24 Kasım 2014 Pazartesi

İncir Reçeli 2 Müjdesi

"Bir kavanoz incir reçeli miras kaldı mı size, bana kaldı ve hiçbir tatlı acıtmadı genzimi bu kadar, Siz en sevdiğiniz şarkıda ağladınız mı hiç, Ben ağladım"" İncir Reçeli 2 fragmanı, İncir Reçeli 2 müjdesi izleyicisi şimdden sardı. İncir Reçeli 2 ne zaman sinemalarda izlenecek ? İncir Reçeli 2 oyuncu kadrosunda kimler var, İncir Reçeli başrol kadın oyuncusu kim, İncir Reçeli 2 konusu ne?

06 Şubat 2014 Perşembe 19:57
İncir Reçeli 2 Müjdesi
KADINHABERLERİ.COM- "Bir Şeyi Merak Ediyorum Size de Oldu mu Hiç? Sofraya 2 tabak çıkarıp tek başına yemek yediğiniz, sonra bulaşık kısa sürdü diye üzüldüğünüz?" Bu sözlerle başlıyor İncir Reçeli 2 fragmanı, İncir Reçeli 2 müjdesi izleyicisi şimdden sardı.  İncir Reçeli 2 ne zaman sinemalarda izlenecek ? İncir Reçeli 2 oyuncu kadrosunda kimler var, İncir Reçeli başrol kadın oyuncusu kim, İncir Reçeli 2 konusu ne?

 İncir Reçeli 2 fragmanı yayınlandı. Halil Sezai'nin yazıp yönettiği İncir Reçeli sinema filmi fragmanı burada. İşte İncir Reçeli 2 fragmanı izle. İncir Reçeli sinema filmi tek bölümlük olarak çekilmişti. Ama hala akıllardan çıkmayan konusu, oyunculuk yeteneği, şarkıları ile film Türk sinemasında klasikler arasına girmeyi başarmıştı. Halil Sezai İncir Reçeli 2'nin çekileceği müjdesini verdi ve İncir Reçeli 2 filminin fragmanı yayınlandı. Bu filmi şarkıcı kimliğinin ön plana çıkmasından önce çeken Halil Sezai özellikle filmde söylediği İsyan ile haklı bir üne de kavuştu. 

 
 Halil Sezai, önceki akşam oyuncu Melike Güner ile buluşup sohbet etti. Çıkışta şalvar pantolonu ve saçı sakalı birbirine karışmış haliyle dikkat çeken Sezai, "İncir Reçeli 2' filmi için sakal bıraktım" dedi. Halil Sezai'nin şarkıcılık yönüyle tanınmadığı dönemde çektiği bu filmde söylediği şarkılar oldukça sevilmişti.

AA film prodüksiyon tarafından çekilecek İncir Reçeli 2 ne zaman sinemalarda izlenecek ? İncir Reçeli 2 oyuncu kadrosunda kimler var, İncir Reçeli başrol kadın oyuncusu kim, İncir Reçeli 2 konusu ne? bu konular hakkında henüz bir bilgi verilmedi, bilinen tek şey İncir Reçeli 2 de Halil Sezai var.

İşte merakla beklenen İncir Reçeli 2 filminin fragmanı için tıklayınız

İncir Filminin Unutulmaz Şarkısı İsyanı dinlemek için tıklayınız

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV