BİLMEK VAKTİDİR, yayın hayatına başladı

Adını şair İlhami Çiçek’ten alan yeni sanat-kültür portalı Bilmek Vaktidir, farklı isimleri, bölümleri, alanında isim yapmış yazarları ve dosya konularıyla yayın hayatına merhaba dedi.

BİLMEK VAKTİDİR, yayın hayatına başladı
KADINHABERLERİ.COM- Belli bir üslup etrafında, merhum şairin şiirlerinin isimlerinden oluşan farklı başlık ve yazıları bir araya getirerek kültür alanına yeni bir dinamizm katmayı hedefleyen portal, İlhami Çiçek’in ailesi tarafından kuruldu. 

“Temalar” başlığı altındaki ilk dosya konusunu Safiye Erol’a ayıran Bilmek Vaktidir, yazarın hayatına, eserlerine ve bilinmeyen yönlerine dikkat çekti.

 

 

“İçine yolculuk yapamayan insanın merhameti, adaleti ve aşkı keşfederek insanlığı kuşanması beklenemez. Bu açmazdan, kuşatmadan, kalbi bu muhasaradan ve kendine yabancılaşmadan çıkarmanın yolu, şiire, romana, hikâyeye, edebiyata, müziğe ve sanatın diğer alanlarına iltica etmekle mümkün olabilecektir.

İşte bu site; insana, aklı ve kalbi olduğunu hatırlatan engin bir içerikle sizlerin huzuruna çıkma arzusuyla yayında.

Bu içerikler

Eğitim, Kültür, Sanat vb. konuların işlendiği,

Yazar, fikir adamı, sanatçı portreleri,

Kitap eleştiri ve tanıtımları,

Hikâye türü metinlerin de yer aldığı,

Sinema konularının olduğu,

Her ay, bir konunun alanında yetkin yazar, sanatçı ve düşünürlerin değerlendirmelerini bulacağınız dosyalarla zenginleşecek.”

//bilmekvaktidir.com/

İlginize şimdiden teşekkür ediyorum.

          Mehmet Latif ÇİÇEK

                    Kurucu

 

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2019, 16:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER