25 Kasım 2014 Salı

Açık Öğretim Ortaokulu Sınavı soru ve cevapları açıklandı mı?

2012-2013 Eğitim Öğretim Yılı II. Dönem sınav yerleri belli oldu

16 Nisan 2013 Salı 10:58
Açık Öğretim Ortaokulu Sınavı soru ve cevapları açıklandı mı?

 2012-2013 Eğitim Öğretim Yılı II. Dönem sınav yerleri belli oldu

 2012-2013 Eğitim Öğretim Yılı II. Dönem sınav yerleri belli oldu. Öğrencilerimiz Öğrenci girişinden AÖO Bilgi Sistemine kullanıcı adı ve şifresi ile girdikten sonra; "Bilgi Kontrol Ekranları" menüsü altında ki ğrenci Sınav Giriş Bilgileri" ekranına girerek sınav yerlerini öğrenebilirler.

 
2012-2013 Eğitim Öğretim Yılı II. Dönem sınav yerleri belli oldu. Öğrencilerimiz Öğrenci girişinden AÖO Bilgi Sistemine kullanıcı adı ve şifresi ile girdikten sonra; "Bilgi Kontrol Ekranları" menüsü altında ki "Öğrenci Sınav Giriş Bilgileri" ekranına girerek sınav yerlerini öğrenebilirler. Sınav 14 Nisan 2013 Pazar günü saat 10:00 ve 14:00 olmak üzere 2 oturum halinde yapılacaktır.
Sınav giriş yerleri adreslere gönderilmeyecektir.
 
 Sınav yerininzi buradan öğrenebilirsiniz  https://aionet.meb.gov.tr/aionet/ogr_login.aspx
 
Eğer öğrencinin sınav merkezi olarak seçtiği yer yeterli öğrenci sayısına ulaşamamışsa, en yakın sınav merkezine yönlendirilir. Öğrencilerimiz sınav yerlerini sınav tarihinden yaklaşık 10 gün öncesinde Açık Öğretim Ortaokulu Bilgi Sistemine “Öğrenci Girişi” nden (Öğrenci Girişi için tıklayınız...) sisteme şifreleri ile girerek öğrenebilirler.
 
 
 
Sınav yerininzi buradan öğrenebilirsiniz  https://aionet.meb.gov.tr/aionet/ogr_login.aspx


 

    Yorumlar

SON DAKİKA
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV