19 Şubat 2017 Pazar

Terazi Burcunun genel özellikleri

Terazi Burcunun genel özellikleri ... Bir Terazi Burcu size ne verir? Sizden ne alır? Terazi Burcunun genel özellikleri nelerdir?

05 Şubat 2017 Pazar 16:02
Terazi Burcunun genel özellikleri

 Terazilerle yaşamak bir yandan kolay bir yandan zor. Her zaman olabileceğine kibar, nazik, uyumlu, hoşgörülü, güzel konuşmasını bilen insanlardır.Neşelidirler ve size de neşe verirler.


Karar vermekte zorlanırlar. Öncülük etmeyi, başlangıçta yaratmayı severler. Ama dönem dönem dengeleri bozulabilir.

Terazi burcu, uyum, ahenk, ilişkilerle alakalıdır. Özellikle ilişkileri politik bir duruş üzerinde şekillenir çünkü onun doğası böyledir. Kimse kırılması, üzülmesin, yara almasın, gönlü kalmasın diye objektif ve tarafsız durmaya çalışırlar.Kalp kırmak, bağırıp çağırmak,olay çıkarmak hiç de onlara göre davranışlar değildir.

Teraziler, Sanata aşıktır. Estetik kaygılar, sanatsal yaklaşımlar, hayatın zevkli ve keyif veren yanları, yaratıcılık gerektiren konularla iç içedirler. Sanatsal faliyetler ona göredir.

Özgürlüklerine düşkündürler fakat onların özgürlük anlayışı, birlikte olduğu, ortaklık kurduğu kişi ile birlikte özgürleşmektir. Kavga ve gürültü ortamlardan pek hazzetmezler ve böyle ortamlardan ya kaçarlar ya da ortalığı düzeltmeye çalışırlar.Onların diğer adı uzlaşmadır.


Hastalıklar onlarıda bulur mutlaka. Omurga, alt karın, göbek, üreme organları, uyluk, kalça, bel ve böbreklerle ilgildirler. Böbrek ve el bölgesi rahatsızlıkları, bel ve kalça bölgesi yanıkları, mesane yaraları, ülser, sırt problemleri, kan ile iligli sorular Terazilerde sıklıkla görülür.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
KARİKATÜR
ARŞİV