Sakem, Katre-i Sanat Yılsonu Etkinlikleri Sona Erdi

Safranbolu Kültür ve Eğitim Merkezi (SAKEM) tarafından düzenlenen yılsonu etkinlikleri Aslanlar SAKEM’de düzenlenen sertifika töreni ve Ömer Günday konseri ile sona erdi.Hava muhalafeti nedeni ile Aslanlar SAKEM’e alınan programa yoğun katılım...

Sakem, Katre-i Sanat Yılsonu Etkinlikleri Sona Erdi
Safranbolu Kültür ve Eğitim Merkezi (SAKEM) tarafından düzenlenen yılsonu etkinlikleri Aslanlar SAKEM’de düzenlenen sertifika töreni ve Ömer Günday konseri ile sona erdi.
Hava muhalafeti nedeni ile Aslanlar SAKEM’e alınan programa yoğun katılım olurken açılış konuşmasını yapan Bilicioğlu, “24-29 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirmeyi planladığımız ancak hava muhalefetinden dolayı bu akşam noktalayacağımız Katre-i Sanat Yılsonu Şenliklerimiz programında bizleri yalnız bırakmadığınız için siz değerli dostlar, başta böylesi öneli bir kurumu Safranbolu’ya kazandırdığı için Belediye Başkanımız Sayın Dr. Necdet Aksoy’a, Kültür Müdürümüze, SAKEM Koordinatörümüz ve çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Bir yılın emeğini sergilemek için çok büyük bir emek sarf edildi. Yine bununla birlikte 7. SAKEM şubemizi Yukarı Tokatlı’ya açtık. Orası da hayırlı olsun. Bu vesile ile emeği geçen herkese yeniden teşekkür ediyor, önümüzdeki yıl daha da büyümüş bir SAKEM’de birlikte olmayı temenni ediyorum” dedi.
Konuşmanın ardından kursiyerlere sertifikaları Başkan Yardımcısı Hüseyin Bilicioğlu, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Zülfiye Eraslan Özcan, SAKEM Koordinatörü Münevver Esen, Safranbolu Belediye Spor Kulüp Başkanı Mehmet Koca, Safranbolu Minibüsçüler ve Özel Halk Ototbüsçüleri Başkanı Birol Sarıvaz ve kurs öğretmenleri tarafından verildi.
Törenin ardından yerel sanatçı ve SAKEM Bağlama Kursu Öğretmeni Ömer Günday konserine geçildi. Yaklaşık 1 saat süren konser büyük beğeni ile izlenirken, türkülere programa katılan konuklarda eşlik etti.
Program sonunda SAKEM Koordinatörü desteklerinden dolayı Kültür ve Sosya İşler Müdürü Zülfiye Eraslan Özcan’a çiçek takdim etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER