Yengeç burcu ve yükselen yengeç 2021 yıllık yorumu

Yengeç burcu ve yükselen yengeç 2021 yorumu... 15 dereceden fazla ise yükselen dereceniz aslan burcu yorumlarımı okumanızı öneririm. Ayrıca güneş burcu yengeç olanlar da yorumları gözönünde bulundurmalı. Astroninova, kadınhaberleri.com için özel yorumladı.

Yengeç burcu ve yükselen yengeç 2021 yıllık yorumu
 KADINHABERLERİ.COM- Hassas olmayı bırakmamız gereken, kendimizi düşünecek içe dönecek herşeyden önce tevekkülü öğrenmesi gereken bir yıl. Birçok burç için olduğu gibi yengeç burçları içinde yeni yıl yani 2021 yılı, 21 aralık 2020 yılında başlayacak.
2021, 2020'den iyi olacak
2022 ise 2021'den iyi gelecek.

Bir dönemin kapanışının ilk günü, 21 aralık. Çünkü hem son 20 yıllık döngü hem de ekinoks gününde kapanıp bir önceki buluşma boğada 25 derece olmuştu. Ama enteresan olan bu sefer kovada sıfır derecede buluşacak. 
Sezgilerinizin ön planda olduğu biryıl daha geliyor. Haksızlığa uğrayanların bunları telafi edecekleri bir yıl.
Bazılarınız boşandı bazılarınız ortaklığı bitirdi. Hala sizden gizli ne varsa ortaya çıkacak. Ve yüzleşmeler olacak. Bu kadersel bir döngü. Evet ruhen, bedenen yoruldunuz. Çok emek verdiniz, değeriniz bilinmedi. Çabalarınız boşa gitti gibi hissettiniz. Bu yıl bir miktar bunları telafi edeceksiniz.

Duygusallığı bırakıp bir miktar bireysel olmayı başarırsanız bir miktar ferahlayacaksınız. Boşanacaksanız da bunun en kötüsü olduğunu düşünmeyin lütfen.

Gelirleriniz artacak.

Ocak 2021

Bu ay kendi hayallerinize gitmeniz için bir fırsat olacak. Jüpiter, Uranüs üçgeni size fırsat verebilir. Hayalkırıklığınız azıcık giderebilir. Yıllardır anlaşılamayan haklılığınızın ortaya çıkacağı bir ay olacak. Merkür sizin 8. evinizde geriliyecek. Sizin kandıranlar varsa önünüze düşecek. Ayaklarına dolanacak yapılanlar. Yapmanız gereken doğru tarafta olup tartışmaları uzatmayın.Bekar yükselen yengeçler için evliliğe doğru bir adım atılabilir. Alacakları olan yükselen yengeçler 28 ocak dolunayı ile buna kavuşabilir.

İlk olarak zorlu tarihler

18 ocak 2021
17 şubat 2021-Satrün Uranüs Karesi
15 haziran 2021, Jüpiter Uranüs karesi var.

Bu zorlu açıları ve kareleri siz 8. evden alacaksınız. Yani ortaklıklar ve eşinizin gelirleri ya da başkasından gelen gelirlerle ilgili bazı sıkıntılar zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Ama şunu söylemeden geçemeyeceğim aynı eve Jüpiter'de geliyor yani bir yandan imtihanlar bir yandan bu noktada bolluklar yaşayacaksınız.

Güzel tarihler

7 ocak 2021 Venüs sizin 7. evinize geçecek 31 ocağa kadar çok çok güzel.

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2021, 10:37

Müge Gencay

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER