Asırlardır süren gelin görümce kavgası Beyaz Perde'ye taşınıyor

Asırlardır süren gelin görümce kavgası Beyaz Perde'ye taşınıyor. Ünlü oyuncu Sermiyan Midyat’ın doğu – batı sentezli mizahını beyazperdeye taşıyacağı “Ay Lav Yu Tuu”da, Amerikalı gelin Jessica ile Mardinli görümce Fehime'nin arasındaki çekişmeler seyirciye kahkaha dolu anlar yaşatacak. Ay Lav Yu Tuu vizyon tarihi de açıklandı. Bu eğlenceli film ne zaman sinemalara gelecek sorusunun cevabı haberimizde.

Asırlardır süren gelin görümce kavgası Beyaz Perde'ye taşınıyor
KADINHABERLERİ.COM- Asırlardır süren gelin görümce kavgası Beyaz Perde'ye taşınıyor. Ünlü oyuncu Sermiyan Midyat’ın doğu – batı sentezli mizahını beyazperdeye taşıyacağı “Ay Lav Yu Tuu”da, Amerikalı gelin Jessica ile Mardinli görümce Fehime'nin arasındaki çekişmeler seyirciye kahkaha dolu anlar yaşatacak. Ay Lav Yu Tuu vizyon tarihi de açıklandı. Bu eğlenceli film ne zaman sinemalara gelecek sorusunun cevabı haberimizde.  

Sermiyan Midyat’ın doğu – batı sentezli mizahını beyazperdeye taşıyacağı “Ay Lav Yu Tuu”da, Amerikalı gelin Jessica (Nikki Leigh) ve Mardinli görümce Fehime (Ayça Damgacı) maceraları merakla bekleniyor! Filmin çekim sırasındaki ilk görüntüleri de yayınlandı. İkili film boyunca birlikte büyüttükleri hamilelikleriyle eğlenceli kareler yansıttı. Sermiyan Midyat da bu komik karelerde yerini almayı ihmal etmedi.  Sermiyan Midyat, Nikki Leigh, Ayça Damgacı, Gizem Karaca, Bora Akkaş, Kevork Malikyan, Josh Folan, Natalie Burn, Barry Corbin ve Ayşenil Şamlıoğlu ve Steve Guttenberg’in rol aldığı Ay Lav Yu Tuu, uluslarası bir aşkı 22 Eylül’de beyazyerdeye taşıyacak. 


Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2017, 11:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER