Yengeç burcu aralık 2020 yorumu

Yengeç burcu aralık 2020 yorumu... Astroninova, kadınhaberleri.com için yorumladı. Yengeçlerin 3 senelik sıkıntısı sonunda bitiyor o sebeple özellikle önce yengeçi yorumlamak istedim...

Yengeç burcu aralık 2020 yorumu
 KADINHABERLERİ.COM- Son iki senedir bütün tutulmalar yengeç-oğlak aksında oldu bütün olumsuzluklar neredeyse bu burçlarda yaşandı. Ama özellikle yengeç ve yükselen yengeçler bu sıkıntıları hassas oldukları için daha fazla hissettiler.

Aralığın ilk haftasından itibaren yengeçin ilk dekanında doğanlar çok olumlu etkileneceksiniz.

30 kasım Ay Tutulmasının Yengeç Burcuna Etkisi

Kariyerinizle ilgili 2-3 senelik durağanlık bitiyor. Sıkıntılarınız bitmeye başlıyor. İkizler burcu sizin 12. eviniz biraz uykusuzluk ve kaygı hissedebilirsiniz. Geçmişte kaçırdığınız özellikle 2001 yılında yakalayamadığınız kariyer fırsatları bu tutulma ile önünüze gelebilir. Bu arada Venüs akrepte, gizli işlerden kaçının lütfen. Sanal ortamda kimseyle tanışmamanızı, konuşmamanızı tavsiye ederim. 

Beklediğiniz krtik konularda hamle yapmak için tam zamanları diyebiliriz. Cesur olmanız güzel ama hamleler yapın ama gene de temkini elinizden bırakmayın. Aslına bakarsanız hisleriniz kuvvetlenecek, hislerinizi dinleyin vicdanınız doğruyu söyleyecektir.

Büyük sıkıntıları ve kendi dışında müdahale edemeyeceği konuları olanların çözüleceği bir ay.

1-2 aralık günleri işler için değil ama özel hayat için güzel günler değerlendirin.

6-7 aralık hoş enerjiler var.

8- 9- 10 aralık tarihlerinde kritik konulara girmemenizi öneririm.
11-12 aralık
küçük çaplı işler için iyi bir zaman.

14 aralıktaki güneş tutulması ve yeni ay sizin 6. evinizde olacak. Şayet hastaysanız iyileşeceksiniz, eğer işsizseniz iş bulacaksınız. Hakikaten beklenmeyeni bekleyin derim. Kendinizi artık iyi hissedin. Hem süprizler hem de fırsatlar var diyebilirim.

15-16 aralık tarihlerinde siz birşeyi bitirmeyin, bitecekse sizin dışınızda bitsin.

Aralığın 19'una kadar bir miktar vesveseniz olabilir buna fazla kulak asmayın. İşle ilgili bütün girişimleri bu tarihten sonra yapın.

Pandemiye rağmen maddi açıdan olumlu etkilenen nadir burçlardan biri yengeç burcu.


21 aralık, sizin için bir milat 21'inden sonrası bundan önceki 2-3 yıla pek benzemeyecek.

23 aralıktan sonra zaten Satrün kova burcuna geçecek ve üstünüzdeki baskılar sona erebilir. Aralığın sonuna doğru güneş tutulmasının olumlu etkileri daha da güzel açığa çıkmaya başlayacak. Bol şükredeceğiniz güzellikler sizinle. 2020'yi siz güzel bitireceksiniz darısı diğerlerinin başına.


Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2020, 19:28

Müge Gencay

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER