Yengeç Burcu Kasım 2108 burç yorumu

Astroninova, kadınhaberleri.com okurları için özel yorumladı.Yengeç Burcu Kasım 2108 burç yorumu haberimizin detayında. Kasım ayı, yengeç burcu için dönüşümün başladığı ay diyebiliriz. Çünkü geneliniz Satrün baskısından kurtuldu

Yengeç Burcu Kasım 2108 burç yorumu
 KADINHABERLERİ.COM- Kasım 2018 bir sürü göksel olayların yaşandığı bir ay bunlardan en önemlisi Jüpiterin yay burcuna girmesi.  Jüpiter ateş burçlarına göre size daha az bolluk getirecek ama 2019 yılındaki diğer gelişmelerle Jüpiter birleşince muhteşem bir yıl yükselen yengeçleri bekliyor. Müjde vereceğim ilk üç burç (yükselen yengeç, yay ve koç) diyebilirim. Çoğu yükselen yengeç için bu geçiş 6. evde olacak. İş hayatınız kesinlikle olumlu olacak. İşsizler iş bulabilir. Uzun yıllardır evcil hayvan edinmek isteyenler varsa bu yıl bu bakımdan iyi. Olumsuz yönü ise 6. ev geçişi tıpkı 1. evde olduğu gibi kilo aldırabilir. Sağlık konusunda sıkıntıda olanlar için iyileşme olanakları, harika doktor fırsatları çıkabilir. Yardımcı personeli olanlar ilk aylarda biraz sıkıntı yaşasa da transitin orta döneminden sonra güzel gelişmeler olabilir. 

7 kasımda akrep burcunda gerçekleşecek yeni ay, bazı özel ilişkilere dikkat etmemiz gerektiğine işaret ediyor. Çocuklarla ilgili özellikle eğitim alanında bir karar alacaksanız kasımın ilk haftasına dikkat etmenizi tavsiye ederim. Ev almak isteyenler için ilk adımı atacakları bir hafta.

Diğer bir önemli gelişme de Uranüs'ün koç burcuna retrosu başlıyor. Aynı zamanda bir T kare kalıbı yapıyor. Bu yengeç burcunun 11. evinde olduğu sosyal hayatınızda ani değişimler olabilir. E diğer yandan ay düğümleri 1-7 aksına yerleşiyor, burada gezegen yerleşimi olanlar daha çok etkilenmekle beraber ciddi gelişmeler olabilir.  

Kasımın 16'sında Merkür retrosu olmasına rağmen bu ay yengeçlere kariyer anlamında çok güzel kısmetler geliyor. 16 kasımda Venüs Terazide S, merkür yayda S yapacak işte bu iki tarih çok güzel etkileyici enerjilerin tam yansıyacağı günler. Özellikle kritik konuşmalar, görüşmeler için harika bir gün. 

23 Kasımdan itibaren bazı yengeçler terfi ederken bazıları uzun zamandır bekledikleri iş fırsatlarını yakalama ihtimaline sahipler.

Ev için düzenleme yapmak isteyen yengeçler bu ay dikkatlerini eve toplayabilecekler. Evcil hayvan sahiplenmek isteyen yengeçler bu ay alabilirsiniz.
Ancak, eskiye bağımlı yaşayan bekar yengeçlere eski aşklarına bu ayda dikkat etmelerini tavsiye ederim. Yeni kısmetlerinize, yeni arkadaşlıklarınıza önem vermenizi tavsiye ederim. 

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2018, 15:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER