31 Ekim 2014 Cuma

İşte TEOG 1. Dönem Türkçe, Matematik Sınav Soruları ve Cevapları!

TEOG (OGES) 1. Dönem Türkçe Matematik Sınav Soruları ve Cevapları, 28 Kasım TEOG Sınavı soru ve cevapları, 28 Kasım 2013 TEOG Cevap anahtarı, e-okul sistemi (e-okul.meb.gov.tr), sorular ve cevaplar. MEB, TEOG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? ortak sınavların geçersiz olacağı durumlar nelerdir?Ortak sınavlara itiraz... Hepsi aradığınız her sorunun cevabı kadinhaberleri.com'da.

04 Ocak 2014 Cumartesi 11:34
İşte TEOG 1. Dönem Türkçe, Matematik Sınav Soruları ve Cevapları!
TEOG (OGES) 1. Dönem Türkçe Matematik Sınav Soruları ve Cevapları, 28 Kasım TEOG Sınavı soru ve cevapları, 28 Kasım 2013 TEOG Cevap anahtarı, e-okul sistemi  (e-okul.meb.gov.tr), sorular ve cevaplar. MEB, TEOG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? ortak sınavların geçersiz olacağı durumlar nelerdir?Ortak sınavlara itiraz... Hepsi aradığınız her sorunun cevabı kadinhaberleri.com'da.

TEOG 1.Dönem ortak sınav soruları 28 Kasım 2013.TEOG 1.Dönem sınav sonuçları TEOG 1.Dönem Türkçe Matematik 1.oturum 2.oturum.TEOG 1.Dönem sınav sonuçları eokul. TEOG 1.Dönem sınav yorumları. ortak sınav sonuçları ne zaman bildirilecek, TEOG 1. dönem sonuçları ne zaman açıklanıyor? e- okul (http://meb.gov.tr/)


Ortak sınavların sonuçları Bakanlık  tarafından, sınav takviminde belirtilen  tarihlerde e-Okul sistemine işlenecektir. 

Öğrencilere sınav sonuç belgesi ayrıca gönderilmeyecektir.


E-OKUL SAYFASINA GİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Not: TEOG Merkezi Ortak Sınav soruları ve cevap anahtarı yayınlandığından aşağıdaki linkler aktif olacaktır.

8 Kasım 2013 Merkezi Ortak Sınav Türkçe Dersi Soru ve Cevapları
28 Kasım 2013 Merkezi Ortak Sınav Matematik Dersi Soru ve Cevapları
28 Kasım 2013 Merkezi Ortak Sınav Din Kültürü Dersi Soru ve Cevapları
29 Kasım 2013 Merkezi Ortak Sınav Fen ve Teknoloji Dersi Soru ve Cevapları
29 Kasım 2013 Merkezi Ortak Sınav İnkilap Tarihi Dersi Soru ve Cevapları
29 Kasım 2013 Merkezi Ortak Sınav İngilizce Dersi Soru ve Cevapları

ORTAK SINAVLARIN GEÇERSİZ SAYILACAĞI DURUMLAR 

Ortak sınavlara giriş şartlarını taşımadığı hâlde öğrencinin sınava girmesi, 

Cevap kâğıdının dönüş sınav güvenlik torbasından çıkmaması, zarar görmüş ya da eksik çıkması, 

Öğrencinin   herhangi   bir   öğrenciden   ya   da   dokümandan   kopya   çektiğinin   sınav görevlilerince tespit edilmesi, 

Başka öğrencinin sınav evrakının kullanılması, 

Öğrencinin yerine başkasının sınava girmesi,

Her  türlü  bilgisayar  özelliği  bulunan  cihazlar  ve  saat  fonksiyonu  dışında  özellikleri bulunan saatler ile cep telefonu, telsiz vb. iletişim araçları ve defter, kitap, sözlük, hesap cetveli gibi araçları sınav anında öğrencinin yanında bulundurması, 

Dönüş   sınav   güvenlik   kutuları   dışında  posta   ya   da   farklı   bir   yolla   sınav   evrakı gönderilmesi, 

Cevap   kâğıdı   değerlendirilirken   aynı   sınıfta   oturan   adaylarının   sıraları   dikkate alınmaksızın yapılan kopya analizi sonucuna göre ikili/toplu kopya tespit edilmesi, 

Sınav evrakına zarar verilmesi (soru kitapçığını, cevap kâğıdını yırtmak, teslim etmemek ve benzeri) durumlarında Millî Eğitim Bakanlığı Merkezi Sistem Sınav Yönergesi'nde belirtilen sınav kuralları ihlal edildiği için sınav görevlilerinin ve yetkililerin tuttuğu tutanaklar da dikkate alınarak öğrencinin sınavı geçersiz sayılacaktır. 

Ortak sınavı geçersiz sayılan öğrenciler mazeret sınavına alınmayacaktır. 

ORTAK SINAVLARA  İTİRAZ 

Sonuçlara yapılacak olan itirazlar, sonuçların http://www.meb.gov.tr  (e-okul  sistemi) internet adresinden yayımlanmasından itibaren en geç beş takvim günü içinde yazılı olarak YEĞİTEK'e yapılabilecektir. 

Faksla yapılan itirazlar dikkate alınmayacak ve cevaplanmayacaktır. 

Her  ders  için  yapılan  itirazların  incelenmesi  için  öğrenci  velisi  tarafından  T.C.  Ziraat Bankası Başkent/ANKARA şubesi, Türkiye Vakıflar Bankası Ankara Merkez şubesi ve Türkiye Halk Bankası Küçükesat/ANKARA şubelerinden herhangi birine, "Kurumsal Tahsilât Programı" aracılığıyla 10 TL (On TL KDV Dahil) yatırılması gerekmektedir. İtirazın haklı bulunması halinde ücreti iade edilecektir. 

İtiraz ücretini yatırıp banka dekontunu itiraz dilekçesi ile birlikte göndermeyen öğrencilerin başvuruları dikkate alınmayacak ve cevaplandırılmayacaktır. 

İtirazların cevaplanmasında YEĞİTEK gelen evrak kayıt tarihi dikkate alınacaktır. 

Süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar ile öğrencinin T.C. kimlik numarası belirtilmeyen, banka dekontu eklenmemiş, imza ve adres bilgisi olmayan dilekçeler dikkate alınmayacak ve cevaplandırılmayacaktır.YORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 1 yorum mevcut

  • mahmut kılınç 10 ay önce yorumlandı

   fen ve din soruları yamlış hsaplanmıştır benim fende 17 netim yani 85 alırken adamlar78 yazıyor dinde ise 16netim yani 80alırken 75 yazıyolar

  HAVA DURUMU
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  SENDE YAZ
  Ziyaretçi Defteri
  Ziyaretçi Defteri

  Siz de yazmak istemez misiniz?

  Ziyaretçi Defteri
  ARŞİV