Sosyal medyadan sesini duyurmaya çalışan Aşk ve Mavi dizisi hayranları İsmet ve Gülizar'ın birbirine yakışmadığını, bunun yerine Pembe ve Gülizar'ın birbirine yakıştığını söylemekte. Ömer'in Ali'yi kıskandırmaya çalışması ekran başındakileri öfkelendirecek. Peki Cemal ve Safo boşanacak mı? Yaşar ve Pembe'nin evlenecek olması sonrasında yeni bir kıskançlık krizi daha yaşanacak. Fato'nun zengin olması ise onun etrafındaki insanların tepkisine neden olacak.  Mavi'nin babasının katili olmamasına rağmen bu damgadan bir türlü kurtulamaması ekran başındakilerinde tepkisini çekmekte. Emrah , oynadığı tüm dizilerde başarılı bir oyunculuk sergilemekte. Pek çok dizi ekranlara erken final kararıyla veda ederken Emrah Aşk ve Mavi dizisiyle akıllarda yer edecek. 


Aşk ve Mavi 18.Bölümde Neler Olacak? Atv ekranlarının vazgeçilmez dizisi Aşk ve Mavi'de yeni bölüm heyecanı var. Seyircinin ve Emrah hayranlarının yeni bölüme dair merak ettiği sorular var. Hasibe, Cemal, Fatma, Safo arasında yaşananlar ekran başındakilere eğlenceli dakikalar yaşatmakta.   Aşk ve Mavi 18.Bölüm 2.Fragmanı Çıktı mı?
Sosyal medyada dizinin final yapacağ iddiaları konuşulmakta. Sevilen dizinin yapımcısı tarafından bu iddialara henüz bir açıklama yapılmadı. İsmet ve Pembe'nin birbirlerine karşı duygularını açıklamaları sonrasında neler yaşanacak? Cemal'in pilatese başlaması ve her şeyi Cemal junior için yapması ekran başındakileri oldukça güldüreceğe benziyor.
Emrah hayranları ve Burcu Kıratlı hayranları heyecanla Aşk ve Mavi dizisinin yeni fragmanını beklerken henüz 2.fragman yayınlanmadı. Ancak dikkat çeken yayınlanan ilk fragmanda dizinin gelecek bölümünün oldukça eğlenceli geçeceği tahmin ediliyor. .Mavi ile arasındaki buzları eriten Ali, kendisine nasıl bir yol çizecek? .Dizi hayranları Ali ve Mavi'nin tüm yaşananları unutum mutlu mesut hayatlarına devam etmesi için ekran karşısında beklerken, Mavi'nin uzak durmaya çalışması kendime dur demem lazım diyerek ksır döngüye girişi sosyal medya üzerinden de tepki çekmeye başladı.
Sevda'nın eşi yeni planlar peşinde. En son olarak Sevda'nın eşi olarak şirkette hakkım var demişti. Gelecek bölümde yaşanacaklar merak ve heyecanla bekleniyor. Diziye katılan Baran Akbulut karakteri Sen beni Ali’den intikam almak için mi terk ettin diyerek diziye damgasını vurağa benziyor.
 Tam gaz devam eden ve her yeni bölümüyle beraber seyircisini ekrana bağlayan dizi Aşk ve Mavi'de henüz Final yok. Aşk ve Mavi 17.Bölümde hamile olan kim?  Belalım Benim, Kınalı Kar, Büyük Yalan, Adak, Oğlum İçin, Hicran Yarası dizileriyle unutulmaz sahnelere imza atan Emrah ve Diriliş Ertuğrul dizisinden gelen partneri Burcu Kıratlı oldukça sevilen bir diziye imza attılar. Aşk ve Mavi 16. bölümde şimdi de aşk rüzgarı esmeye başlıyor. Kendime engel olmam lazım diyerek Ali'den uzak kalmaya çalışan ancak bunu başaramayan Mavi, sonunda Ali'nin duygularına karşılık vereceğe benziyor. Atv ekranlarında yayınlanan dizi Aşk ve Mavi ekranlara veda eden ya da erken final yapan onca diziye rağmen reyting almaya devam ediyor. Emrah hayranları sosyal medya üzerinden de sanatçıyı yalnız bırakmıyor. Emrah hangi dizide oynasa hayranları onu yalnız bırakmıyor ve bu sonuç Aşk ve Mavi'de de değişmedi.4 kasım 2016 akşamındna bu yana yayınlanmaya devam eden dizide iddialı bir oyuncu kadrosu da bulunmakta.
Seyirci Emrah'ı en son Adak adlı diziyle ekranda görmüştü. 2006 yılından beri ekranlardan uzak olan Emrah, yeni diziyle hayran kitlesine yeni isimler eklemişe benziyor.  
Ali Ölüyor mu dizi bitiyor mu derken Ali yaşam savaşını kazandı ve dizide final henüz yok gibi gözükmekte. Atv ekranlarında yayınlanan Aşk ve Mavi dizisi 12.bölümüyle cuma akşamı ekranlarda olacak ve daha şimdiden fragman heyecanı sardı. Ali ölümle hayat arasında gidip gelirken onun yaşamasını en çok Mavi istedi. Ali, Mavi'ye katil olmadığını ve onun abisini öldürmediğini bir kez daha söyledi. Peki Mavi inandı mı? Mavi'nin çok pişman oluşu konakta işlerin durulmasını sağlamadı.  Aşk ve Mavi 12.Bölüm fragmanın yayınlandı. Emrah'ın Atv ekranlarında yayınlanan dizisi Aşk ve Mavi için uzun soluklu dizi yorumları yapılmakta. 12.bölümüne dair merak ettikleriniz için doğru yerdesiniz. Sevda nikah masasına oturur. İmzalar atılırken nikah son mu bulacak yoksa istenmeyen nikah gerçekleşecek mi? Bunun yanıtını cuma akşamı yayınlanacak olan Aşk ve Mavi 12.bölümde göreceğiz.


Geçen bölümde ne oldu?
Ali'nin ölme sahnesi.... Ali ölürse dizi biter mantığından hareketle Ali hayat savaşını kazanacak mı henüz bilinmiyor.
Mavi, kendisine olan aşkını hep canlı tutmayı başaran Ali'ye yaptıklarına çok pişmandır. Ancak Ali'nin annesi Mavi'nin bu pişmanlığını affetmez. Aşk ve Mavi 11.bölümde Ali'nin annesi,Mavi'yi öldürmek ister.
Tesbihin bulunuşu ise Camal'i zora sokar. Cemal bu durumu fırsat bilip ne yapacak? Herkes kazadan Mavi'yi sorumlu tutmakta. 20 ocak cuma akşamı yayınlanacak olan Aşk ve Mavi 11.bölüm merakla bekleniyor.


Aşk ve Mavi 10.Bölümde Ali Katil Damgası Yiyor. Heyecan ve entrikanın zirvede olduğu dizi Aşk ve Mavi'de olaylar karışıyor. Tam Ali ve Mavi arasında fırtına diniyor derken Ali'nin tesbihinin babasının öldüğü yerde bulunduğunu öğrenen Mavi çılgına döner. Atv ekranlarının sevilen dizisi Aşk ve Mavi 10.bölümde neler olacak?  
Aşk ve Mavi 10.Bölüm Fragmanında Ali katil olduğu düşüncesiyle hapise düşebilir.. Ali ve Mavi'nin kavga sahnesine şahit olacağımız Aşk ve Mavi'nin 10.bölümünde  Ali'nin annesi ölümden dönüyor.
İki Kadının Hesaplaşmasına şahit olduğumuz Celal'in aldatla hikayesinin ardından gözler konakta. Atv ekranlarında yayınlanan son bölümün ardından taşlar yerinden oynamaya başladı. 
Geçtiğimiz günlerde sabah kuşağında program yapan Seren Serengil, eski set partneri ve dostu Emrah hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Emrah'ın servet değerinde olan yılbaşında sahneye çıkma teklifini reddetmesi bir anda magazin basınının gündem konusu olmuştu. Emrah bu davranışıyla takdir toplarken, uzun yıllardır sahneden uzak olan Emrah'ın sahnede hayranlarıyla buluşması isteği de Seren Serengil tarafından dile geitirildi.
l


Geçen bölümlerde neler yaşandı?
İlyas ve Mavi'yi gören Ali çok öfkelenir ve İlyas'a vurur. İki erkeğin kavgasına şahit olan Mavi, İlyas'ı savununca olanlar olur ve Ali ve Mavi ayrılığın eşiğine gelirler. Babasını kaybeden Mavi'nin son durumu gitgide melankolik bir hal alır. Yanlış anlaşılmalar ve arada laf taşıyanlar derken Ali ve Mavi'nin arasında büyük uçurumlar giriyor. Ali sevdiği kadın için bir şeyler yapmak istese de Mavi hata üstüne hata yapmaya başlar. İlyas olayı bardağı taşıran son damla olur. Bundan sonra ne olacak? Mavi geri mi dönecek? Ali boşanırsak boşanalım derken ciddi miydi? Atılan yüzük tüm aileyi şok ederken cuma akşamı yayınlanacak olan Aşk ve Mavi dizisinin 6.bölümü heyecanla bekleniyor. Babasını kaybeden Mavi çaresiz durumda kalır. Onun bu haline Ali dayanamaz. Bunun ardından Mavi'nin ailesi konağa geldi ve olanlar oldu. Aşk ve Mavi yeni 5.bölüm fragmanında Ali'yi göz yaşları içerisinde görüyoruz. Mavi'nin İlyas'la görüşmesi kafalarda soru işaretlerine neden oldu. Ali evi terk etmeye çalışan Mavi'yi ne kadar çok sevse de Ali'yi çok seven bir başka kadın da var. Kim bu kadın? İlyas ve Ali'nin hesaplaşması Aşk ve Mavi 5.bölüme damgasını vuracağa benziyor. 
Aşk ve Mavi 5.Bölüm Fragmanı ve Özeti haberimizdedir. En son bölüm tekrarını haberimizin sonunda bulunan bağlantıdan seyredebilirsiniz. Emrah'ın yeni dizisi Aşk ve Mavi'nin fanatikleri çoğalmaya başladı. Kapadokyada çekimleri devam eden dizi ilk bakışta Asmalı Konak'ı andırsa da farklı içeriğiyle şimdiden cuma günlerinin fenomeni olmaya başladı.Bir ağa dizisi daha mı başladı?
Tokatlar, ateşler, kanlar derken bir bölüm daha sona erdi. Heyecanı tepede tutmayı başaran dizi Aşk ve Mavi'nin 2.bölümü 11 kasım cuma akşamı yayınlanacak. Burcu Kıratlı ve Emrah'ın başrolde oynadığı dizide gerçekler ortaya çıkıyor. Ali, Mavi'nin abisini öldürmediğini kendi kendine itiraf ediyor ancak bundan henüz Mavi'nin haberi yok. Abisi Cemal'in cinayetini üstlenen Ali bu sırrı ne zaman açıklayacak?  En mutlu günlerinde Mavi'nin abisinin katili olduğunu düşündüğü kocasını bıçaklayarak öldürmeye çalşması konaktaki herkesi çığrından çıkarır. Ali'nin ölümden dönmesi ve Ali'nin annesinin Mavi'yi konağa sokmak istememesi Ali'yi harekete geçirir ve Mavi'nin artık ailesi olduğunu söyler. Ali çok sevdiği Mavi'nin aşkını kazanmak için ölümü göze alrken Aşk ve Mavi 2.bölüm fragmanı diziye dair önemli tüyoları veriyor.
 

Emrah ekranlara bomba gibi dönmeye hazırlanıyor
Emrah'ın yeni dizisi büyük merak uyandırdırırken dizinin Kapadokya'da bir konakta çekiliyor olması diziye otantik bir hava katmış. Sevilen oyuncu Burcu Kıratlı ile yeni diziye başlayan Emrah, yeni partneriyle uyumlu bir ikili olarak kameralara yansımakta. Emrah'ın hayranları Aşk ve Mavi 2.bölümü merakla bekliyor. Dizinin sosyal medyada yayınlanan 2.bölüm fragmanı büyük merak uyandırdı. Birbiri ardına dizi tanıtımlarına başlayan tv kanalları arasında Atv'de bulunmakta. Aşk ve mavi olan bu yeni dizi isminden de anlaşılacağı üzere bir aşk dizisi .İstanbul'da hapis yatan ve çıktıktan sonra evlenerek ailesinin yanına gelen Ali, aslında hayatının en büyük hatasını yapar. Çünkü düşmanları Mavi'ye ve mutlululuklarına fırsat vermeyecektir. Ali'nin ailesine sormadan gelin olarak getirdiği Mavi, tek dayanağı olan Ali'yi kaybetme korkusunu her gün yaşamak zorunda kalır. Ali'nin annesi tarafından da ailelerine layık görülmeyen Mavi, eşi Ali ile olan aşklarını koruyabilecek mi?
Emrah'ın annesi de dizinin sıkı takipçisi olacak
Emrah'ın annesi olan Ayten Erdoğan, sosyal medya hesabından oğlu Emrah'ın dizisi hakkında konuştu. İlk kez açıklama yapan Emrah'ın annesi “Çekilin, oğlumun dizisi geliyor. Şansı bol olsun. Başarılar dilerim.” diyerek dizinin yeni sezon Atv tanıtımında paylaştı. 
Diriliş Ertuğrul'dan Aşk ve Mavi'ye
Burcu Kıratlı en son Trt'nin fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul'da rol almıştı. Bu dizinin ardından yıldızı parlayan Burcu Kıratlı , Aşk ve mavide başrol oynayacak. Emrah ile dizi setinden gelecek haberleri bekleyen oyuncunun hayranları sıkı takipte. Son zamanlarda dizi sektöründe yeniden hareketlilik yaşanıyor. Ağa dizileri yerini modern evlerde şık takımlı adamlara bırakırken, zengin kız dizileri de artık trend olmaktan çıkmakta. Doğal hayatların herkesin yaşadığı hikayelerin daha çok beğenildiği dizi dünyasında bakalım Aşk ve Mavi nasıl bir yol çizecek. 

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

  halkalı escort

  istanbul escort

  türk porno

  HAVA DURUMU
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  EN ÇOK YORUMLANANLAR
  ARŞİV