18 Ocak 2017 Çarşamba

Bim 20 Ocak Aktüel Ürünlerinde neler indirimde?

20 ocak 2017'nin Bim Aktüel Kataloğu Olan 20 Ocak Aktüel Ürünleri Açıklandı. Müşterilerinin haftalar öncesinden takip ederek hangi ürünlerin indirime girdiğini öğrenecekleri aktüel katalogları herkesten önce kadın haberlerinde yer almaya devam ediyor. İndirimleri tespit edip sabahın erken saatlerinde sıraya girerek istedikleri ürünleri almalarını sağlayan Bim aktüel broşürlerini haberimizde bulabilirsiniz. Bu cuma da devam edecek olan Bim aktüel fırsatları neler? 20 ocak cuma aktüel ürün kataloğu belli oldu. Bim Aktüel 20 ocak İndirimleri nedir? Her cuma yayınlanan indirim kataloglarına bir yenisi daha eklendi. Bim aktüel 20 ocak broşüründe neler var siz kadın haberleri okuyucularımız için inceledik.

16 Ocak 2017 Pazartesi 06:27
Bim 20 Ocak Aktüel Ürünlerinde neler indirimde?
Foto galeriye git

20 ocak 2017'nin Bim Aktüel Kataloğu Olan 20 Ocak Aktüel Ürünleri Açıklandı. Müşterilerinin haftalar öncesinden takip ederek hangi ürünlerin indirime girdiğini öğrenecekleri aktüel katalogları herkesten önce kadın haberlerinde yer almaya devam ediyor. İndirimleri tespit edip sabahın erken saatlerinde sıraya girerek istedikleri ürünleri almalarını sağlayan Bim aktüel broşürlerini haberimizde bulabilirsiniz. Bu cuma da devam edecek olan Bim aktüel fırsatları neler? 20 ocak cuma aktüel ürün kataloğu belli oldu.  Bim Aktüel 20 ocak İndirimleri nedir? Her cuma yayınlanan indirim kataloglarına bir yenisi daha eklendi.  Bim aktüel 20 ocak broşüründe neler var siz kadın haberleri okuyucularımız için inceledik.
Yeni katalogda göze çarpan ve satıla sunulduğu gün tükenmesi tahmin edilen ürün yemek takımı. Kütahya Porselen 18 Parça Porselen Yemek Takımı 39,90 liralık fiyatıyla piyasa değerinden oldukça ucuza satışa sunulacak. Ancak 24 parça olmadığını vurgulamak isteriz. Çay takımın yenilemek isteyen müşteriler Paşabahçe Desenli Çay Bardağı 6'lı 6,90 liraya alabilir. Bim aktüel 20 oacak kataloğunda bir liralık ürünler de mevcut. LAV Cam Kahvaltı Tabağı 1 liraya satışa sunulacak.

3 Ayaklı Dekoratif Lambader 79,50 lira
Chef's 3'lü Teflon Sahan Seti 39,50 lira
Chef's Haşlama Tenceresi 27,50 lira
Chef's Teflon Krep Omlet Tava 7,90 lira
Bonera Teflon Set 2 parça 32,50 lira
resim galerimizde tüm kataloglar bulunmakta.

Bim aktüel 6 ocak kataloğunda oto sahiplerinin ihtiyaçlarına yer verilmiş. Özellikle çetin geçen kış şartlarına destek amaçlı sunulan Yol Tutuş Aparatı 13,90  liradan satışa sunulacak.  Otomobilin aksesuar ihtiyaçlarından ne isterseniz bu katalogta mevcut. İşte 2017 yılının ilk cuma indirimlerinin ayrıntıları
Araç İçi DVR Kamera 44,50 liraya katalogda satışa sunulacak olan favori ürünler arasında.
Bluetooth Kulaklık 21,90 lira
Akü Takviye Kablosu 13,90 lira
Lexar 32 GB Micro SD Kart  ve bununla beraber Adaptör 24,90 liradan satılacak.
2'li Oto Koltuk Kılıfı 17,50 lira olarak katalogta yerini almış.
Otomobil Cam Sileceği 3,90 lira.
Bim aktüel 6 ocak katalogunun diğer resimli broşürünü ve gelecek haftanın indirim fırsatı için resim galerimizi ziyaret ediniz. Tüm Bim fırsatlarını siz okurlarımızla paylaşmaya devam edeceğiz.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
KARİKATÜR
ARŞİV