01 Haziran 2016 Çarşamba

Müge Anlı Bir cinayeti daha çözdü! Kemal Taş'ın Cesedi Bulundu!

BİRLİKTE OTOMOBİL ALMAYA GİTTİĞİ ARKADAŞI ÖLDÜRÜP GÖMMÜŞ

10 Aralık 2013 Salı 14:11
 Müge Anlı Bir cinayeti daha çözdü! Kemal Taş'ın Cesedi Bulundu!
KADINHABERLERİ.COM- SİNOP’ta 18 gün önce otomobil almak üzere 12 bin tlyle evden çıkan ve bir daha kendisinden haber alınamayan 41 yaşındaki Kemal Taş'ın, birlikte gittiği arkadaşı tarafından  öldürülüp araziye gömüldüğü ortaya çıktı. İtiraf üzerine Taş'ın araziye gömülmüş cesedi bulundu.Müge Anlı’nın programında aranan ve yakınlarının yer aldığı Kemal Taş olayıyla ilgili son bilgiler şöyle..


Kemal Taş’in kaybı acı sonla bitti. 


Kemal Taş'ın cebindeki yüklü parayla otomobil almaya Hüseyin B. ve Savaş ile gitti. Birkaç gün sonra canlı yayına katılan Hüseyin B., 4 aralık 2013 günü Müge Anlı'nın programında fenalaşarak kulise alındı. Burada Müge Anlı'ya Kemal Taş'ı öldürdüklerini itiraf eden H.B., polis tarafından olay birlikte işledikleri iddia edilen Savaş Y. ile birlikte gözaltına alındı.


Yapılan sorgulamasında da Kemal Taş'ı öldürüp, gömdüklerini itiraf etti. Polis ve jandarma tarafında bugün olay yerine götürülen şüpheliler Kemal Taş'ı gömdükleri yeri gösterdi. Sinop'un Erfelek İlçesi'ne bağlı Sogulçalı Köyü Kıran mevkisinde Taş'ın cesedi ekipler tarafından gömüldüğü yerden çıkarılarak otopsi için Ankara Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Vücudunda yara izleri olduğu ve cebinde de bir miktar para bulunduğu görüldü. Daha önce programdaki cinayet itirafı Ayşenur Yazıcı tarafından polisin Müge Anlı'ya yardımı olarak tanımlanmıştı bu sefer ne yorum yapılacağı merak ediliyor.


    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
KARİKATÜR
ARŞİV