google.com, pub-3099463858194746, DIRECT, f08c47fec0942fa0
18 Ekim 2019 Cuma

Ninova Astroloji'den şubat ayı burç yorumları

Ninova Astroloji'dan şubat ayı burç yorumları... "Ninova Astroloji', kadınhaberleri.com için özel yazdı. Şubat 2018, 2018'in göksel açıdan en önemli aylarından biri... 31 ocak ay tutulmasının en sonunu 1999'da yaşamıştık. Bir dönemin kapanışının ayak sesleri olabilir.

31 Ocak 2018 Çarşamba 11:27
Ninova Astroloji'den şubat ayı burç yorumları

 KADINHABERLERİ.COM-

31 OCAK AY TUTULMASI- KADINLAR BAŞROLDE

 
19 yılda bir olan ay tutulması ile 31 ocakta karşılaşacağız. Etkileri ile şubat ayında karşılaşacağız. Özellikle öncü burçların son derecelerini kadersel olarak etkileyecek tutulmalara dikkat. Bunlar başta boğa burcunun 2. yarısı ve akrep burcunun 2. yarısını derinden etkileyecek. Unutulmaması gereken bir konu da bu tutulmanın aslan burcu olmasıdır. Aslanın arkasındaki yengeç etkileri de mevcuttur. Ay, batı astrolojisinde kadınları, İslami astrolojide Hz. Fatma'yı temsil eder. Yani bu ay tutulması kadın figürlerini öne çıkaracak ve mücadeleci kadınları destekleyecek.

Güneş Tutulması

Şubat ayındaki güneş tutulmasını Önümüzdeki 9 yılı etkileyecek fırsatların karşımıza çıkmasına neden olabilir. Marsın yay burcunda olması tutulmayı olumlu etkileyebilir. Bu tutulma döngüsünün olumsuz etkili olsa dahi genelde olumlu olduğunu söyleyebiliriz.

Türkiye'nin 8. evini etkileyecek olan güneş tutulması, yeni kanunları gündeme gelebilir. Jüpiter açısı hızla büyüme verse dahi uzun vadede temkinli olmalıyız.

Koç Burcu: 
31 ocak 2018'de aslan burcunda ay tutulması yaşanacak. Ceres isimli yani Demeter astroidi bu tutulmada başrolde. Yani hasat yıldızı. Ağustos 2017'deki güneş tutulmasında attığınız hasatları toplama zamanı. Aşk hayatınızda belirleyici etkiler var. Ay boyunca bu tutulmalar etkisinde olacaksınız. Biraz daralsanız dahi 15 şubat güneş tutulması, sizi sosyalleştireceği için sizi önünüzdeki 6 ay içinde sizi olumlu etkileyecek. Organizasyonlarda yeni adımlar sizi bekleyebilir.

Boğa Burcu

Her iki tutulma bir gerilim yaratsa dahi boğalara büyük fırsatlar sunacak. Bu yıl taşınmak isterseniz şubat ideal bir ay diyebilirsiniz veya 31 ocak tutulması ardından taşınmayı düşünmeyen boğalar dahi bir değerlendirmeye girebilir. Boğa burcu, güneş tutulmasından  1. derece etkilenecek burçlardan. Kariyer noktasında çok önemli adımlar atacak olan boğalar, kariyer anlamında da işini ve evini de değiştirebilir. Mayıs ayından sonra bir miktar olumsuz etkilenecek olan boğalar mayısa kadar kendini toparlamalı. Hayatını düzene sokmalıdır. 

İkizler Burcu

Uluslararası ve bilimsel çalışmalarda, sosyal medya ile ilgili konularda olumlu etkilenebilirsiniz. Yakınlarınız ve çevrenizdeki kadın kişilerle imtihan olabilirsiniz. Ay tutulması 3. evde olduğu için yakın çevrenize dikkat. Diğer yanda öğrenci olan ikizler ve iş arayan ikizler, büyük gezegen etkileri altına girecek. Yeni bir dönem başlayacak. Öğrenme yönünde önemli kararlar sizi bekliyor. Uzun kısa yolculuklar ikizleri bekliyor.

Yengeç Burcu

Tutulmalardan çok etkilenecek burçların başında yengeçler gelecek. Kuzey ay düğümü ile yakın bir temas içinde olacaksınız. Bu bakımdan kadersel etkilere maruz kalacaksınız. Maddi bakımdan dikkatli olursanız tutulmadan sonra olumlu etkilenmeye başlayacaksınız. Para konusunda özellikle miras gibi konularda olumlu gelişmeler olabilir. Eğer para kazanmaya başladıysanız daha da iyi olacak ya da paranın değerini anlayacak. Maddi endişeleriniz sona erebilir 31 ocak ve sonrası.  
Zayıflama planı yapan yengeçlere 31 ocakta başlamalarını tavsiye ederim. 

Aslan Burcu

16 şubatta parçalı ay tutulması, sizi etkileyecek. Sağlığa dikkat diyorum. Diğer yandan ilişkilerde gerilecek ama zorlu ilişkilerden kurtulacak. Güneş tutulması ise egosu yüksek kişilerle imtihanlara neden olabilir. Özellikle ilişkiler ve ortaklıklarda adımlar atabilirsiniz. Kadın aslanlar, rahim ve çevresindeki hastalıklara dikkat etmelisiniz. Diğer yandan bazı aslanlar kendilerini eğer sorgulamaya başladıysa sonuç alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Çok ağır hasta olan aslan burçlarına dikkat. 

Başak Burcu


Bir kere şubat ayı sizin için hem olumlu hem olumsuz süprizler hazırlıyor. Kronik rahatsızlıkların kendini açığa çıkaracağı bir süreç olabilir. Manevi bakımdan çalışmalar yapacaksanız, umre, Kudüs gibi ziyaret planlarınız varsa 31 ocaktan sonrasını tercih edebilirsiniz. Çalışma hayatlarında beklenmedik yenilenmeler olabilir. Özellikle güneş tutulmasından sonra 6 ay içinde süprizler sizi bekliyor. Mesleğinizle ilgili gelişmeler gündemde. Gizli kalmış birkaç konu açığa çıkabilir. Metafizik çalışmalar yapan başaklar için 31 ocak ay tutulmasının 12. evde olduğunu belirtmek isterim. Bir projeye başladıysanız şubat ayı içinde projeyi bitirecek olumlu etkilere gireceksiniz. Geçmiş 4 yıla nazaran daha kısmetli günlere tutulmasının ardından ulaşmaya başlayacaksınız. 16 şubatta kovada tutulma olduğu zaman iş hayatınızda şanslı bir döneme giriyorsunuz. Değişim bakımından başakları çok şey bekliyor. Sabırla geçirmenizi dilerim. Ufak tefek aksaklıkları sakın büyütmeyin. Tartışmalardan uzak durun. İnzivaya çekilseniz daha 16 şubattan sonra önümüzdeki 2 seneye hazırlanacaksınız. 
Sağlıkla ilgili girişimleriniz olduysa devamını getirin derim. Özellikle hastalıklarınız varsa ve tedaviye başladıysanız olumlu sonuç alacaksınız. Ama eğer sağlığınıza iyi davranmıyorsanız bu noktada olumsuz etkilenebilirsiniz. 

Terazi Burcu

Terazi burcu 31 ocak ay tutulmasını 11. evinde yaşıyor. Sosyal bir aya giriyorsunuz. Vakıf, derneklerde çalışanlar fayda görecek. Satış, pazarlama işine girmek isteyenler için 31 ocak ay tutulmasından sonra güzel günler gelecek. Güneş tutulması ise 5. evini etkileyecek. Jüpiter karşınızda olduğu geçen sene beklentilerine kavuşmayan teraziler, bu aydan itibaren olumlu etkilenebilir. 

AKrep Burcu

 Patronlarıyla sorun yaşayan akrepler, şubat ayında rahatlayacaklar. Taşınmak için ideal bir ay. Anneniz ve babanız ağustosa kadar sizi oyalayabilir. Kariyerde parlamak için tam zamanı 15 şubat güneş tutulmasından sonraki 6 ay. Artık akrep burcu kendini daha iyi ifade ediyor. Adımlarından emin. Toplum önündeki statünüzde fırsatları zirveye taşıyabilirsiniz. Diğer yandan çok verici davrandığınız kişilere karşı bir sorgulama ve elemeye gideceksiniz. Bu genelde maddi manada vericilik. Jüpiterin akrepte olduğunu düşünüp 2018'in her gününün ayrı kısmet taşıdığını gözönünde bulundurun. Kısmet sağnak sağanak yağıyor.

Yay Burcu

Yay burçları tutulmayı 3. ve 9. evde yaşayacak. Akademik ve hukuksal konularda olumlu adımlar için tam zamanı. Eğer bir konuda uzmanlaştıysanız topluma açılma zamanınız geldi. Geçmişinizden bağımsız yeni bir döneme gireceksiniz. Felsefe ve gizembilim ile ilgilenmek isteyen yaylar için şubat ayı iyi bir başlangıç. Melankoli içinde olan yaylar bu ruh halini artık bırakacak. Hassasiyetiniz bir miktar artabilir. Bunu normal kabul edip, hareket edin. Sezgileriniz çok iyi çalışacak. Hayal gücünüz çok aktif. Senaryo gibi işlere meraklı kişilere tutulmaların ardından çalışmalara başlamalarını tavsiye ederim. Uzun yolculuklara çıkmak isteyen emekli yaylar için en uygun ay şubat ayı denilebilir. Medya ve yayıncılık alanında eğitim alan yaylar için de uygulama fırsatları gelebilir.

Oğlak Burcu

2. ev ve 8. evde olan tutulma, sizin kredileriniz ve borçlarınız konusunda sonuca ulaştıracak. İyi günlere girmeye başlayacaksınız. Psikolojik anlamda sizi zorlayan olaylar yavaş yavaş sonuca gelecek. Sigarayı ve alkoli bırakmak isteyen aylar için 31 ocak tutulmasının ardından gelen günleri tavsiye ederim. Ancak eğer insanlara sıkıntı veren, acı çektiren bir oğlaksanız önümüzdeki 5 yılda bunun bedelini ödeyeceksiniz. Örneğin vergi ödemediyseniz, işçilerin parasını vermediyseniz bunları ödeyeceksiniz. Ama eğer doğru ve temiz bir geçmişiniz varsa bu sene iyi bir yıldasınız denilebilir.  

Kova Burcu
Jüpiterden olumlu etkiler alabilirsiniz. Tutulmalar 7. evinizde. Evlenmek isteyen kovalar evlenebilir. Boşanmak üzere olan kovalar boşanabilir. Hayatında kimse olmayan kovalar hayatına yeni birini alabilir, tanışabilir, ileriye dönük 9 yılı etkileyecek adımlar atabilir. Bu arada bursa jigolo ortaklık yapmak isteyen kovalar için yeni fırsatlar çıkabilir. Ya da ortaklığını bitirmek isteyen kovalarda desteklenebilir.

Balık Burcu
 
Ay tutulması 6. evde Genel anlamda tutulma 12. evinizde olacak. Terapi alıyorsanız olumlu adımlar atabilirsiniz. Biraz kafanız karışık. Güvenebileceğiniz kişilerle ilişkilere devam ederseniz olumlu etkilenirsiniz. Neptün bu ay balık burcunda olacak. Kafa karışıklığı yaşamanız normaldir. Kronik sağlık sorunlarınızı elden geçermenin de tam zamanı.

Ninova Astroloji'


Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
  HAVA DURUMU
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  EN ÇOK YORUMLANANLAR
  ARŞİV